Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Seniorki/Seniorzy (20-29 lat) __ 5 km Przemyśl POSiR
2 OMACHEL Joanna K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
3 MAKARA Andrzej M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
4 WOJCIECHOWSKI Stanisław M K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
5 KRZYWDA Bartosz M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
6 GERULA Arkadiusz M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
7 JAŁOCHA Mateusz M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
8 MIĘDZIK Wojciech M Seniorki/Seniorzy (18-29 lat) __ 10 km Przemyśl
9 MAZUR Krzysztof M K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km Przemyśl
10 DUDZIAK Małgorzata K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km Przemyśl
11 GORZELNIK Julia K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
12 KOWALSKA Magdalena K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
13 DĘBICKI Krzysztof M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
14 ELISZER Paula K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
15 OWSIK Kinga K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
16 ŁOZYŃSKA Sołomija K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
17 SKUBISZ Karolina K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
18 OMACHEL Marta K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km Krościenko Wyżne
19 OMACHEL Bogusław M K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km Krościenko Wyżne
20 KOZŁOWSKI Marcin M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
21 WOJCIECHOWSKA Celina K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
22 FUCZEK Zygmunt M K60 / M60 > 60 lat __ 5 km KOŁACZYCE
23 JELEC Małgorzata K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
24 MAZIARZ Ewa K Seniorki/Seniorzy (20-29 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
25 MADEJ Wiesława K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
26 KORALEWICZ Iwona K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Radymno
27 SAŁO Janina K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Radymno
28 SAŁO Janina K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Radymno
29 SAŁO Janina K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Radymno
30 SAŁO Janina K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Radymno
31 DEPCIUCH Gracjan M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
32 HAYDER Agata K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
33 NIZIOŁEK Maria K K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
34 LECHWAR Ewa K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
35 MIK Krystyna K K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km Przemyśl
36 KROCZEK Karol M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśł
37 KROCZEK Zuzanna K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
38 JAŁOCHA Mieczysław M K40 / M40 (40-49 lat) __ 10 km Przemyśl
39 PIOTROWICZ Magdalena K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
40 PIOTROWICZ Magdalena K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km UKS Elektronik ZSEiO Przemyśl
41 RUSINOWSKI Andrzeja M K50 / M50 (50-59 lat) __ 10 km Przemyśl
42 WOJAS Andrzej M K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km Przemyśl
43 KOCUR Karolina K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
44 STRUMIDŁO Oliwia K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
45 BUNIOWSKA Małgorzata K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
46 STOLARZ Patrycja K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
47 PROKOPSKI Radosław M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
48 KOŚMIDER Dominik M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
49 SKŁADAN Magda K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
50 RYCZKOWSKA Karina K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
51 WOJNAROWICZ Marta K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
52 RZEPCZYŃSKA Sabina K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
53 GWIZDAŁA Marta K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
54 CIEŚLAK Edyta K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
55 OLSZAŃSKA Anita K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
56 PUDYSZ Klaudia K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
57 CZUBAK Monika K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
58 SZYDŁOWSKI Sylwester M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
59 ZABRONI Rafał M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
60 BŁAŻKOWSKA Klaudia K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
61 GORZELNIK Julia K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemysl
62 ŁABUDA Danuta K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
63 HAWAJSKA Maria K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
64 SZELEST Alicja K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
65 HALINIAK Józefa K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
66 ŁUCZYK Izabela K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
67 POGORZELEC Julia K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
68 BAL Szymon M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
69 BAL Kacper M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
70 BAL Dominika K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
71 MANKOWSKI Jakub M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
72 WUJEC Joanna K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
73 WUJEC Izabela K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemysl
74 PRZYWALNY Aleksander M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda