Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
2 ZAGULAK Maciej M Gr. XVII Przemyśl
3 ŁODEJ Krzysztof M Gr. XV Rzeszów
4 ŁODEJ Janusz M Gr. XV Rzeszów
5 ZAMIRSKI Mariusz M Gr. XVII Przemyśl
6 SZYMAŃSKI Piotr M Gr. XV Przemyśl
7 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
8 MAZUR Mieczysław M Gr. XVII Lubaczów
9 KOSTERKIEWICZ Ryszard M Gr. XVII Przemyśl
10 SUMIEC Karolina K Gr. VI Przemyśl
11 WRONA Marcin M Gr. IX Rzeszów
12 WRONA Roman M Gr. XVII Rzeszów
13 MAZUR Dominika K Gr. XII Przemyśl
14 MAZUR Janusz M Gr. XVII Przemyśl
15 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVII Przemyśl
16 GUDZELAK Józef M Gr. XVII Przemyśl
17 KUNKIEWICZ Adolf M Gr. XVII Przemyśl
18 MACHAJ Paweł M Gr. VIII Przemyśl
19 MACHAJ Joanna K Gr. XVI Przemyśl
20 MACHAJ Paweł M Gr. VII Przemyśl
21 PODOLEC Pawel M Gr. XV Jarosław
22 BOCHNIAK Marcin M Gr. XI Przemyśl
23 KIERYK Anna K Gr. VI Przemyśl
24 POLAŃSKA Martyna K Gr. I Przemyśl
25 SOROCKI Janusz M Gr. XV Przemyśl
26 SOROCKI Marcin M Gr. XVII Przemyśl
27 SOROCKA Małgorzata K Gr. XII Przemyśl
28 KUTNIK Michał M Gr. IX Rzeszów
29 DUDEK Jerzy M Gr. XVII Przemyśl
30 ŻACZEK Magdalena K Gr. XII Przemyśl
31 LESNY Robert M Gr. XVII Przemyśl
32 SKOWRONEK Marcin M Gr. V Przemyśl
33 PAWUL Witold M Gr. XVII Przemyśl
34 PAWUL Agata K Gr. XVI Przemyśl
35 PAWUL Tomasz M Gr. XIII Przemyśl
36 SUROWIAK Tomasz M Gr. XV Tarnów
37 KAPICA Bogusław M Gr. XVII Huta Różaniecka
38 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. IV PTN Przemyśl
39 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. I Przemyśl
40 ŁABA Jagoda K Gr. X Przemyśl
41 HAJDUK Martyna K Gr. I Przemyśl SP nr 4
42 JAŁOCHA Mateusz M Gr. IX Przemyśl
43 STEC Kazimierz M Gr. XVII Przemyśl
44 DĘBICKI Krzysztof M Gr. XI Przemyśl
45 LORENOWICZ Joanna K Gr. V Przemyśl
46 LEŚNY Mateusz M Gr. XIII Przemyśl
47 DZIURZYŃSKI Krzysztof M Gr. XV Przemyśl
48 JAKUBÓW Janusz M Gr. XVII Przemyśl
49 KRZYWDA Bartosz M Gr. XV Przemyśl
50 BIELEC Agnieszka K Gr. XVI Ostrów
51 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
52 HRYNISZYN Kamil M Gr. IX Przemyśl
53 BARANIECKI Tomasz M Gr. XV Przemyśl
54 PĘTKOWSKA Kinga K Gr. X Przemyśl
55 FEDYK Sabina K Gr. VIII Przemyśl
56 CAPECKA Katarzyna K Gr. IX Przemyśl
57 SERKIS Barbara K Gr. VIII Przemyśl
58 PODKÓWKA Katarzyna K Gr. XVI Ustrzyki Dolne
59 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. V Przemyśl
60 WOJTASIEWICZ Jakub M Gr. VII Przemyśl
61 CZĄSTKA Jan M Gr. XVII Ujkowice
62 MOTYKA Bartosz M Gr. IX Dynów
63 SUMIEC Bartosz M Gr. XV Przemyśl
64 BARCZAK Jakub M Gr. X Przemyśl
65 KUDELSKI Janusz M Gr. XVII Przemyśl
66 ZAŚKO Karol M Gr. XV Rzeszów
67 HYJEK Michał M Gr. IX Dynów
68 KACZOR Weronika K Gr. IV Przemyśl
69 KOZŁOWSKI Wojciech M Gr. XVII Przemyśl
70 POGORZELEC Artur M Gr. V KRASICZYN
71 POGORZELEC Michal M Gr. V KRASICZYN
72 POGORZELEC Patrycja K Gr. VI KRASICZYN
73 ŚLIWA Bartosz M Gr. V Przemyśl
74 ŚLIWA Michał M Gr. XI Przemyśl
75 ŚLIWA Zuzanna K Gr. I Przemyśl
76 SZUPER Julia K Gr. II Przemyśl
77 ZYBIŃSKA-MARTOWICZ Marta K Gr. IV Przemyśl
78 HAYDER Grzegorz M Gr. XVII Przemyśl
79 KOZA Maciej M Gr. XVII Krosno

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
80 SZLAG Józef M Gr. XVII Święte
81 KROCZEK Karol M Gr. I Przemyśl
82 KISIEL Michał M Gr. XI Przemyśl
83 BIELECKA Iwona K Gr. VI Przemyśl
84 STACHÓW Stanisław M Gr. XVII Ostrów
85 KULIGOWSKI Maciej M Gr. III Przemyśl
86 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. VIII Przemyśl
87 KULIGOWSKA Małgorzata K Gr. XVI Przemyśl
88 MAZUR Milena K Gr. IV Przemyśl
89 LACH Wieslaw M Gr. XVII Przemysl
90 ŻACZEK Bartosz M Gr. IX Przemyśl
91 KOWALECZKO Przemysław M Gr. XVII Stalowa Wola
92 PYRCZ Izabela K Gr. VI Przemyśl
93 PYRCZ Mikołaj M Gr. V Przemyśl
94 PYRCZ Jakub M Gr. III Przemyśl
95 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. IV Przemyśl
96 GRZEGORZAK Gabriel M Gr. III Przemyśl
97 GRZEGORZAK Kacper M Gr. VII Przemyśl
98 BIAŁACHOWSKI Paweł M Gr. XVII Przemyśl
99 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. X Przemyśl
100 BOGUCKI Maciej M Gr. XVII Przemyśl
101 BOGUCKA Genowefa K Gr. XVI Przemyśl
102 BOGUCKI Piotr M Gr. VII Przemyśl
103 BOGUCKI Wojciech M Gr. V Przemyśl
104 BOGUCKA Karolina K Gr. II Przemyśl
105 ŻELWETRO Ewa K Gr. XVI Nysa
106 BOGUCKA Elżbieta K Gr. VI Przemyśl
107 BIAŁACHOWSKI Adam M Gr. XV Bydgoszcz
108 BARAN Lech M Gr. XVII Stalowa Wola
109 SZCZEPANIEC Jan M Gr. XVII Przemyśl
110 WINCZURA Maksymilian M Gr. I Przemyśl
111 WĘGLOWSKA Kamila K Gr. IV Ustrzyki Dolne
112 BESZ Patrycja K Gr. IV Ustrzyki Dolne
113 MARKOWICZ Oliwia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
114 CHUDZIK Klaudia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
115 MAROSZ Aniela K Gr. IV Ustrzyki Dolne
116 KARABANOWSKA Helena K Gr. IV Ustrzyki Dolne
117 MISZCZAK Ola K Gr. II Ustrzyki Dolne
118 ZĄBEK Iga K Gr. II Ustrzyki Dolne
119 PODKÓWKA Zuzanna K Gr. II Ustrzyki Dolne
120 KĄDZIOŁKA Oliwia K Gr. II Ustrzyki Dolne
121 WIELGOSZ Patrycja K Gr. II Ustrzyki Dolne
122 BUŚKO Oliwia K Gr. II Ustrzyki Dolne
123 KIESZ Kinga K Gr. II Ustrzyki Dolne
124 KOBZDEJ Weronika K Gr. I Ustrzyki Dolne
125 ŁUKASZYK Bruno M Gr. V Ustrzyki Dolne
126 ZDZIEBKO Olaf M Gr. V Ustrzyki Dolne
127 MOŁODYŃSKI Dominik M Gr. V Ustrzyki Dolne
128 KOWALCZUK Adrian M Gr. V Ustrzyki Dolne
129 WIKTORSKI Jakub M Gr. V Ustrzyki Dolne
130 WĘGLOWSKI Michał M Gr. V Ustrzyki Dolne
131 KARABANOWSKI Piotr M Gr. V Ustrzyki Dolne
132 DUMA Mateusz M Gr. V Ustrzyki Dolne
133 KRUPIŃSKI Damian M Gr. III Ustrzyki Dolne
134 SŁYSZ Nikodem M Gr. III Ustrzyki Dolne
135 SIDOR Filip M Gr. III Ustrzyki Dolne
136 SYKAŁA Adam M Gr. III Ustrzyki Dolne
137 POMAJDA Wojciech M Gr. XVII Warszawa
138 WIĄCEK Janusz M Gr. XVII Paryż
139 LORENOWICZ Kacper M Gr. I przemyśl
140 JAKUBÓW Elżbieta K Gr. XVI PRZEMYŚL
141 BOCHNIAK Maciej M Gr. XIII Przemyśl
142 BIELEC Artur M Gr. XVII Ostrów
143 BIELEC Miłosz M Gr. V Ostrów
144 POLIŃSKA Patrycja K Gr. II przemyśl
145 SZAŁYGA Aleksander M Gr. V PRZEMYŚL
146 SZAŁYGA Hubert M Gr. XIII PRZEMYŚL
147 PĘTKOWSKI Jakub M Gr. XI Przemyśl
148 ZARAŃSKI Bartosz M Gr. III Przemyśl
149 ZARAŃSKA Julia K Gr. X Przemyśl
150 ROJEK Adam M Gr. III Przemyśl
151 ROJEK Piotr M Gr. III Przemyśl
152 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. V OSTRÓW
153 GROCHOWICZ Marcin M Gr. XV OSTRÓW
154 KAMIŃSKA Paulina K Gr. VI Przemyśl
155 SUMIEC Karolina K Gr. VI Przemyśl
156 SUMIEC Michał M Gr. XI Przemyśl
157 GRABOWSKI Filip M Gr. IX Przemyśl
158 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. V Rzeszów
159 CUPRYŚ Dominika K Gr. VI Rzeszów
160 CUPRYŚ Edyta K Gr. XVI Rzeszów
161 CUPRYŚ Marek M Gr. XVII Rzeszów
162 ŚNIEŻEK Kacper M Gr. VII Przemyśl
163 OCZKO Witold M Gr. XVII Przemyśl
164 TAWORSKA Oliwia K Gr. IV Przemyśl
165 BROŻEK Łukasz M Gr. XIII Gwoźnica Dolna
166 BROŻEK Kasia K Gr. X Gwoźnica Dolna
167 SMALAŻ Przemysław M Gr. V Gwoźnica Dolna
168 SMELA Bartek M Gr. IX Gwoźnica Dolna
169 SZPIECH Krzysztof M Gr. IX Gwoźnica Dolna
170 DOMARADZKA Aleksandra K Gr. VI Gwoźnica Dolna
171 WNĘK Justyna K Gr. X Gwoźnica Dolna
172 SMELA Kamil M Gr. V Gwoźnica Dolna
173 ROGOZ Arkadiusz M Gr. XV Gwoźnica Dolna
174 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. II przemyśl
175 CHOMA Robert M Gr. XVII Przemyśl
176 BŁACHOWICZ Wojciech M Gr. XVII Prałkowce
177 BABIARZ Dawid M Gr. III Gwoźnica Dolna
178 BABIARZ Wacek M Gr. XVII Gwoźnica Dolna
179 BABIARZ Mateusz M Gr. XIII Gwoźnica Dolna
180 BOBKO Zygmunt M Gr. XVII Przemyśl
181 DOBOSIEWICZ Aleksandra K Gr. II Przemyśl
182 DOBOSIEWICZ Jakub M Gr. V Przemyśl
183 CHARATONIK Robert M Gr. XV Przemyśl
184 CHARATONIK Katarzyna K Gr. VIII Przemyśl
185 ŚLIWA Zuzanna K Gr. I Przemyśl
186 SZUPER Natalia K Gr. II przemyśl
187 SZUPER Julia K Gr. IV przemyśl
188 MARTOWICZ Maja K Gr. IV Przemyśl
189 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Gr. XVI przemyśl
190 MARTOWICZ Mikołaj M Gr. VII PRZEMYŚL
191 MARTOWICZ Michał M Gr. XV PRZEMYŚL
192 HAYDER Agata K Gr. XVI Przemyśl
193 KARABANOWSKI Kazimierz M Gr. XVII Ustrzyki Dolne
194 BUŚKO Ewa K Gr. XIV Ustrzyki Dolne
195 ZARAŃSKI Mariusz M Gr. XVII Przemyśl
196 ZAREMBA Julia K Gr. IV Przemyśl
197 KOPEĆ Kamila K Gr. IV Przemyśl
198 ZAREMBA Julia K Gr. IV Przemyśl
199 DUPLAGA Paweł M Gr. VII Przemyśl
200 DUPLAGA Tomasz M Gr. VII Przemyśl
201 KROCZEK Zuzanna K Gr. X Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda