Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 STEC Kazimierz M GRUPA I Przemyśl
2 SIENKIEWCZ Michał M GRUPA IV Przemyśl
3 LESNY Robert M GRUPA II Przemyśl
4 DĄBROWIECKA Ewelina K GRUPA III Ustrzyki Dolne
5 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA II rzeszów
6 STACHÓW Stanisław M GRUPA I Przemyśl
7 SĘDŁAK Mirosław M GRUPA II Raszyn
8 KARYKOWSKI Krzysztof M GRUPA II Lublin
9 FIAŁKIEWICZ Tomasz M GRUPA III Przemyśl
10 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA I Przemyśl
11 BOCHNIAK Marcin M GRUPA IV Przemyśl
12 DĘBICKI Krzysztof M GRUPA IV Przemyśl
13 STECZKOWSKI Hubert M GRUPA IV Frysztak
14 CAP Piotr M GRUPA III Przemyśl
15 KŁOSOWICZ Kazimierz M GRUPA I FRYSZTAK
16 LACH Wiesław M GRUPA II Przemyśl
17 BŁASZCZYKOWSKI Marek M GRUPA III Kielce
18 MAREK Stańczyk M GRUPA III Lubaczów
19 SZMYD Piotr M GRUPA III KROSNO
20 GRONUŚ Radosław M GRUPA IV Kleszczów
21 RZĄSA Rafał M GRUPA IV Rzeszów
22 BIAŁACHOWSKI Paweł M GRUPA I Przemyśl
23 DUDA Wojciech M GRUPA II Przemyśl
24 BOROWSKI Artur M GRUPA II warszawa
25 RYCAJ Marcin M GRUPA IV Lublin
26 BOCHEŃSKI Tomasz M GRUPA III Rzeszów
27 OCZKO Witold M GRUPA III Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
28 SZCZEPANIAK Wojciech M GRUPA II BIRCZA
29 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA II rzeszów
30 BIJAN Marek M GRUPA II Przemyśl
31 GUDZELAK Józef M GRUPA I Przemyśl
32 PROBULSKI Zbigniew M GRUPA I Gorlice
33 SOBOLSKA Małgorzata K GRUPA I Gorlice
34 KUNKIEWICZ Adolf M GRUPA I Przemyśl
35 SZYMAŃSKI Marek M GRUPA II Przemyśl
36 FIALKIEWICZ Tomasz M GRUPA III PRZEMYSL
37 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA I Przemyśl
38 BIAŁACHOWSKA Ewa K GRUPA III Przemyśl
39 WOŹNIAK Jolanta K GRUPA III Gorlice
40 JEZIOROWSKI Krzysztof M GRUPA I Mysłowice
41 JEZIOROWSKA Dorota K GRUPA III Mysłowice
42 GÓRKA Paweł M GRUPA III Nowy Sącz
43 CHLEBOWSKA Teresa K GRUPA I Przemyśl
44 GROT Tomasz M GRUPA III Rzeszów
45 BŁONIARZ Przemysław M GRUPA III Nowy Sącz
46 RAK Michał M GRUPA IV Rzeszów
47 PODLASZEWSKI Marcin M GRUPA III Lublin
48 ROBOTYCKI Filip M GRUPA III Kraków - Klub Yeti
49 BOBKO Zygmunt M GRUPA I Przemyśl
50 ZAMORSKA Kaja K GRUPA III Rzeszów
51 PŁOSKONKA Wojciech M GRUPA II Nowy Sącz Narciarnia
52 GAJDA Mirosław M GRUPA III Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda