Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 BOCHEŃSKI Łukasz M GRUPA IV Rzeszów
2 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA II Rzeszów
3 ZAŚKO Karol M GRUPA IV Rzeszów
4 PODOLEC Pawel M GRUPA IV Jarosław
5 MAZUR Dominika K GRUPA III Przemyśl
6 KOSTERKIEWICZ Ryszard M GRUPA II Przemyśl
7 STACHÓW Stanisław M GRUPA I Przemyśl
8 SĘDŁAK Mirosław M GRUPA II Raszyn
9 MAREK Żołędziowski M GRUPA III Warszawa
10 JACEK Olechowski M GRUPA IV Warszawa
11 GRUPIŃSKI Piotr M GRUPA IV Warszawa
12 HUNEK Marcin M GRUPA III Lublin
13 NOWAK Przemysław M GRUPA III Kraków
14 SZLAG Józef M GRUPA II Święte
15 ZABORNIAK Karol M GRUPA IV Jarosław
16 GIERCZAK Rafal M GRUPA III Warszawa
17 LACH Wiesław M GRUPA II Przemyśl
18 SIENKIEWCZ Michał M GRUPA IV Przemyśl
19 MAZUR Janusz M GRUPA II Przemyśl
20 RYBKA Cezary M GRUPA III Lublin
21 ŁODEJ Janusz M GRUPA IV Rzeszów
22 BUGAJSKA Dorota K GRUPA III Przemyśl
23 PODLASZEWSKI Marcin M GRUPA IV Lublin
24 PAWUL Tomasz M GRUPA IV Przemyśl
25 KOMOROWSKI Karol M GRUPA IV Warszawa
26 GROT Tomasz M GRUPA III Rzeszów
27 GIERCZAK Aleksandra K GRUPA II Warszawa
28 PYREK Jacek M GRUPA I Tarnów
29 ZAJĄC Jacek M GRUPA III Jastrzębie Zdrój
30 MARIUSZ Wróbel M GRUPA III Przemyśl
31 PĘTKOWSKI Bohdan M GRUPA III Przemyśl
32 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA II Przemyśl
33 PĘTKOWSKA Paulina K GRUPA III Przemyśl
34 TONDERA Mariusz M GRUPA III Rzeszów
35 ŁODNA Katarzyna K GRUPA III Rzeszów
36 KŁOSOWICZ Kazimierz M GRUPA I FRYSZTAK
37 FIAŁKIEWICZ Tomasz M GRUPA IV Przemyśl
38 GUDZELAK Józef M GRUPA I Przemyśl
39 KUNKIEWICZ Adolf M GRUPA I Przemyśl
40 RYCAJ Marcin M GRUPA IV Lublin
41 MAZUR Mieczysław M GRUPA I Lubaczów
42 CUPRYŚ Marek M GRUPA III Rzeszów
43 CUPRYŚ Edyta K GRUPA II Rzeszów
44 KRUSZYŃSKI Marek M GRUPA III Przemyśl
45 SYCZ Piotr M GRUPA II Nehrybka
46 BOBKO Zygmunt M GRUPA II Przemyśl
47 SZYMAŃSKI Piotr M GRUPA IV Przemyśl
48 SZYMAŃSKI Marek M GRUPA II Przemyśl
49 SZOPA Wojciech M GRUPA II Lublin
50 CICHOCKI Adam M GRUPA III Nehrybka
51 PAWUL Agata K GRUPA I Przemyśl
52 GROT Katarzyna K GRUPA III Rzeszów
53 ZAJCHOWSKI Wiktor M GRUPA IV Przemyśl
54 ŁODEJ Krzysztof M GRUPA IV Rzeszów
55 CHLEBOWSKA Teresa K GRUPA I Przemyśl
56 MICHAŁ Sumiec M GRUPA IV Przemyśl


 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda