Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - II runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
16ŚMIGIELSKI Kacper 29.97 20SP-16
29ANTONIK Tymoteusz 30.34 00.37 18SP-6
34BARCZAK Norbert 32.05 02.08 16SP-16
411JĘDRUCH Mikołaj 33.29 03.32 14SP-6
510KOSTECKI Kacper 34.48 04.51 12SP-6
68KLEIN Michał 34.90 04.93 10SP-4
71KROCZEK Karol 37.05 07.08 8SP-14
912GRZEŚKIEWICZ Michał 39.35 09.38 4SP-6
1013KACZMARZ Emil 39.73 09.76 3SP-6
115RACZKOWSKI Ernest 42.16 12.19 2SP-16


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
120HAJDUK Martyna 27.26 20SP-4
218ŚLIWA Zuzanna 29.61 02.35 18SP-16
317MAKSYM Aleksandra 35.03 07.77 16SP-16
421RYKOWSKA Zofia 38.03 10.77 14SP-4
514DĄBEK Katarzyna 38.56 11.30 12SP-11
619BASISTA Dominika 39.95 12.69 10SP-4
716LĄG Małgorzata 44.76 17.50 8SP-11
815BINKO Wiktoria 44.95 17.69 6SP-11
922FIAŁKIEWICZ Martyna 01:32.21 01:04.95 4SP-5


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
130ROJEK Adam 24.48 20SP-16
223GIBALEWICZ Grzegorz 25.64 01.16 18SP-11
328ROJEK Piotr 25.69 01.21 16SP-16
425IGIELSKI Michał 27.00 02.52 14SP-14
53DUDA Dominik 28.20 03.72 12SP-15
635GRZEGORZAK Gabriel 28.57 04.09 10SP-6
726BUĆ Artur 30.17 05.69 8SP-16
832KULIGOWSKI Maciej 31.22 06.74 6SP-4
831SIENKIEWICZ Hubert 37.70 07.73 6SP-16
934PYRCZ Jakub 32.32 07.84 4SP-6
1029KRUSZYŃSKI Maciej 35.53 11.05 3SP-16
1124MALARCZUK Piotr 41.35 16.87 2SP-11


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
140SZUPER Natalia 25.70 20SP-15
247CZARNECKA Julia 27.61 01.91 18SP-4
342GOŁAWSKA Aleksandra 28.09 02.39 16SP-16
436KOSTERKIEWICZ Wiktoria 30.23 04.53 14SP-11
543SKOKAN Zofia 33.11 07.41 12SP-16
649LIWEŃ Gabriela 33.72 08.02 10SP-6
750GORZELNIK Julia 34.35 08.65 8SP-6
838POGORZELEC Paulina 35.85 10.15 6SP-14
937DOBOSIEWICZ Aleksandra 36.60 10.90 4SP-14
1048FLADER Karolina 36.61 10.91 3SP-4
1152KACZMARZ Wiktoria 37.29 11.59 2SP-6
1239POGORZELEC Zuzanna 37.65 11.95 1SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
164ŚLIWA Bartosz 25.79 20SP-16
270PYRCZ Mikołaj 25.90 00.11 18SP-6
358RADOCHOŃSKI Jakub 27.59 01.80 16SP-14
461GROCHOWICZ Gracjan 28.09 02.30 14SP-16
560KRUSZYŃSKI Paweł 28.28 02.49 12SP-16
657POGORZELEC Michał 28.82 03.03 10SP-14
765BIELEC Miłosz 29.32 03.53 8SP-4
868TOKARSKI Kacper 29.92 04.13 6SP-4
956PUCHALSKI Kajetan 30.39 04.60 4SP-14
1053GRUSZECKI Jakub 32.37 06.58 3SP-11
1154HISZPAN Stanisław 33.50 07.71 2SP-11
1269ZAGULAK Filip 33.64 07.85 1SP-4
1359DROŃ Karol 36.81 11.02 1SP-15
1463SZAŁYGA Aleksander 37.61 11.82 1SP-16
1566KUĆMIERCZYK Aleksander 43.63 17.84 1SP-4
1667SIDOR Jakub 44.66 18.87 1SP-4


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
173SZUPER Julia 25.52 20SP-15
271MARTOWICZ Maja 25.53 00.01 18SP-11
372KACZOR Weronika 27.30 01.78 16SP-15
480BRONKOWSKA Gabriela 27.41 01.89 14SP-4
577KOWALIK Justyna 31.29 05.77 12SP-4
675ŚMIGIELSKA Marcelina 32.71 07.19 10SP-16
778KOWALIK Wiktoria 35.66 10.14 8SP-4
876BASISTA Karolina 36.33 10.81 6SP-4
981KURCZ Julia 39.70 14.18 4SP-5
1074OLEJARZ Gabriela 47.73 22.21 3SP-16


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
194WALCZUK Jakub 23.59 20GIM-SAL
290GRZEGORZAK Kacper 23.89 00.30 18GIM-SAILO
384GOŁAWSKI Bartosz 24.73 01.14 16GIM-4
485HRYNISZYN Adrian 25.06 01.47 14GIM-4
589DUPLAGA Tomasz 25.44 01.85 12GIM-SAILO
691MACHAJ Paweł 25.77 02.18 10GIM-SAILO
793DUPLAGA Paweł 25.92 02.33 8GIM-SAILO
895SARZYŃSKI Kondrad 26.69 03.10 6GIM-SAL
983MARSZAŁ Ignacy 27.59 04.00 4GIM-1
1086PEMPUŚ Bernard 27.87 04.28 3GIM-4
1187TRZYNA Jakub 32.60 09.01 2GIM-5
1292MARTOWICZ Mikołaj 33.23 09.64 1GIM-SAILO
1388SKŁADAN Kacper 35.49 11.90 1GIM-5


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1107BIELECKA Iwona 24.32 20GIM-SAL
2105PYRCZ Izabela 25.78 01.46 18GIM-SAILO
3102DRABCZYŃSKA Katarzyna 26.73 02.41 16GIM-SAILO
4106KIERYK Anna 27.51 03.19 14GIM-SAILO
5103KATAN Klaudia 28.84 04.52 12GIM-SAILO
6101NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela 28.91 04.59 10GIM-5
7100SUMIEC Karolina 29.12 04.80 8GIM-5
8109SKOKAN Anna 29.91 05.59 6GIM-SAL
998POGORZELEC Patrycja 30.50 06.18 4GIM-4
1096KAMIŃSKA Paulina 30.85 06.53 3GIM-1
DSQ99SKALSKA Julia DSQ DSQ 0GIM-4


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1114JAŁOCHA Mateusz 23.69 20GIM-SAILO
2115GRABOWSKI Filip 26.25 02.56 18GIM-SAILO
3116SOLARZ Jakub 26.84 03.15 16GIM-SAL
4117CHRZAN Karol 28.37 04.68 14GIM-SAL
5121KOŁECZEK Piotr 29.31 05.62 12GIM-SAL
6118WILGUCKI Miłosz 29.63 05.94 10GIM-SAL
7113ZAGULAK Mariusz 31.18 07.49 8GIM-4
8119BRATUŃ Oskar 33.14 09.45 6GIM-SAL


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1128MACHAJ Joanna 26.09 20GIM-SAILO
2124KROCZEK Zuzanna 27.91 01.82 18GIM-1
3130ŚLIWA Patrycja 28.72 02.63 16GIM-SAILO
4122WYRWICZ Amelia 29.85 03.76 14GIM-1
5125CHARATONIK Katarzyna 32.48 06.39 12GIM-5
6126BRUŹDZIŃSKA Patrycja 32.54 06.45 10GIM-SAILO
7127KUCHCIŃSKA Julia 33.37 07.28 8GIM-SAILO
8129SERKIS Barbara 01:11.85 45.76 6GIM-SAILO


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1131BOCHNIAK Marcin 22.53 20I-LO
2135DĘBICKI Krzysztof 22.65 00.12 18I-LO
3141HRYNISZYN Kamil 24.35 01.82 16II-LO
4143PĘTKOWSKI Jakub 24.73 02.20 14II-LO
5133MAJEWSKI Artur 25.68 03.15 12I-LO
6132GAJEWSKI Adam 26.00 03.47 10I-LO
7134SUMIEC Michał 26.06 03.53 8I-LO
8142BRODZICKI Jakub 26.57 04.04 6II-LO
9144BERESTECKI Michał 26.66 04.13 4II-LO
10137RZEŹNICZEK Mateusz 26.84 04.31 3ZSEiO
11140LISAK Michał 30.22 07.69 2ZSEiO
12138SENECZKO Kamil 31.66 09.13 1ZSEiO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1146BIAŁACHOWSKA Ewa 24.79 20I-LO
2150PETKOWSKA Kinga 25.23 00.44 18II-LO
3148ŁABA Jagoda 26.10 01.31 16I-LO


PODSUMOWANIE - II runda
Liczba zawodników: 124


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 18 94
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 11 72
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 16 72
4 Szkoła Podstawowa Nr 15 5 69
5 Szkoła Podstawowa Nr 11 9 64
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 8 48
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 2 8


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Salezjańskie 9 76
2 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 16 70
3 Gimnazjum Nr 4 6 45
4 Gimnazjum Nr 1 4 35
5 Gimnazjum Nr 5 5 33


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 7 86
2 II Liceum Ogólnokształcące 5 58
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 3 6




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda