Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 STACHÓW Stanisław M Gr. XVII Przemyśl
2 KIERYK Anna K Gr. VIII Przemyśl
3 STEC Kazimierz M Gr. XVII Przemyśl
4 SZLAG Józef M Gr. XVII Święte
5 MAZUR Mieczysław M Gr. XVII Lubaczów
6 SĘDŁAK Mirosław M Gr. XVII Raszyn
7 SZYMAŃSKI Piotr M Gr. XV Przemyśl
8 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
9 SERKIS Barbara K Gr. VIII Przemyśl
10 MAZUR Dominika K Gr. XIV Przemyśl
11 FEDYK Sabina K Gr. VIII Przemyśl
12 SZUPER Julia K Gr. VI Przemyśl
13 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
14 POGORZELEC Artur M Gr. XVII KRASICZYN
15 KRZYMIEŃ Tomasz M Gr. XVII Warszawa
16 BOCHNIAK Marcin M Gr. XI Przemyśl
17 KUBICKA Aleksandra K Gr. XII Przemyśl
18 LACH Wiesław M Gr. XVII Przemyśl
19 PROCHASKA Marek M Gr. XVII Przemyśl
20 DĄBROWIECKA Ewelina K Gr. XIV Ustrzyki Dolne
21 PRĄDZYŃSKI Michał M Gr. XVII Zalesie Górne
22 SOKOŁOWSKI Artur M Gr. XVII WARSZAWA
23 POLAŃSKA Martyna K Gr. II Przemyśl
24 DĘBICKI Krzysztof M Gr. XI Przemyśl
25 KACZOR Weronika K Gr. VI Przemyśl
26 ZYBIŃSKA-MARTOWICZ Marta K Gr. VII Przemyśl
27 PĘTKOWSKA Kinga K Gr. X Przemyśl
28 SURMACZ Anna K Gr. II PRZEMYŚL
29 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Gr. XVI Przemyśl
30 HOŁYSZ Jakub M Gr. XV Istebna
31 KUCHARSKI Jakub M Gr. VII Przemyśl
32 KAMIŃSKA Paulina K Gr. VIII Przemyśl
33 ZIELENIECKI Wiktor M Gr. V Przemyśl
34 BIELEC Agnieszka K Gr. XVI Ostrów
35 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. V Przemyśl
36 LESNY Robert M Gr. XVII Przemyśl
37 MAKSYM Aleksandra K Gr. II Przemyśl
38 KRZYWDA Bartosz M Gr. XV Przemyśl
39 SOROCKI Marcin M Gr. XVII Przemyśl
40 SOROCKA Małgorzata K Gr. XII PTN Przemyśl
41 SOROCKI Janusz M Gr. XV Przemyśl
42 MALEC Artur M Gr. XV Lublin
43 BARTOCHA Łukasz M Gr. XI Przemyśl
44 JAŁOCHA Mateusz M Gr. IX Przemyśl
45 KOZA Maciej M Gr. XVII Krosno
46 PĘTKOWSKA Paulina K Gr. XIV Przemyśl
47 BIAŁACHOWSKI Paweł M Gr. XVII Przemyśl
48 HAJDUK Martyna K Gr. II Przemyśl SP nr 4
49 PILCH Piotr M Gr. XVII Przemyśl
50 LORENOWICZ Joanna K Gr. V Przemyśl
51 BOBKO Zygmunt M Gr. XVII PRZEMYŚL
52 GAŁĘZA Maciej M Gr. XIII Przemyśl
53 CZĄSTKA Jan M Gr. XVII Ujkowice
54 LESZCZYŃSKI Wojciech M Gr. XV Kraków
55 GRABOWSKA Katarzyna K Gr. XII Przemyśl
56 GRABOWSKI Filip M Gr. IX Przemyśl
57 CUPRYŚ Edyta K Gr. XVI Rzeszów
58 ZAMORSKI Michał M Gr. XIII Rzeszów
59 BUŚKO Ewa K Gr. XIV Ustrzyki Dolne
60 BOCHEŃSKI Tomasz M Gr. XVII Rzeszów
61 LACHOWICZ Michał M Gr. XIII Rzeszów

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
62 BIELECKA Iwona K Gr. VIII Przemyśl
63 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. IV Przemyśl
64 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. III Przemyśl
65 WALCZUK Jakub M Gr. IX przemyśl
66 WALCZUK Gabriela K Gr. XI przemyśl
67 HRYNISZYN Kamil M Gr. XI Przemyśl
68 HRYNISZYN Adrian M Gr. VII Przemyśl
69 HRYNISZYN Witold M Gr. XVII Przemyśl
70 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
71 ROJEK Adam M Gr. V Przemyśl
72 ROJEK Piotr M Gr. V Przemyśl
73 MAZUR Janusz M Gr. XVII Przemyśl
74 PŁOCICA Piotr M Gr. VII Przemyśl
75 GOŁAWSKI Bartosz M Gr. IX Przemyśl
76 GOŁAWSKA Aleksandra K Gr. IX Przemyśl
77 PAWUL Tomasz M Gr. XIII Przemyśl
78 PAWUL Agata K Gr. XVI Przemyśl
79 PAWUL Witold M Gr. XVII Przemyśl
80 SZUPER Julia K Gr. VI przemyśl
81 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Gr. XVI przemyśl
82 DUDA Dominik M Gr. III Prałkowce
83 POLIŃSKA Patrycja K Gr. II Przemyśl
84 KRUSZYŃSKI Paweł M Gr. VII Przemyśl
85 KRUSZYŃSKI Maciej M Gr. III Przemyśl
86 POGORZELEC Michal M Gr. IV KRASICZYN
87 POGORZELEC Patrycja K Gr. VI KRASICZYN
88 POGORZELEC Paulina K Gr. II KRASICZYN
89 KĘSICKA Dominika K Gr. VIII Przemyśl
90 PYRCZ Izabela K Gr. VIII Przemyśl
91 PYRCZ Mikołaj M Gr. V Przemyśl
92 PYRCZ Jakub M Gr. V Przemyśl
93 BOCHNIAK Maciej M Gr. XII Przemyśl
94 GAMANDA Maria K Gr. II Bolestraszyce
95 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. VI Przemyśl
96 CHLEBOWSKA Teresa K Gr. XVI Przemyśl
97 CHUDZIK Klaudia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
98 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVII Przemyśl
99 MICHALCEWICZ Katarzyna K Gr. XIV Przemyśl
100 MICHALCEWICZ Karolina K Gr. XII Przemyśl
101 OCZKO Witold M Gr. XVII Przemyśl
102 GRZEGORZAK Gabryś M Gr. III Przemyśl
103 GRZEGORZAK Kacper M Gr. IX Przemyśl
104 PĘTKOWSKI Jakub M Gr. XI Przemyśl
105 SURMACZ Urszula K Gr. II PRZEMYŚL
106 SURMACZ Jakub M Gr. XI PRZEMYŚL
107 PEMPUS Bernard M Gr. VI Przemysl
108 PEMPUS Magdalena M Gr. IV Przemysl
109 PEMPUS Remigiusz K Gr. V Przemysl
110 GAJDA Michał M Gr. III Kraków
111 GUDZELAK Józef M Gr. XVII Przemyśl
112 MACHAJ Joanna K Gr. VIII Przemyśl
113 MACHAJ Paweł M Gr. VII Przemyśl
114 KUŃKIEWICZ Adolf M Gr. XVII Przemyśl
115 CZERNECKA Julia K Gr. II Przemyśl
116 BIELEC Miłosz M Gr. V Ostrów
117 DOBOSIEWICZ Jakub M Gr. VII Przemyśl
118 DOBOSIEWICZ Aleksandra K Gr. IV Przemyśl
119 RADOCHOŃSKI Jakub M Gr. VII ŻURAWICA
120 RADOCHOŃSKI Michał M Gr. III Żurawica
121 ZAMIRSKI Mariusz M Gr. XVII Przemyśl
122 GORZELNIK Julia K Gr. II Przemyśl
123 KISIEL Michał M Gr. XI Przemyśl
124 BARTOCHA Maksymilian M Gr. III Przemyśl
125 WOJCIK Olaf M Gr. VII Przemyśl
126 MARTOWICZ Maja K Gr. IV Przemyśl
127 MARTOWICZ Mikołaj M Gr. VII Przemyśl
128 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. X Przemyśl
129 STECZKOWSKA Kinga K Gr. IV Frysztak
130 MIKUSZEWSKA Dominika K Gr. IV Frysztak
131 GARNCARSKA Katarzyna K Gr. IV Frysztak
132 NIEMIEC Michał M Gr. VI Frysztak
133 ŚLIWA Zuzanna K Gr. II Przemyśl
134 ŚLIWA Bartosz M Gr. VI Przemyśl
135 ŚLIWA Grzegorz M Gr. X Przemyśl
136 ŚLIWA Michał M Gr. XIII Przemyśl
137 MAKSYM Małgorzata K Gr. XVI Żurawica
138 PILCH Piotr M Gr. XI Przemyśl
139 SZYMUŚ Jacek M Gr. XVII Jarosław
140 KŁOSOWICZ Kazimierz M Gr. XVII Pułanki
141 KŁOSOWICZ Kazimierz M Gr. XVII Pułanki
142 KŁOSOWICZ Kazimierz M Gr. XVII Pułanki
143 GALIK Rafał M Gr. XV Sanok
144 LORENOWICZ Kacper M Gr. III Przemyśl
145 MITAŁ Ewelina K Gr. VI Frysztak
146 WÓJCIK Paweł K Gr. VIII Frysztak
147 MIKUSZEWSKI Dawid M Gr. VIII Frysztak
148 GARNCARSKI Adam M Gr. VIII Frysztak
149 GARNCARSKA Weronika K Gr. VIII Frysztak
150 IGIELSKI Michał M Gr. V Przemyśl
151 GARNCARSKA Monika K Gr. X Frysztak
152 SOKOŁOWSKI Krystian M Gr. IX Frysztak
153 WILUSZ Tomasz M Gr. XI Frysztak
154 NIEMIEC Krzysztof M Gr. XVII Frysztak
155 GARNCARSKI Józef M Gr. XVII Frysztak
156 KOBZDEJ Weronika K Gr. II Ustrzyki Dolne
157 GIERLAK Marcin M Gr. XIII Przemyśl
158 PEMPUS Bernard M Gr. VII Przemysl
159 PEMPUS Remigiusz M Gr. V Przemysl
160 PEMPUS Magdalena K Gr. IV Przemysl
161 SKŁADAN Patrycja K Gr. VI Przemyśl
162 LESZCZYŃSKA Alicja K Gr. I Kraków
163 LESZCZYŃSKI Szymon M Gr. V Kraków
164 LESZCZYŃSKI Szymon M Gr. V Kraków
165 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. IV Przemyśl
166 CUPRYŚ Marek M Gr. XVII Rzeszów
167 CUPRYŚ Dominika K Gr. VIII Rzeszów
168 CUPRYŚ Bartosz M Gr. I Rzeszów
169 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. V Rzeszów
170 DUDA Wojciech M Gr. XVII Dybawka
171 DUDA Wojciech M Gr. XVII Dybawka
172 BOBKO Zygmunt M Gr. XVII Przemyśl
173 HAJDUK Łukasz M Gr. I Przemyśl
174 KOZA Milena K Gr. IV Krosno
175 BUŚKO Oliwia K Gr. II Ustrzyki Dolne
176 BUŚKO Sławomir M Gr. XV Ustrzyki Dolne
177 KOBA Aleksandra K Gr. VIII Przemysl
178 KĄDZIOŁKA Oliwia K Gr. II Ustrzyki Dolne
179 KOWALCZUK Mateusz M Gr. VII Ustrzyki Dolne
180 KOWALCZUK Adrian M Gr. V Ustrzyki Dolne
181 DUMA Mateusz M Gr. V Ustrzyki Dolne
182 KULIGOWSKI Maciej M Gr. III Przemyśl
183 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. X Przemyśl
184 CAPIGA Tomasz M Gr. XV Frysztak
185 MAROSZ Aniela K Gr. IV Ustrzyki Dolne
186 KOGUT Jerzy M Gr. XVII Sanok
187 LUBAS Jacek M Gr. XVII Sanok
188 BLECHARCZYK Grzegorz M Gr. XVII Sanok
189 KARABANOWSKI Kazimierz M Gr. XVII Ustrzyki Dolne
190 KARABANOWSKA Helena K Gr. IV Ustrzyki Dolne
191 KARABANOWSKI Piotr M Gr. V Ustrzyki Dolne
192 PODKÓWKA Zuzanna K Gr. II Ustrzyki Dolne
193 PODKÓWKA Dawid M Gr. VII Ustrzyki Dolne
194 PODKÓWKA Katarzyna K Gr. XVI Ustrzyki Dolne
195 BAL Barbara K Gr. XIV Przemyśl
196 BAL Szymon M Gr. IV Przemyśl
197 BAL Kacper M Gr. II Przemyśl
198 BALAWENDER Dawid M Gr. IV Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda