Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DĄBROWIECKA Ewelina K Grupa G2 Ustrzyki Dolne
2 KIERYK Anna K Grupa E2 Przemyśl
3 SZYMAŃSKI Piotr M Grupa G1 Przemyśl
4 SKAWIŃSKI Filip M Grupa XI Warszawa
5 PAWEŁ Skawiński M Grupa XI Zakopane
6 PAWUL Agata K Grupa H2 Przemyśl
7 PAWUL Witold M Grupa H1 Przemyśl
8 LESNY Robert M Grupa H1 Przemyśl
9 JAKUBÓW Janusz M Grupa H1 przemyśl
10 SUROWIAK Tomasz M Grupa G1 Tarnów
11 MAZUR Dominika K Grupa G2 Przemyśl
12 ŁABA Jagoda K Grupa F2 Przemyśl
13 POGORZELEC Artur M Grupa B2 KRASICZYN
14 HAJDUK Martyna K Grupa B2 Przemyśl SP nr 4
15 MAZUR Mieczysław M Grupa I2 Lubaczów
16 MACHAJ Joanna K Grupa E2 Przemyśl
17 BIAŁACHOWSKI Paweł M Grupa I1 Przemyśl
18 CUPRYŚ Edyta K Grupa H2 Rzeszów
19 SIENKIEWCZ Michał M Grupa G1 Przemyśl
20 DĘBICKI Krzysztof M Grupa F1 Przemyśl
21 POGORZELEC Patrycja K Grupa D2 KRASICZYN
22 CZERNECKA Emilia K Grupa B2 Przemyśl
23 PILCH Piotr M Grupa H1 Przemyśl
24 KOZA Maciej M Grupa H1 Krosno
25 STEC Kazimierz M Grupa I1 Przemyśl
26 STACHÓW Stanisław M Grupa I1 Przemyśl
27 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa C2 PTN Przemyśl
28 SERKIS Barbara K Grupa E2 Przemyśl
29 BOCHNIAK Marcin M Grupa F1 Przemyśl
30 GORZELNIK Julia K Grupa B2 Przemyśl
31 DUDA Wojciech M Grupa H1 Dybawka
32 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Grupa H2 Przemyśl
33 BUJAŁA Adriana K Grupa G2 Bełżyce
34 KUCHARSKI Jakub M Grupa D1 Przemyśl
35 CZĄSTKA Jan M Grupa I1 Ujkowice
36 MAKSYM Aleksandra K Grupa B2 Przemyśl
37 SOROCKA Małgorzata K Grupa G2 PTN Przemyśl
38 SOROCKI Marcin M Grupa I1 Przemyśl
39 SOROCKI Janusz M Grupa G1 Przemyśl
40 WERONIKA Kaczor K Grupa D2 przemyśl
41 BARCZAK Bartłomiej M Grupa A1 Przemyśl PTN
42 BOBKO Zygmunt M Grupa I1 PRZEMYŚL
43 LORENOWICZ Joanna K Grupa C1 Przemyśl
44 KARABANOWSKI Kazimierz M Grupa C2 ustrzyki dolne
45 JAŁOCHA Mateusz M Grupa E1 Przemyśl
46 WALCZUK Jakub M Grupa E2 Przemyśl
47 FEDYK Sabina K Grupa E2 Przemyśl
48 GALA Dawid M Grupa A1 radymno
49 SOLARZ Andrzej M Grupa H1 Przemyśl
50 KUCHCIŃSKI Ignacy M Grupa D1 Przemyśl
51 ŚLIWA Bartosz M Grupa B2 Przemyśl
52 BLUJ Grzegorz M Grupa H1 Przemyśl
53 OLESZEK Piotr M Grupa A1 Przemyśl
54 BIELEC Agnieszka K Grupa H2 Ostrów

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
55 CHUDZIK Klaudia K Grupa C2 Ustrzyki Dolne
56 PĘTKOWSKI Jakub M Grupa F2 Przemyśl
57 PĘTKOWSKA Kinga K Grupa F2 Przemyśl
58 KISIEL Michał M Grupa F1 Przemyśl
59 SKŁADAN Patrycja K Grupa D2 Przemyśl
60 JAKUBÓW Elżbieta K Grupa H2 Przemyśl
61 KUŃKIEWICZ Adolf M Grupa I1 Przemyśl
62 KAZIEŃKO Artur M Grupa H1 Przemyśl
63 MAZUR Janusz M Grupa I1 Przemyśl
64 POGORZELEC Paulina K Grupa B2 KRASICZYN
65 POGORZELEC Michal M Grupa C2 KRASICZYN
66 POGORZELEC Patrycja K Grupa D2 KRASICZYN
67 POGORZELEC Artur M Grupa H1 KRASICZYN
68 REPAK Wojciech M Grupa H1 przemyśl
69 POLIŃSKA Patrycja K Grupa B2 Przemyśl
70 DUDA Dominik M Grupa B1 Prałkowce
71 HAJDUK Łukasz M Grupa A1 Przemyśl
72 MAZUR Mieczysław M Grupa I2 Lubaczów
73 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I1 Przemyśl
74 MICHALCEWICZ Katarzyna K Grupa G2 Przemyśl
75 MICHALCEWICZ Karolina K Grupa G2 Przemyśl
76 OCZKO Witold M Grupa H1 Przemyśl
77 OCZKO Zuzanna K Grupa C2 Przemyśl
78 TAWORSKA Oliwia K Grupa D2 Przemyśl
79 GRZEGORZAK Gabryś M Grupa B1 Przemyśl
80 GRZEGORZAK Kacper M Grupa E1 Przemyśl
81 GRZEGORZAK Leszek M Grupa H1 Przemyśl
82 MACHAJ Paweł M Grupa D1 Przemyśl
83 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa F2 Przemyśl
84 CUPRYŚ Marek M Grupa H1 Rzeszów
85 CUPRYŚ Dominika K Grupa E2 Rzeszów
86 CUPRYŚ Tymoteusz M Grupa C1 Rzeszów
87 CUPRYŚ Bartosz M Grupa A1 Rzeszów
88 KOBZDEJ Weronika K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
89 IGIELSKI Michał M Grupa C1 Przemyśl
90 ROJEK Piotr M Grupa C1 Przemyśl
91 ROJEK Adam M Grupa C1 Przemyśl
92 PYRCZ Izabela K Grupa E2 Przemyśl
93 PYRCZ Mikołaj M Grupa C1 Przemyśl
94 PYRCZ Jakub M Grupa C1 Przemyśl
95 HRYNISZYN Kamil M Grupa F1 Przemyśl
96 HRYNISZYN Adrian M Grupa D1 Przemyśl
97 PŁOCICA Piotr M Grupa D1 przemyśl
98 MARTOWICZ Mikołaj M Grupa D1 Przemyśl
99 MARTOWICZ Maja K Grupa C2 Przemyśl
100 CZERNECKA Julia K Grupa B2 Przemyśl
101 PILCH Piotr wojciech M Grupa F1 Przemyśl
102 PILCH Gabriela K Grupa D2 Przemyśl
103 PILCH Paulina K Grupa G2 Przemyśl
104 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Grupa H1 przemyśl
105 SZUPER Natalia K Grupa C2 przemyśl
106 SZUPER Julia K Grupa D2 przemyśl
107 KOZA Milena K Grupa C2 Krosno
108 KULIGOWSKI Maciej M Grupa B1 Przemyśl
109 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa F2 Przemyśl
110 BIELECKA Iwona K Grupa E2 Przemyśl
111 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa B1 37-700 PRZEMYŚL
112 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Grupa C2 przemysl
113 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa I2 Przemyśl
114 BOCHNIAK Maciej M Grupa G1 Przemyśl
115 GORZELNIK Julia K Grupa B2 Przemyśl
116 PROCHASKA Marek M Grupa I1 Przemyśl
117 PAULINA Bluj K Grupa C2 Przemyśl
118 KAROL Zając M Grupa D2 Przemyśl
119 SKŁADAN Magdalena K Grupa D2 Przemyśl
120 CHYLIŃSKI Maciej M Grupa B2 Przemyśl
121 PAWEŁ Zając M Grupa B2 Przemyśl
122 KROWIAK Oskar M Grupa C2 Przemyśl
123 KROWIAK Kamil M Grupa B2 Przemyśl
124 PEMPUS Bernard M Grupa D1 Przemysl
125 PEMPUS Magdalena K Grupa C2 Przemysl
126 PEMPUS Remigiusz M Grupa C1 Przemysl
127 CZERNECKA Emilia K Grupa A2 Przemyśl
128 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa E1 Przemyśl
129 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa C2 Przemyśl
130 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa B1 Przemyśl
131 KRUSZYŃSKI Maciej K Grupa B1 Przemyśl
132 BUJAŁA Franciszek M Grupa B1 Bełżyce
133 BUJAŁA Lubomir M Grupa H1 Bełżyce
134 BUJAŁA Alicja K Grupa F2 Bełżyce
135 BUJAŁA Emilia K Grupa H2 Bełżyce
136 WIELGOSZ Patrycja K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
137 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa C1 OSTRÓW
138 WIELGOSZ Tomasz M Grupa G2 Ustrzyki Dolne
139 ZAJĄC Piotr M Grupa C1 Przemyśl
140 BARCZAK Andrzej M Grupa 0 Przemyśl
141 PAWŁUCKA Oliwia K Grupa B2 Przemyśl
142 LORENOWICZ Kacper M Grupa B1 Przemyśl
143 KARABANOWSKA Helena K Grupa C2 ustrzyki dolne
144 KARABANOWSKI Piotr M Grupa C1 ustrzyki dolne
145 KARABANOWSKI Kazimierz M Grupa H1 ustrzyki dolne
146 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa D2 Przemyśl
147 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa A2 Ustrzyki Dolne
148 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa F1 Ustrzyki Dolne
149 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
150 WALCZUK Jakub M Grupa E1 przemyśl
151 BUŚKO Oliwia K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
152 MARKOWICZ Oliwia K Grupa C2 Ustrzyki Dolne
153 KRUPIŃSKI Damian M Grupa C1 Ustrzyki Dolne
154 MAROSZ Aniela K Grupa C2 Ustrzyki Dolne
155 PODKÓWKA Zuzanna K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
156 PODKÓWKA Katarzyna K Grupa H2 Ustrzyki Dolne
157 WIEJOWSKA Maja K Grupa A2 Ustrzyki Dolne
158 WIEJOWSKA Magdalena K Grupa G2 Ustrzyki Dolne
159 SUROWIAK Karolina K Grupa A2 Tarnów
160 PIETRUCH Wiktoria K Grupa D2 Przemyśl
161 PAWUL Tomasz M Grupa G1 Przemyśl
162 SOLARZ Krystian M Grupa E1 Przemyśl
163 SOLARZ Krystian M Grupa E1 Przemyśl
164 BAL Kacper M Grupa B1 Przemyśl
165 BALAWENDER Dawid M Grupa C1 Przemyśl
166 BAL Szymon M Grupa C1 Przemyśl
167 BAL Barbara K Grupa H2 Przemyśl
168 ŚLIWA Zuzanna K Grupa B2 Przemyśl
169 ŚLIWA Bartosz M Grupa D1 Przemyśl
170 ŚLIWA Grzegorz M Grupa F1 Przemyśl
171 ŚLIWA Michał M Grupa G1 Przemyśl
172 BIELEC Maciej M Grupa A1 Ostrów
173 BIELEC Miłosz M Grupa C1 Ostrów
174 BIELEC Miłosz M Grupa C1 Ostrów
175 WYRWICZ Amelia K Grupa E2 Przemyśl
176 SZYMAŃSKI Marek M Grupa H1 Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda