Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 BOCHEŃSKI Stanisław M Grupa VIII Rzeszów
2 POLAŃSKA Martyna K Grupa I Przemyśl
3 BOCHEŃSKI Łukasz M Grupa VII Rzeszów
4 ZAŚKO Karol M Grupa VII Rzeszów
5 PODOLEC Pawel M Grupa VII Jarosław
6 MAZUR Dominika K Grupa VII Przemyśl
7 KOSTERKIEWICZ Ryszard M Grupa IX Przemyśl
8 STACHÓW Stanisław M Grupa IX Przemyśl
9 ZAGULAK Maciej M Grupa VIII Przemyśl
10 HAJDUK Martyna K Grupa I Przemyśl SP nr 4
11 SKOWRONEK Marcin M Grupa III Przemyśl
12 LESNY Robert M Grupa VIII Przemyśl
13 SZLAG Józef M Grupa VIII Święte
14 ZABORNIAK Karol M Grupa VI Jarosław
15 LACH Wiesław M Grupa VIII Przemyśl
16 SIENKIEWCZ Michał M Grupa VII Przemyśl
17 MAZUR Janusz M Grupa IX Przemyśl
18 MIRECKI Maksymilian M Grupa II Przemyśl
19 ŁODEJ Janusz M Grupa VII Rzeszów
20 PAWUL Witold M Grupa VIII Przemyśl
21 SZAWICA Dominik M Grupa V Rzeszów
22 MARIUSZ Wróbel M Grupa VIII Przemyśl
23 MICHALCEWICZ Robert M Grupa IX Przemyśl
24 PAWUL Tomasz M Grupa VII Przemyśl
25 PAWUL Agata K Grupa VIII Przemyśl
26 KŁOSOWICZ Kazimierz M Grupa IX FRYSZTAK
27 MACHAJ Paweł M Grupa V Przemyśl
28 MACHAJ Paweł M Grupa IV Przemyśl
29 MACHAJ Joanna K Grupa VIII Przemyśl
30 GUDZELAK Józef M Grupa IX Przemyśl
31 KUNKIEWICZ Adolf M Grupa IX Przemyśl
32 KOWALECZKO Przemysław M Grupa VIII Stalowa Wola
33 MAZUR Mieczysław M Grupa IX Lubaczów
34 BOCHNIAK Marcin M Grupa VI Przemyśl
35 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa VIII Przemyśl
36 WÓJCIK Piotr M Grupa VII Lublin
37 SZYMAŃSKI Piotr M Grupa VII Przemyśl
38 SZYMAŃSKI Marek M Grupa VIII Przemyśl
39 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Grupa II Przemyśl
40 ŁODEJ Krzysztof M Grupa VII Rzeszów
41 SUMIEC Karolina K Grupa IV Przemyśl
42 KIERYK Anna K Grupa IV Przemyśl
43 SOROCKI Janusz M Grupa VII Przemyśl
44 SOROCKI Marcin M Grupa IX Przemyśl
45 SOROCKA Małgorzata K Grupa VII Przemyśl
46 WRONA Marcin M Grupa V Rzeszów
47 KUTNIK Michał M Grupa V Rzeszów
48 DUDEK Jerzy M Grupa VIII Przemyśl
49 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa III PTN Przemyśl
50 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa I Przemyśl
51 WIŚNIEWSKI Hubert M Grupa III Przemyśl
52 WIŚNIEWSKI Artur M Grupa VIII Przemyśl
53 JAŁOCHA Mateusz M Grupa V Przemyśl
54 FERLEJKO Dariusz M Grupa VIII Przemyśl
55 IGIELSKI Michał M Grupa II Przemyśl
56 LEŚNY Mateusz M Grupa VII Przemyśl
57 JAKUBÓW Janusz M Grupa VIII Przemyśl
58 BIELEC Agnieszka K Grupa VIII Ostrów
59 FEDYK Sabina K Grupa V Przemyśl
60 PODKÓWKA Katarzyna K Grupa VIII Ustrzyki Dolne
61 CZĄSTKA Jan M Grupa IX Ujkowice
62 KACZOR Weronika K Grupa III Przemyśl
63 MAZUREK Marek M Grupa IX Przemyśl
64 POGORZELEC Michal M Grupa III KRASICZYN
65 POGORZELEC Artur M Grupa VIII KRASICZYN
66 POGORZELEC Patrycja K Grupa IV KRASICZYN
67 ŚLIWA Bartosz M Grupa III Przemyśl
68 ŚLIWA Michał M Grupa VI Przemyśl
69 ŚLIWA Zuzanna K Grupa I Przemyśl
70 WOJCIK Olaf M Grupa IV Przemyśl
71 SERKIS Barbara K Grupa V Przemyśl
72 ŚNIEŻEK Kacper M Grupa IV Przemyśl
73 SZUPER Julia K Grupa III Przemyśl
74 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa IX Przemyśl
75 POLIŃSKA Patrycja K Grupa VIII Przemyśl
76 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa VII Przemyśl
77 STEC Kazimierz M Grupa IX Przemyśl
78 PĘTKOWSKA Kinga K Grupa VI Przemyśl
79 DĄBROWIECKA Ewelina K Grupa VII Ustryzki Dolne
80 LORENOWICZ Joanna K Grupa III Przemyśl
81 POGORZELEC Paulina K Grupa II KRASICZYN
82 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa IV Przemyśl
83 WOHNER Paweł M Grupa VII Przemyśl
84 WOHNER Stanisław M Grupa VII Przemyśl
85 POCIECHA Karolina K Grupa IV Jarosław
86 ŁABA Jagoda K Grupa VI Przemyśl
87 BUTOR Krzysztof M Grupa IX milowka
88 DAŃCZAK-MAKSYM Małgorzata K Grupa VIII Przemyśl
89 WALCZUK Jakub M Grupa IV Przemyśl
90 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Grupa VIII Przemyśl
91 MUSIAŁ Michał M Grupa VII Przemyśl
92 MOTYKA Bartosz M Grupa V Dynów
93 SOLARZ Andrzej M Grupa VIII Przemyśl
94 HRYMAK Grzegorz M Grupa VII Przemyśl
95 CUPRYŚ Edyta K Grupa VIII Rzeszów
96 CHARATONIK Robert M Grupa VIII Przemyśl
97 ZAMIRSKI Mariusz M Grupa VIII Przemyśl
98 JANUSZCZYK Maria K Grupa IV Przemyśl
99 PILCH Piotr M Grupa V Przemyśl
100 BARCZAK Bartłomiej M Grupa VII Przemyśl PTN
101 HYJEK Michał M Grupa V Dynów
102 BEDNARZ Grzegorz M Grupa VI Przemyśł
103 JODŁOWSKA Jolanta K Grupa VIII Przemyśl
104 SYCZ Piotr M Grupa VIII Nehrybka
105 KOZA Maciej M Grupa VIII Krosno
106 DZIURZYŃSKI Krzysztof M Grupa VII Przemyśl
107 POPRAWSKI Krzysztof M Grupa IV Rudna Mała
108 KUCHARSKI Jakub M Grupa III Przemyśl
109 CZERNECKA Emilia K Grupa II Przemyśl
110 WASIŃSKA Magdalena K Grupa VII Kraków
111 RUSIN Jerzy M Grupa VII Kraków

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
112 KROCZEK Karol M Grupa I Przemyśl
113 KISIEL Michał M Grupa VI Przemyśl
114 KULIGOWSKI Maciej M Grupa II Przemyśl
115 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa V Przemyśl
116 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa VIII Przemyśl
117 MAZUR Milena K Grupa III Przemyśl
118 ŻACZEK Bartosz M Grupa V Przemyśl
119 ŻACZEK Magdalena K Grupa VII Przemyśl
120 KAROL Zając M Grupa III Przemyśl
121 PIOTR Zając M Grupa III Przemyśl
122 SOWA Michał M Grupa IV Przemyśl
123 WOJTASIEWICZ Jakub M Grupa IV Przemyśl
124 SKŁADAN Magdalena K Grupa III Przemyśl
125 SKŁADAN Kacper M Grupa IV Przemysl
126 PYRCZ Izabela K Grupa IV Przemyśl
127 PYRCZ Mikołaj M Grupa III Przemyśl
128 PYRCZ Jakub M Grupa II Przemyśl
129 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa II Przemyśl
130 GRZEGORZAK Kacper M Grupa IV Przemyśl
131 BOGUCKA Elżbieta K Grupa IV Przemyśl
132 BIAŁACHOWSKI Paweł M Grupa IX Przemyśl
133 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa VI Przemyśl
134 BOGUCKI Maciej M Grupa VIII Przemyśl
135 BOGUCKA Genowefa K Grupa VIII Przemyśl
136 BOGUCKA Elżbieta K Grupa IV Przemyśl
137 BOGUCKI Piotr M Grupa IV Przemyśl
138 BOGUCKI Wojciech M Grupa III Przemyśl
139 BOGUCKA Karolina K Grupa II Przemyśl
140 GIELA Kinga K Grupa IV Przemyśl
141 BIELECKA Iwona K Grupa IV Przemyśl
142 SZCZEPANIEC Jan M Grupa IX Przemyśl
143 WINCZURA Maksymilian M Grupa I Przemyśl
144 WĘGLOWSKA Kamila K Grupa III Ustrzyki Dolne
145 BESZ Patrycja K Grupa III Ustrzyki Dolne
146 MARKOWICZ Oliwia K Grupa III Ustrzyki Dolne
147 CHUDZIK Klaudia K Grupa III Ustrzyki Dolne
148 MAROSZ Aniela K Grupa III Ustrzyki Dolne
149 KARABANOWSKA Helena K Grupa III Ustrzyki Dolne
150 MISZCZAK Ola K Grupa II Ustrzyki Dolne
151 ZĄBEK Iga K Grupa II Ustrzyki Dolne
152 PODKÓWKA Zuzanna K Grupa II Ustrzyki Dolne
153 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa II Ustrzyki Dolne
154 WIELGOSZ Patrycja K Grupa II Ustrzyki Dolne
155 BUŚKO Oliwia K Grupa II Ustrzyki Dolne
156 KIESZ Kinga K Grupa II Ustrzyki Dolne
157 KOBZDEJ Weronika K Grupa I Ustrzyki Dolne
158 ŁUKASZYK Bruno M Grupa III Ustrzyki Dolne
159 ZDZIEBKO Olaf M Grupa III Ustrzyki Dolne
160 MOŁODYŃSKI Dominik M Grupa III Ustrzyki Dolne
161 KOWALCZUK Adrian M Grupa III Ustrzyki Dolne
162 WIKTORSKI Jakub M Grupa III Ustrzyki Dolne
163 WĘGLOWSKI Michał M Grupa III Ustrzyki Dolne
164 KARABANOWSKI Piotr M Grupa III Ustrzyki Dolne
165 DUMA Mateusz M Grupa III Ustrzyki Dolne
166 KRUPIŃSKI Damian M Grupa II Ustrzyki Dolne
167 SŁYSZ Nikodem M Grupa II Ustrzyki Dolne
168 SIDOR Filip M Grupa II Ustrzyki Dolne
169 SYKAŁA Adam M Grupa II Ustrzyki Dolne
170 JAKUBÓW Elżbieta K Grupa VIII PRZEMYŚL
171 BOCHNIAK Maciej M Grupa VII Przemyśl
172 BIELEC Artur M Grupa VIII Ostrów
173 BIELEC Miłosz M Grupa III Ostrów
174 POLIŃSKA Patrycja K Grupa II przemyśl
175 PĘTKOWSKA Jakub M Grupa VI Przemyśl
176 PĘTKOWSKI Jakub M Grupa V Przemyśl
177 ROJEK Adam M Grupa II Przemyśl
178 ROJEK Piotr M Grupa II Przemyśl
179 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa III Przemyśl
180 BOBKO Zygmunt M Grupa IX Przemyśl
181 KROCZEK Zuzanna K Grupa V Przemyśl
182 SZUPER Natalia K Grupa II przemyśl
183 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Grupa VIII przemyśl
184 REPAK Wojciech M Grupa VIII przemyśl
185 BARCZAK Norbert M Grupa I Przemyśl
186 PAWŁUCKA Oliwia K Grupa II Przemyśl
187 POLAŃSKA Bogusława K Grupa VIII Przemyśl
188 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa III OSTRÓW
189 OCZKO Witold M Grupa VIII Przemyśl
190 ROJEK Adam M Grupa II Przemyśl
191 ROJEK Piotr M Grupa II Przemyśl
192 MARTOWICZ Maja K Grupa III Przemyśl
193 MARTOWICZ Mikolaj M Grupa IV Przemyśl
194 SUMIEC Michał M Grupa VI Przemyśl
195 SKŁADAN Patrycja K Grupa III Przemysl
196 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa II Przemyśl
197 MAKSYM Aleksandra K Grupa I Przemysl
198 MAKSYM Wojciech M Grupa VIII Przemyśl
199 WALCZUK Jakub M Grupa IV Przemyśl
200 WALCZUK Gabriela K Grupa V Przemyśl
201 PEMPUS Magdalena K Grupa III Przemysl
202 PEMPUS Remigiusz M Grupa III Przemysl
203 PEMPUS Bernard M Grupa IV Przemysl
204 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa I Przemyśl
205 TAWORSKA Oliwia K Grupa III Przemyśl
206 MICHALCEWICZ Karolina K Grupa VII Przemyśl
207 POTOCKI Mirosław M Grupa VII Przemyśl
208 KAMINSKA Paulina K Grupa IV Przemyśl
209 NAWOROL Aleksandra K Grupa IV Przemyśl
210 CHOMA Jacek M Grupa VIII przemyśl
211 CHOMA Maciek M Grupa III przemyśl
212 BUŚKO Ewa K Grupa VII Ustrzyki Dolne
213 WIELOSZ Tomasz M Grupa VII Ustrzyki Dolne
214 SOLARZ Krystian M Grupa IV Przemyśl
215 MOTYKA Artur M Grupa VIII Dynów
216 MOTYKA Szymon M Grupa VI Dynów
217 CUPRYŚ Edyta K Grupa VIII Rzeszów
218 CUPRYŚ Dominika K Grupa IV Rzeszów
219 CUPRYŚ Tymoteusz M Grupa III Rzeszów
220 CUPRYŚ Bartosz M Grupa I Rzeszów
221 CUPRYŚ Marek M Grupa VIII Rzeszów
222 MIŁOSZ Urban M Grupa III Prałkowce
223 KOPCIUCH Kamila K Grupa III Przemyśl
224 ZAREMBA Julia K Grupa III Przemyśl
225 CHARATONIK Katarzyna K Grupa V Przemyśl
226 SMALARZ Jacek M Grupa VII Konieczkowa
227 SMALARZ Przemysław M Grupa III Konieczkowa
228 SMELA Kamil M Grupa III Konieczkowa
229 WOLANIN Marcin M Grupa II Konieczkowa
230 BARCZAK Andrzej M Grupa IX Przemyśl
231 SZYMAŃSKI Przemysław M Grupa VIII Przemyśl
232 DUPLAGA Tomasz M Grupa IV Przemyśl
233 DUPLAGA Paweł M Grupa IV Przemyśl
234 DUDEK Wojciech M Grupa VIII Przemyśl
235 GRABOWSKI Filip M Grupa V Przemyśl
236 GRABOWSKA Katarzyna K Grupa VI Przemyśl
237 SMELA Damian M Grupa IV Konieczkowa
238 BUŚKO Sławomir M Grupa VII Ustrzyki Dolne
239 KOWALCZUK Zofia K Grupa VIII Ustrzyki Dolne
240 KOWALCZUK Mateusz M Grupa IV Ustrzyki Dolne
241 SZOTT Hubert M Grupa IV Przemyśl
242 LESNY Mateusz M Grupa VII Przemysl
243 MAZUREK Konrad M Grupa VIII Cieszanów
244 HRYNISZYN Jan M Grupa II Przemyśl
245 JARMISZEWSKI Mikołaj M Grupa VI Przemyśl
246 SYCZ Tomek M Grupa IV Nehrybka
247 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa III Przemyśl
248 ANDRZEJ Barczak M Grupa 0 Przemysl
249 POPRAWSKA Ola K Grupa II Rudna Mała
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda