Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Gr. XV Przemyśl POSiR
2 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
3 KUBICKA Aleksandra K Gr. XII Przemyśl
4 SZYMAŃSKI Piotr M Gr. XV Przemyśl
5 CAP Piotr M Gr. XVII Przemyśl
6 DZIURZYŃSKI Krzysztof M Gr. XVII Przemyśl
7 BOCHNIAK Marcin M Gr. XIII Przemyśl
8 DĘBICKI Krzysztof M Gr. XIII Przemyśl
9 OCZKO Witold M Gr. XVII Przemyśl
10 OLGA Witusik K Gr. II Frysztak
11 MACHUNIK Piotr M Gr. XIII Przemyśl
12 PEMPUŚ Bernard M Gr. IX Przemyśl
13 STACHÓW Stanisław M Gr. XVIII Przemyśl
14 BIELEC Agnieszka K Gr. XVI Ostrów
15 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Gr. XVI Przemyśl
16 POGORZELEC Artur M Gr. XVII KRASICZYN
17 BLUJ Grzegorz M Gr. XVII Przemyśl
18 JABŁOŃSKI Piotr M Gr. XV Korczyna
19 HAJDUK Martyna K Gr. II Przemyśl SP nr 4
20 JAKUBÓW Janusz M Gr. XVIII przemyśl
21 WOŚ Krzysztof M Gr. V Przemyśl
22 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
23 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. VI PTN Przemyśl
24 LESNY Robert M Gr. XVIII Przemyśl
25 STEC Kazimierz M Gr. XVIII Przemyśl
26 MACHAJ Paweł M Gr. IX Przemyśl
27 ANDRUSZEWSKI Władysław M Gr. XVII Przemyśl
28 DĄBROWIECKA Ewelina K Gr. XIV Ustrzyki Dolne
29 ŚWIĘTOCHOWSKI Adam M Gr. XV Czeremcha
30 KLEIN Michal M Gr. III PRZEMYSL
31 JAŁOCHA Mateusz M Gr. XI Przemyśl
32 GOŁAWSKI Bartosz M Gr. IX Przemyśl
33 SERKIS Barbara K Gr. X Przemyśl
34 KUSZCZAK Julia K Gr. VI przemyśl
35 BUĆ Artur M Gr. V przemyśl
36 JĘDRUCH Artur M Gr. XVIII Przemyśl
37 KACZOR Weronika K Gr. VI Przemyśl
38 URBAŃSKI Tomasz M Gr. XVIII Przemysl
39 SKOKAN Zofia K Gr. IV Przemyśl
40 KRZYWONOS Marcin M Gr. XV Przeworsk
41 MAKSYMILIAN Bartocha M Gr. III Przemyśl
42 ZAMIRSKI Mariusz M Gr. XVIII Przemyśl
43 MALEC Artur M Gr. XV Lublin
44 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. XVIII Przemyśl
45 PELCZAR Rafał M Gr. XV Korczyna
46 KUSZCZAK Julia K Gr. II przemyśl
47 SOROCKA Małgorzata K Gr. XII PTN Przemyśl
48 SOROCKI Marcin M Gr. XV Przemyśl
49 MALEC Dariusz M Gr. XV Rzeszów
50 BOCHEŃSKI Tomasz M Gr. XVII Rzeszów
51 LUBAS Jacek M Gr. XVIII Sanok
52 CHOMA Adrianna K Gr. III Przemyśl
53 BODNAR Hanna K Gr. I Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
54 DUDA Dominik M Gr. V Przemyśl
55 GRZEGORZAK Gabriel M Gr. V Przemyśl
56 GRZEGORZAK Kacper M Gr. IX Przemyśl
57 GRZEGORZAK Leszek M Gr. XVII Przemyśl
58 HRYNISZYN Witold M Gr. XVII Przemyśl
59 HRYNISZYN Kamil M Gr. XI Przemyśl
60 HRYNISZYN Adrian M Gr. IX Przemyśl
61 GAJDA Mirosław M Gr. XVII Przemyśl
62 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
63 BARCZAK Kuba M Gr. I Przemyśl
64 BARCZAK Norbert M Gr. III Przemyśl
65 PAWŁUCKA Oliwia K Gr. IV Ostrów
66 PYRCZ Izabela K Gr. VIII Przemyśl
67 PYRCZ Mikołaj M Gr. VII Przemyśl
68 PYRCZ Jakub M Gr. V Przemyśl
69 DZIURZYŃSKI Krzysztof M Gr. XVIII Przemyśl
70 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVIII Przemyśl
71 POLIŃSKA Patrycja K Gr. IV Przemyśl
72 REPAK Wojciech M Gr. XVIII Przemyśl
73 SZUPER Julia K Gr. VI Przemyśl
74 SZUPER Natalia K Gr. IV Przemyśl
75 PEMPUŚ Bernard M Gr. IX Przemyśl
76 PEMPUŚ Magdalena K Gr. VI Przemyśl
77 PEMPUŚ Remigiusz M Gr. VII Przemyśl
78 BIELECKA Iwona K Gr. VIII Przemysl
79 KOBZDEJ Weronika K Gr. II ustrzyki dolne
80 BIELEC Mateusz M Gr. I Ostórw
81 BIELEC Miłosz M Gr. VII Ostórw
82 BIELEC Maciej M Gr. III Ostórw
83 RYKOWSKA Zosia K Gr. II Przemyśl
84 POGORZELEC Michał M Gr. VII KRASICZYN
85 POGORZELEC Paulina K Gr. IV KRASICZYN
86 POGORZELEC Patrycja K Gr. VIII KRASICZYN
87 BLUJ Paulina K Gr. IV Przemyśl
88 CZERNECKA Julia K Gr. IV Przemyśl
89 FREITAG Adrian M Gr. IV BIRCZA
90 SZCZEPANIAK Wojciech M Gr. XVIII BIRCZA
91 CHLEBOWSKA Teresa K Gr. XVI Przemyśl
92 IGIELSKI Michał M Gr. V Przemyśl
93 WALCZUK Jakub M Gr. IX Przemyśl
94 WALCZUK Gabriela K Gr. X Przemyśl
95 HAJDUK Łukasz M Gr. I Przemyśl
96 JAKUBÓW Elżbieta K Gr. XVI Przemyśl
97 BUŚKO Oliwia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
98 WOŚ Krzysztof M Gr. V Przemyśl
99 MUSIAŁ Joanna K Gr. XII Przemyśl
100 KRUSZYŃSKI Paweł M Gr. VII Przemyśl
101 KRUSZYŃSKI Maciej M Gr. V Przemyśl
102 MARTOWICZ Maja K Gr. VI Przemyśl
103 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. III Przemyśl
104 MARTOWICZ Mikołaj M Gr. IX Przemyśl
105 GIBALEWICZ Grzegorz M Gr. V Przemyśl
106 MACHAJ Paweł M Gr. IX Przemyśl
107 SKŁADAN Patrycja K Gr. VI Prałkowce
108 CHUDZIK Klaudia K Gr. VI Ustrzyki Dolne
109 FLIS Victoria K Gr. IV Przemyśl
110 BOCHNIAK Maciej M Gr. XIII Przemyśl
111 KLEIN Michal M Gr. III PRZEMYSL
112 ROJEK Adam M Gr. V Przemyśl
113 ROJEK Piotr M Gr. V Przemyśl
114 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. VII PRZEMYŚL
115 FLIS Jessica K Gr. II Przemyśl
116 GOŁAWSKA Aleksandra K Gr. IV Przemyśl
117 LORENOWICZ Dawid M Gr. VI Przemyśl
118 LORENOWICZ Kacper M Gr. III Przemyśl
119 MICHALCEWICZ Karolina K Gr. XII Przemyśl
120 BIJAN Marek M Gr. XVIII Przemyśl
121 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. IV Przemyśl
122 KULIGOWSKI Maciej M Gr. V Przemyśl
123 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. X Przemyśl
124 DAŃCZAK-MAKSYM Małgorzata K Gr. XVI Żurawica
125 MAKSYM Aleksandra K Gr. II Żurawica
126 GUDZELAK Józef M Gr. XVIII Przemyśl
127 MICHALCEWICZ Karolina K Gr. XII Krasiczyn
128 MALEC Julia K Gr. I Lublin
129 WUJEC Joanna K Gr. VI Przemyśl
130 GARNCARSKA Katarzyna K Gr. VI Strzelec Frysztak
131 MIKUSZEWSKA Dominika K Gr. VI Strzelec Frysztak
132 STECZKOWSKA Kinga K Gr. VI Strzelec Frysztak
133 GARNCARSKI Adam M Gr. IX Strzelec Frysztak
134 SOKOŁOWSKI Krystian M Gr. IX Strzelec Frysztak
135 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. XII Przemyśl
136 GARNCARSKA Weronika K Gr. X Strzelec Frysztak
137 GARNCARSKA Monika K Gr. XII Frysztak
138 GARNCARSKI Józef M Gr. XVIII Frysztak
139 CZERNECKA Emilia K Gr. I Przemyśl
140 KARABANOWSKI Kazimierz M Gr. XVIII Ustrzyki Dolne
141 KARABANOWSKA Helena K Gr. VI Ustrzyki Dolne
142 KARABANOWSKI Piotr M Gr. VII Ustrzyki Dolne
143 ŚLIWA Zuzanna K Gr. II Przemyśl
144 ŚLIWA Bartosz M Gr. VII Przemyśl
145 KUNKIEWICZ Adolf M Gr. XVIII Przemysl
146 GARNCARSKI Tomasz M Gr. XVII Frysztak
147 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. VI Przemyśl
148 SOROCKI Janusz M Gr. XVIII Przemyśl
149 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. VII Rzeszów
150 CUPRYŚ Bartosz M Gr. I Rzeszów
151 CUPRYŚ Dominika K Gr. VIII Rzeszów
152 CUPRYŚ Edyta K Gr. XVI Rzeszów
153 SŁYSZ Nikodem M Gr. V Ustrzyki Dolne
154 BOCHEŃSKA Anna K Gr. X Rzeszów
155 BOCHEŃSKA Kamila K Gr. X Rzeszów
156 BOCHEŃSKI Łukasz M Gr. IX Rzeszów
157 LUBAS Zuzanna K Gr. IV Sanok
158 ANTONIK Tymoteusz M Gr. III Przemyśl
159 BAL Szymon M Gr. V Przemyśl
160 BAL Kacper M Gr. III Przemyśl
161 JĘDRUCH Mikołaj M Gr. III Przemyśl
162 BALAWENDER Dawid M Gr. V Przemyśl
163 ROJEK Witold M Gr. XVIII Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda