Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - IV runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-ROJEK Adam 21,55 20SP-16
2-ROJEK Piotr 22,68 1,13 18SP-16
3-GIBALEWICZ Grzegorz 24 2,45 16SP-11
4-GRZEGORZAK Gabriel 24,5 2,95 14SP-6
5-PYRCZ Jakub 26,62 5,07 12SP-6
6-KULIGOWSKI Maciej 27,49 5,94 10SP-6


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-SZUPER Natalia 21,94 20SP-15
2-HAJDUK Martyna 23,87 1,93 18SP-5
3-DOBOSIEWICZ Aleksandra 28,5 6,56 16SP-14
4-KOSTERKIEWICZ Wiktoria 28,51 6,57 14SP-11
5-GORZELNIK Julia 30,51 8,57 12SP-6
6-BACZA Zuzanna 33,79 11,85 10SP-4


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-ŚLIWA Bartosz 34,92 20SP-16
2-KRUSZYŃSKI Paweł 37,44 2,52 18SP-16
3-MIŚKO Paweł 38,01 3,09 16SP-Muz.
4-GROCHOWICZ Gracjan 38,8 3,88 14SP-16
5-WIŚNIEWSKI Hubert 40,08 5,16 12SP-Muz.
6-KUCHARSKI Jakub 40,63 5,71 10SP-14
7-PYRCZ Mikołaj 40,92 6 8SP-6
8-TOKARSKI Kacper 40,93 6,01 6SP-4
9-PUCHALSKI Kajetan 42,37 7,45 4SP-14
10-KILON Jan 46,3 11,38 3SP-6
11-ZAGULAK Filip 51,01 16,09 2SP-4


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-SZUPER Julia 34,29 20SP-15
2-MARTOWICZ Maja 36,84 2,55 18SP-11
3-MAZUR Milena 38,68 4,39 16SP-4
4-BRONKOWSKA Gabriela 40,4 6,11 14SP-4
5-KACZOR Weronika 40,84 6,55 12SP-15
6-SKOWRONEK Joanna 43,15 8,86 10SP-4
7-ŚMIGIELSKA Marcelina 43,61 9,32 8SP-16
8-TAWORSKA Oliwia 45,62 11,33 6SP-14
9-OCZKO Zuzanna 1,00,95 26,66 4SP-6
10-KOPCIUCH Kamila 1,04,24 29,95 3SP-5


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-WALCZUK Jakub 32,05 20SP-14
2-GRZEGORZAK Kacper 33,06 1,01 18SP-6
3-DUPLAGA Paweł 33,7 1,65 16SP-14
4-MARTOWICZ Mikołaj 34,3 2,25 14SP-11
5-DUPLAGA Tomasz 34,58 2,53 12SP-14
6-MACHAJ Paweł 34,72 2,67 10SP-11
7-WITALIS Filip 38 5,95 8SP-Muz.
8-HRYNISZYN Adrian 38,81 6,76 6SP-16
9-GORZELNIK Sebastian 39,47 7,42 4SP-6
10-PEMPUŚ Bernard 44,96 12,91 3SP-16


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-BIELECKA Iwona 33,2 20SP-15
2-KIERYK Anna 35,06 1,86 18SP-5
3-SUMIEC Karolina 37,96 4,76 16SP-4
4-PYRCZ Izabela 39,31 6,11 14SP-6
5-PIŚ Kalina 58,41 25,21 12SP-MODRZ.


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-JAŁOCHA Mateusz 31,21 20GIM SA I LO
2-ŻACZEK Bartosz 31,42 0,21 18GIM-5
3-PILCH Piotr 33,27 2,06 16GIM SA I LO
4-GRABOWSKI Filip 34,04 2,83 14GIM SA I LO
5-HRYNISZYN Kamil 34,21 3 12GIM-4
6-MACHAJ Miłosz 35,18 3,97 10GIM SA I LO
7-BURZAŃSKI Krzysztof 36,15 4,94 8GIM-5


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-KULIGOWSKA Oliwia 32,58 20GIM-5
2-SERKIS Barbara 33,59 1,01 18GIM SA I LO
3-MACHAJ Joanna 35,13 2,55 16GIM SA I LO
4-WALCZUK Gabriela 35,22 2,64 14GIM Sal.
4-FEDYK Sabina 35,22 2,64 14GIM MODRZE.
6-CAPECKA Katarzyna 35,65 3,07 10GIM Sal.
7-ŚLIWA Patrycja 40,21 7,63 8GIM SA I LO
8-SKRZYPEK Pamela 43,26 10,68 6GIM-5
9-PAWŁUCKA Adrianna 45,62 13,04 4GIM-4
10-PIŚ Gabriela 46,91 14,33 3GIM MODRZE.
DSQ-TOMASZEWSKA Monika DSQ DSQ 0GIM-1


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-BOCHNIAK Marcin 29,2 20GIM SA I LO
2-DĘBICKI Krzysztof 31,2 2 18GIM SA I LO
3-JARMISZEWSKI Mikołaj 31,25 2,05 16GIM Sal.
4-PĘTKOWSKI Jakub 31,97 2,77 14GIM-4
5-KISIEL Michał 32,49 3,29 12GIM Sal.
6-ROZMUS Damian 33,5 4,3 10GIM-4
7-RUSZEL Przemysław 34,75 5,55 8GIM-1
8-KOROBCZAK Tomasz 35,15 5,95 6GIM-1


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-BIAŁACHOWSKA Ewa 32,02 20GIM SA I LO
2-PĘTKOWSKA Kinga 35,08 3,06 18GIM-4
3-KAZIENKO Wiktoria 40,26 8,24 16GIM-4
4-MAKUCH Olga 40,27 8,25 14GIM Sal.


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-BOCHNIAK Maciej 29,42 20I LO
2-ŚLIWA Michał 31,34 1,92 18II LO
3-JĘDRUCH Kuba 32,85 3,43 16ZSEiO
4-LEŚNY Mateusz 33,02 3,6 14I LO
5-PISARSKI Grzegorz 36,45 7,03 12ZSEiO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1-GRABOWSKA Katarzyna 32,19 20I LO
2-MAZUR Dominika 32,83 0,64 18II LO
3-WOJNAROWICZ Małgorzata 33,94 1,75 16ZSEiO
4-ŻACZEK Magdalena 34,49 2,3 14I LO
5-SOROCKA Małgorzata 1,28,42 56,23 12I LO


PODSUMOWANIE - IV runda
Liczba zawodników: 88


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 8 90
2 Szkoła Podstawowa Nr 11 5 72
2 Szkoła Podstawowa Nr 15 4 72
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 7 62
5 Szkoła Podstawowa Nr 6 10 60
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 7 42
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 3 39
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 3 36
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 1 12


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 10 92
2 Gimnazjum Nr 4 6 70
3 Gimnazjum Salezjańskie 5 66
4 Gimnazjum Nr 5 4 52
5 Niepubliczne Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej 2 17
6 Gimnazjum Nr 1 3 14


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 5 66
2 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 3 44
3 II Liceum Ogólnokształcące 2 36




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda