Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - II runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
111GRZEGORZAK Gabriel 32.28 20SP-6
213DUDA Dominik 33.88 1.60 18SP-15
32ŚMIGIELSKI Kacper 34.67 2.39 16SP-16
4205KULIGOWSKI Maciej 35.19 2.91 14SP-4
53JĘDRUCH Mikołaj 38.77 6.49 12SP-6
68RADOCHOŃSKI Michał 41.20 8.92 10SP-14
76ANTONIK Tymoteusz 41.21 8.93 8SP-6
8204PUCHALSKI Maciej 43.70 11.42 6SP-14


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
118HAJDUK Martyna 31.41 20SP-4
221CZERNECKA Julia 32.76 1.35 18SP-4
315ŚLIWA Zuzanna 33.76 2.35 16SP-16
4223POLIŃSKA Patrycja 34.31 2.90 14SP-16
517MAKSYM Aleksandra 36.33 4.92 12SP-16
622GORZELNIK Julia 37.51 6.10 10SP-6
7162BASISTA Dominika 44.02 12.61 8SP-4
DSQ16PUCHALSKA Maja DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
131ROJEK Adam 25.68 20SP-16
228ROJEK Piotr 27.05 1.37 18SP-16
337PYRCZ Mikołaj 28.46 2.78 16SP-6
440HISZPAN Stanisław 29.53 3.85 14SP-11
542GROCHOWICZ Gracjan 30.23 4.55 12SP-16
638POGORZELEC Michał 31.59 5.91 10SP-14
732GIBALEWICZ Grzegorz 32.03 6.35 8SP-11
841GRUSZECKI Jakub 34.04 8.36 6SP-11
943BIELEC Miłosz 35.24 9.56 4SP-4
1026IGIELSKI Michał 36.74 11.06 3SP-14
1134SZCZĄCHOR Piotr 37.94 12.26 2SP-14
1229PYRCZ Jakub 38.01 12.33 1SP-6
1339KOWALCZYK Sebastian 38.71 13.03 1SP-4
1436SIDOR Jakub 41.27 15.59 1SP-4
1524ZIELENIECKI Wiktor 43.59 17.91 1SP-4
1625WIĘCH Konrad 45.03 19.35 1SP-16


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
144SZUPER Natalia 27.63 20SP-15
249GOŁAWSKA Aleksandra 29.37 1.74 18SP-16
255MARTOWICZ Maja 29.37 1.74 18SP-11
454MAZUR Milena 30.29 2.66 14SP-4
552ŚMIGIELSKA Marcelina 31.65 4.02 12SP-16
650DOBOSIEWICZ Aleksandra 36.18 8.55 10SP-14
7164FLADER Karolina 41.31 13.68 8SP-4
8163BASISTA Karolina 42.29 14.66 6SP-4
958CHOMA Adrianna 01:17.69 50.06 4SP-6
1045SŁABY Julia 02:03.54 1:35.91 3SP-14
DSQ48HAWRYŚ Karolina DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
177MARTOWICZ Mikołaj 26.52 20SP-11
264ŚLIWA Bartosz 26.70 0.18 18SP-16
373MACHAJ Paweł 26.74 0.22 16SP-11
461RADOCHOŃSKI Jakub 28.32 1.80 14SP-14
579HRYNISZYN Adrian 29.18 2.66 12SP-16
667KRUSZYŃSKI Paweł 29.86 3.34 10SP-16
765PUCHALSKI Kajetan 30.20 3.68 8SP-14
876PEMPUŚ Bernard 30.34 3.82 6SP-16
963TOKARSKI Kacper 30.91 4.39 4SP-4
1059SZCZUKIEWICZ Mateusz 31.35 4.83 3SP-6
1175RESZKA Paweł 32.02 5.50 2SP-4
1270DOBOSIEWICZ Jakub 32.88 6.36 1SP-14
1380DUDEK Eryk 34.71 8.19 1SP-14
1469GÓRKA Kacper 38.52 12.00 1SP-11


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
182SZUPER Julia 27.43 20SP-15
285KACZOR Weronika 28.97 1.54 18SP-15
386BRONKOWSKA Gabriela 29.52 2.09 16SP-4
487POGORZELEC Patrycja 31.59 4.16 14SP-14
560KATAN Klaudia 32.94 5.51 12SP-6
684SKŁADAN Patrycja 33.02 5.59 10SP-14
790MAKUCH Aleksandra 34.22 6.79 8SP-11
881TAWORSKA Oliwia 34.58 7.15 6SP-14
983SKOWRONEK Joanna 38.43 11.00 4SP-4
1089MAZUR Justyna 39.86 12.43 3SP-15
DSQ91FLADER Kinga DSQ DSQ 0SP-4


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
196GRZEGORZAK Kacper 24.30 20GIM-SAILO
2104JAŁOCHA Mateusz 24.80 0.50 18GIM-SAILO
398GOŁAWSKI Bartosz 26.08 1.78 16GIM-4
4102DUPLAGA Paweł 27.40 3.10 14GIM-SAILO
5105GRABOWSKI Filip 27.45 3.15 12GIM-SAILO
692SOLARZ Krystian 29.69 5.39 10GIM-4
7100STRZELECKI Patryk 31.11 6.81 8GIM-5
DSQ93WALCZUK Jakub DSQ DSQ 0GIM-SAL
DSQ97GORZELNIK Sebastian DSQ DSQ 0GIM-1
DSQ99DUPLAGA Tomasz DSQ DSQ 0GIM-SAILO
DSQ103PAWŁOWSKI Bartek DSQ DSQ 0GIM-5


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1115BIELECKA Iwona 25.69 20GIM-SAL
2121FEDYK Sabina 26.90 1.21 18GIM-SAL
3108PYRCZ Izabela 26.99 1.30 16GIM-SAILO
4118SERKIS Barbara 27.27 1.58 14GIM-SAILO
5116MACHAJ Joanna 27.63 1.94 12GIM-SAILO
6110KIERYK Anna 28.04 2.35 10GIM-SAILO
7112DRABCZYŃSKA Katarzyna 28.80 3.11 8GIM-SAILO
8107SUMIEC Karolina 31.02 5.33 6GIM-5
9119WYRWICZ Amelia 33.30 7.61 4GIM-1
10109NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela 33.33 7.64 3GIM-5
11114BŁOŃSKA Kamila 33.41 7.72 2GIM-4
12113CHARATONIK Katarzyna 33.48 7.79 1GIM-5
13120INGLOT Adrianna 33.52 7.83 1GIM-5
14117TOMASZEWSKA Monika 35.19 9.50 1GIM-1


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1124ŚLIWA Grzegorz 23.79 20GIM-4
2133HRYNISZYN Kamil 25.01 1.22 18GIM-4
3127PILCH Piotr 26.32 2.53 16GIM-SAILO
4137BARTOCHA Łukasz 27.20 3.41 14GIM-1
5122WRONA Paweł 29.37 5.58 12GIM-1
6129MACHAJ Miłosz 29.80 6.01 10GIM-SAILO
7134DOMAGALISKI Marek 29.82 6.03 8GIM-5
8123TELEGA Michał 32.74 8.95 6GIM-SAL


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1140KULIGOWSKA Oliwia 25.78 20GIM-5
2138WALCZUK Gabriela 30.76 4.98 18GIM-SAL
3139SIEWARGA Alicja 35.13 9.35 16GIM-5


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1150BOCHNIAK Maciej 23.93 20I-LO
2149PAWUL Tomasz 23.96 0.03 18I-LO
3143BOCHNIAK Marcin 24.10 0.17 16I-LO
4146DĘBICKI Krzysztof 24.82 0.89 14I-LO
5145PĘTKOWSKI Jakub 25.94 2.01 12II-LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1156PĘTKOWSKA Kinga 25.75 20II-LO
2155BIAŁOCHOWSKA Ewa 25.81 0.06 18I-LO
3161SOROCKA Małgorzata 25.91 0.16 16I-LO
4151ŁABA Jagoda 26.27 0.52 14I-LO
5154STADNIK Aleksandra 27.85 2.10 12II-LO
6153WOJNAROWICZ Małgorzata 28.71 2.96 10ZSEiO
7159GRABOWSKA Katarzyna 29.85 4.10 8I-LO


PODSUMOWANIE - II runda
Liczba zawodników: 116


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 14 84
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 16 82
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 5 79
4 Szkoła Podstawowa Nr 11 8 70
5 Szkoła Podstawowa Nr 6 9 61
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 16 49


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 12 66
2 Gimnazjum Nr 4 5 64
3 Gimnazjum Salezjańskie 5 62
4 Gimnazjum Nr 5 9 50
5 Gimnazjum Nr 1 5 31


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 8 84
2 II Liceum Ogólnokształcące 3 44
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 1 10




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda