Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 MAZUR Dominika K GRUPA III Przemyśl
2 WIŚNIOWSKA Sylwia K GRUPA III Rzeszów
3 MAZUR Mieczysław M GRUPA I Lubaczów
4 STACHÓW Stanisław M GRUPA I Przemyśl
5 KARYKOWSKI Krzysztof M GRUPA II Lublin
6 SZLAG Józef M GRUPA II Święte
7 SITEŃ Grzegorz M GRUPA II Rzeszów
8 JEZIOROWSKA Dorota K GRUPA III Mysłowice
9 SĘDŁAK Mirosław M GRUPA II Raszyn
10 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA II Rzeszów
11 SZYMAŃSKI Piotr M GRUPA IV Przemyśl
12 SIENKIEWCZ Michał M GRUPA IV Przemyśl
13 KOZA Maciej M GRUPA III Krosno
14 KRZYMIEŃ Tomasz M GRUPA II Warszawa
15 ŚLIMAK Dominik M GRUPA IV Łańcut
16 LACH Wiesław M GRUPA II Przemyśl
17 PROCHASKA Marek M GRUPA I Przemyśl
18 PRĄDZYŃSKI Michał M GRUPA II Zalesie Górne
19 SOKOŁOWSKI Artur M GRUPA III WARSZAWA
20 ZAŚKO Karol M GRUPA IV Rzeszów
21 BUJAŁA Adriana K GRUPA III Bełżyce
22 MALICKI Jacek M GRUPA I Łódź
23 SZOPA Wojciech M GRUPA II Lublin
24 KOLUCH Łukasz M GRUPA IV Rudnik nad Sanem
25 HOŁYSZ Jakub M GRUPA IV Istebna
26 BIEDROŃ Mirosław M GRUPA III Bychawa
27 KUBIŚ Krzysztof M GRUPA III Kolbuszowa
28 LESNY Robert M GRUPA II Przemyśl
29 MALEC Artur M GRUPA IV Lublin
30 PIĘKOŚ Andrzej M GRUPA II Jasło
31 PĘTKOWSKA Paulina K GRUPA III Przemyśl
32 BOBKO Zygmunt M GRUPA I PRZEMYŚL
33 DACYL Paweł M GRUPA III Jasło
34 CZĄSTKA Jan M GRUPA II Ujkowice
35 SOROCKI Janusz M GRUPA IV Przemyśl
36 CUPRYŚ Edyta K GRUPA II Rzeszów
37 STEC Kazimierz M GRUPA I Przemyśl
38 BOCHEŃSKI Tomasz M GRUPA III Rzeszów

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
39 PLASKACZ Jan M GRUPA II Rzeszów
40 JEZIOROWSKI Krzysztof M GRUPA II Mysłowice
41 SZYMAŃSKI Marek M GRUPA II Przemyśl
42 MAZUR Janusz M GRUPA II Przemyśl
43 PAWUL Tomasz M GRUPA IV Przemyśl
44 PAWUL Agata K GRUPA I Przemyśl
45 PAWUL Witold M GRUPA II Przemyśl
46 WOJCIECH Repak M GRUPA II Przemyśl
47 BOCHNIAK Maciej M GRUPA IV Przemyśl
48 RUSZEL Michał M GRUPA IV Łańcut
49 CHLEBOWSKA Teresa K GRUPA I Przemyśl
50 GROT Tomasz M GRUPA III Rzeszów
51 BOCHNIAK Marcin M GRUPA IV Przemyśl
52 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA II Przemyśl
53 MAZUR Bogusław M GRUPA III Warszawa
54 SZULOWSKI Krzysztof M GRUPA III Bychawa
55 GUDZELAK Józef M GRUPA I Przemyśl
56 BUJAŁA Lubomir M GRUPA III Bełżyce
57 KUŃKIEWICZ Adolf M GRUPA I Przemyśl
58 ZAMIRSKI Mariusz M GRUPA II Przemyśl
59 ŚWIĆ Borys M GRUPA III Kolbuszowa
60 SZYMUŚ Jacek M GRUPA III Jarosław
61 GALIK Rafał M GRUPA IV Sanok
62 DACYL Beata K GRUPA II Jasło
63 BOBKO Zygmunt M GRUPA I Przemyśl
64 CUPRYŚ Marek M GRUPA II Rzeszów
65 CUPRYŚ Marek M GRUPA III Rzeszów
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda