Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Seniorki/Seniorzy (20-29 lat) __ 5 km Przemyśl
2 BAL Robert M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
3 OWSIANY Patrycja K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km przemysl
4 GORZELNIK Julia K Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
5 WOJCIECHOWSKI Stanisław M K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
6 KRZYWDA Bartosz M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
7 SYKAŁA Karol M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
8 PERCZYK Grzegorz M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
9 BAL Barbara K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
10 MIKUTRA Aleksandra K Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km kuńkowce
11 PUDYSZ Klaudia K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
12 OLSZAŃSKA Anita K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
13 SKŁADAN Magdalena K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
14 NOWAK Maria K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
15 CIEŚLAK Urszula K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
16 CIEŚLAK Zuzanna K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
17 CIEŚLAK Edyta K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
18 RYCZKOWSKA Karina K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
19 DANISZEWSKA Beata K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
20 KOCUR Karolina K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
21 CENCORA Ilona K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
22 STOLARZ Patrycja K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
23 ZABRONI Rafał M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
24 ZABRONI Grzegorz M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
25 KOŚMIDER Dominik M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
26 KURASZ Kamil M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
27 SZAL Jakub M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
28 CHUSARZ Grzegorz M Juniorki/Juniorzy (14-19 lat) __ 5 km Przemyśl
29 MIK Krystyna K K60 / M60 > 60 lat __ 5 km Przemyśl
30 LECHWAR Ewa K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
31 JELEC Małgorzata K K40 / M40 (40-49 lat) __ 10 km KOŁACZYCE
32 MADEJ Wiesława K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
33 FURMANEK Agata K K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
34 MAŃKOWSKI Jakub M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
35 BAL Kacper M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
36 BAL Szymon M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
37 GRODECKI Gracjan M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
38 RUT Oliwia M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
39 JABŁCZYK-PEMPUŚ Dorota K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km Przemyśl
40 PEMPUŚ Magdalena K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km Przemyśl
41 PEMPUŚ Remigiusz M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km Przemyśl
42 PEMPUŚ Bernard M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km Przemyśl
43 WŁODARCZYK Jolanta K K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km Przemyśl
44 GRODECKI Gracjan M Dzieci ≤ 10 __ 1 km Przemyśl
45 DANISZEWSKI Radosław M Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
46 STRUMIDŁO Oliwia K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km SP1 Przemyśl
47 ŻYGŁOWICZ Agnieszka K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
48 ROGACZEWSKA Barbara K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
49 FURMANEK Wiktoria K Dziewczęta/Chłopcy (11-13 lat) __ 5 km KOŁACZYCE
50 HAYDER Agata K K40 / M40 (40-49 lat) __ 5 km Przemyśl
51 KOZŁOWSKI Marcin M K30 / M30 (30-39 lat) __ 5 km Przemyśl
52 FORNAL Elżbieta K K50 / M50 (50-59 lat) __ 5 km Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda