Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Grupa G1 Przemyśl POSiR
2 CZERNECKA Emilia K Grupa C2 Przemyśl
3 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I1 Przemyśl
4 DĘBICKI Krzysztof M Grupa G1 Przemyśl
5 HRYNISZYN Kamil M Grupa F1 Przemyśl
6 LESNY Robert M Grupa H1 Przemyśl
7 DUDA Wojciech M Grupa H1 Przemyśl
8 WALCZUK Jakub M Grupa E1 Przemyśl
9 JAŁOCHA Mateusz M Grupa F1 Przemyśl
10 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa D2 PTN Przemyśl
11 SĘDŁAK Mirosław M Grupa H1 Raszyn
12 SERKIS Barbara K Grupa F2 Przemyśl
13 ZAŚKO Karol M Grupa G1 Rzeszów
14 SIENKIEWCZ Michał M Grupa G1 Przemyśl
15 MACHAJ Paweł M Grupa E1 Przemyśl
16 BODNAR Hanna K Grupa A2 Przemyśl
17 SZCZEPANIAK Wojciech M Grupa H1 ŻARY
18 KOWALECZKO Przemysław M Grupa H1 Stalowa Wola
19 BLUJ Grzegorz M Grupa H1 Przemyśl
20 BIELEC Agnieszka K Grupa H2 Ostrów
21 PAWUL Witold M Grupa H1 Przemyśl
22 KACZOR Weronika K Grupa D2 Przemyśl
23 BARCZAK Bartłomiej M Grupa G1 Przemyśl PTN
24 KOWALIK Maciej M Grupa H1 Czaszyn
25 JAKUB Dobrowolski M Grupa G1 Przemyśl
26 GRZEGORZAK Leszek M Grupa H1 Przemyśl
27 POGORZELEC Paulina K Grupa C2 przemyśl
28 SZYMAŃSKI Piotr M Grupa G1 Przemyśl
29 SUROWIAK Tomasz M Grupa G1 Tarnów
30 KROCZEK Janusz M Grupa I1 Prtzemyśl
31 PĘTKOWSKA Kinga K Grupa G1 Przemyśl
32 MAKSYM Aleksandra K Grupa H2 Przemyśl sp16
33 KLEIN Michal M Grupa B1 PRZEMYSL
34 POGORZELEC Artur M Grupa C2 KRASICZYN
35 OCZKO Witold M Grupa H1 Przemyśl
36 BOCHNIAK Marcin M Grupa G1 Przemyśl
37 MAJCHER Krzysztof M Grupa H1 Przemyśl
38 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Grupa H2 Przemyśl
39 MALEC Artur M Grupa G1 Lublin
40 CZĄSTKA Jan M Grupa I1 Ujkowice
41 MOKRZAŃSKI Andrzej M Grupa B1 Warszawa
42 JAREK Madej M Grupa F1 Posada jasliska
43 WIĄCEK Dominik M Grupa B1 Przemyśl
44 STACHÓW Stanisław M Grupa I1 Przemyśl
45 CHOMA Robert M Grupa H1 Przemyśl
46 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa H1 Przemyśl
47 CIEĆKO Artur M Grupa H1 Przemyśl
48 SKŁADAN Patrycja K Grupa D2 Przemyśl
49 JAKUBÓW Janusz M Grupa H1 przemyśl
50 PILCH Piotr M Grupa F1 Przemyśl
51 HAJDUK Martyna K Grupa B2 Przemyśl SP nr 4
52 KROKOWSKI Wojciech M Grupa I1 Jasło
53 DĄBROWIECKA Ewelina K Grupa G2 Ustrzyki Dolne
54 SOROCKA Małgorzata K Grupa G2 PTN Przemyśl
55 SOROCKI Marcin M Grupa G1 Przemyśl
56 BUCIOR Paweł M Grupa G1 Lipiny Górne
57 CAP Piotr M Grupa H1 Przemyśl
58 KUBICKA Aleksandra K Grupa G2 Przemyśl
59 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa E1 Przemyśl
60 FEDYK Sabina K Grupa F2 Przemyśl
61 KUSZCZAK Julia K Grupa D2 przemyśl
62 KUSZCZAK Julia K Grupa B2 przemyśl
63 DZIURZYŃSKI Krzysztof M Grupa H1 Przemyśl
64 CHOMA Adrianna K Grupa B1 Przemyśl
65 PAWUL Tomasz M Grupa G1 Przemyśl
66 LACH Wiesław M Grupa XI Przemyśl
67 MIROSŁAW Majka M Grupa B1 Rzeszóws
68 CUPRYŚ Marek M Grupa H1 Rzeszów
69 RZĄSA Rafał M Grupa G1 Rzeszów
70 AFTANAS Katarzyna K Grupa G2 Przemyśl
71 BUĆ Artur M Grupa C1 przemyśl
72 SOROCKI Janusz M Grupa I1 Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
73 CZERNECKA Emilia K Grupa A2 Przemyśl
74 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I1 Przemyśl
75 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa G2 Przemyśl
76 HRYNISZYN Witold M Grupa H1 Przemyśl
77 HRYNISZYN Kamil M Grupa H1 Przemyśl
78 HRYNISZYN Adrian M Grupa E1 Przemyśl
79 KOBZDEJ Weronika K Grupa B2 Ustrzyki Dolne
80 WALCZUK Gabriela K Grupa F2 Przemyśl
81 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa B1 Przemyśl
82 BARCZAK Andrzej M Grupa 0 Przemyśl
83 BARCZAK Norbert M Grupa B1 Przemyśl
84 BARCZAK Kuba M Grupa A1 Przemyśl
85 MACIEREWICZ Antoni M Grupa XI Poseł na Sejm RP
86 DUDA Andrzej M Grupa XI Poseł na Sejm RP
87 PIOTROWICZ Stanisław M Grupa XI Poseł na Sejm RP
88 ORTYL Władysław M Grupa XI Senator RP
89 RZOŃCA Bogdan M Grupa XI Poseł na Sejm RP
90 MATUSIEWICZ Andrzej M Grupa XI Senator RP
91 SZYDŁO Beata K Grupa X Poseł na Sejm RP
92 MACHAJ Paweł M Grupa E1 Przemyśl
93 BODNAR Jarosław M Grupa B1 Przemyśl
94 ROJEK Adam M Grupa C1 Przemyśl
95 ROJEK Piotr M Grupa C1 Przemyśl
96 FREITAG Adrian M Grupa C1 BIRCZA
97 DUDA Dominik M Grupa C1 Prałkowce
98 BARAN Lech M Grupa I1 Stalowa Wola
99 KOWALECZKO Danuta K Grupa I1 Stalowa Wola
100 BLUJ Paulina K Grupa C2 Przemyśl
101 KULIGOWSKI Maciej M Grupa C1 Przemyśl
102 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa F2 Przemyśl
103 BIELEC Mateusz M Grupa A1 Ostórw
104 BIELEC Maciej M Grupa B1 Ostórw
105 BIELEC Miłosz M Grupa D1 Ostórw
106 ŁABUŃSKI Marcin M Grupa G1 PRZEMYŚL
107 IGIELSKI Michał M Grupa C1 Przemyśl
108 PAWŁUCKA Oliwia K Grupa C2 Ostrów
109 KACZMAREK Kacper M Grupa A1 Przemyśl
110 PAWŁUCKA Iga K Grupa 0 Ostrów
111 PAWŁUCKA Iga K Grupa A2 Ostrów
112 KOWALIK Karolina K Grupa C2 Czaszyn
113 KOWALIK Małgorzata K Grupa H2 Czaszyn
114 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa C1 Przemyśl
115 GRZEGORZAK Kacper M Grupa E1 Przemyśl
116 SZYMAŃSKI Marek M Grupa H1 Przemyśl
117 LISOWSKI Michał M Grupa B1 Przemyśl
118 PĘTKOWSKI Jakub M Grupa G1 Przemyśl
119 MAKSYM Aleksandra K Grupa B2 Przemyśl
120 KLEIN Michal M Grupa B1 PRZEMYSL
121 RACZKOWSKI Ernest M Grupa B1 Przemysl
122 RACZKOWSKI Rafał M Grupa C1 Przemysl
123 SZUPER Natalia K Grupa C2 Przemyśl
124 SZUPER Julia K Grupa D2 Przemyśl
125 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Grupa H2 Przemyśl
126 MAREK Piotr M Grupa 0 Przemyśl
127 KARCZEWSKI Stanisław M Grupa XI Wicemarszałek Senatu RP
128 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa I2 Przemyśl
129 POGORZELEC Patrycja K Grupa E2 KRASICZYN
130 POGORZELEC Michał M Grupa D1 KRASICZYN
131 POGORZELEC Artur M Grupa H1 KRASICZYN
132 CHROBAK Michał M Grupa 0 START Bielsko Biała
133 GUSZKIEWICZ Marcin M Grupa 0 START Bielsko Biała
134 WASIL Janusz M Grupa 0 START Bielsko Biała
135 SZUMIEC Rafał M Grupa 0 START Bielsko Biała
136 MAREK Piotr M Grupa 0 Start Kielce Przemyśl
137 PEMPUS Bernard M Grupa E1 Przemysl
138 PEMPUS Magdalena K Grupa D2 Przemysl
139 PEMPUS Remigiusz M Grupa D1 Przemysl
140 MALEC Julia K Grupa A2 Lublin
141 ZIEMSKI-JARY Maksymilian M Grupa B1 Przemyśl
142 WUJEC Joanna K Grupa D2 Przemyśl
143 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa G2 Przemyśl
144 BOBKO Zygmunt M Grupa I1 Przemyśl
145 MOKRZAŃSKI Julian M Grupa B1 Warszawa
146 WIELGOSZ Jan M Grupa F1 Warszawa
147 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa B1 Przemyśl
148 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa B1 Przemyśl
149 MADEJ Paweł M Grupa E1 Posada Jaśliska
150 MADEJ Szymon M Grupa D1 Posada Jaśliska
151 BIELECKA Iwona K Grupa E2 Przemyśl
152 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa D1 PRZEMYŚL
153 GARNCARSKA Katarzyna K Grupa D2 Frysztak
154 MIKUSZEWSKA Dominika K Grupa D2 Frysztak
155 GARNCARSKI Adam M Grupa E1 Frysztak
156 SOKOŁOWSKI Krystian M Grupa E1 Frysztak
157 GARNCARSKA Weronika K Grupa F2 Frysztak
158 GARNCARSKA Monika K Grupa G2 Frysztak
159 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Grupa C2 Przemyśl
160 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa D1 Przemyśl
161 KRUSZYŃSKI Maciej M Grupa C1 Przemyśl
162 OLESZEK Piotr M Grupa A1 Przemyśl
163 CIEĆKO Zuzanna K Grupa A2 Przemyśl
164 CIEĆKO Magdalena K Grupa H2 Przemyśl
165 CIEĆKO Dominik M Grupa G1 Przemyśl
166 CIEĆKO Konrad M Grupa F1 Przemyśl
167 CIEĆKO Daniel M Grupa H1 Przemyśl
168 ROJEK Witold M Grupa H1 Przemyśl
169 JAKUBÓW Elżbieta K Grupa H2 Przemyśl
170 GARNCARSKI Tomasz M Grupa H1 Frysztak
171 GARNCARSKI Józef M Grupa I1 Frysztak
172 PILCH Piotr M Grupa H1 Przemyśl
173 MUSIAŁ Joanna K Grupa G2 Przemyśl
174 HAJDUK Łukasz M Grupa A1 Przemyśl
175 CHUDZIK Klaudia K Grupa D2 Ustrzyki Dolne
176 SOWA Nikola K Grupa A2 Przemyśl
177 MAROSZ Aniela K Grupa D2 Ustrzyki Dolne
178 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa C2 Przemyśl
179 LORENOWICZ Kacper M Grupa B1 Przemyśl
180 LORENOWICZ Dawid M Grupa D1 Przemyśl
181 MISZCZAK Hanna K Grupa A2 Ustrzyki Dolne
182 MISZCZAK Kinga K Grupa D2 Ustrzyki Dolne
183 MISZCZAK Olga K Grupa C2 Ustrzyki Dolne
184 KWIECIŃSKI Jerzy M Grupa XI FECP
185 DZIK Bruno M Grupa C1 Przemyśl
186 DZIURZYŃSKA Julia K Grupa A2 Przemyśl
187 BARTOCHA Maksymilian M Grupa B1 Przemyśl
188 CHOMA Robert M Grupa XI Prezydent Miasta Przemyśla
189 KUCHCIŃSKI Marek M Grupa XI Wiecemarszałek Sejmu RP
190 BYDLIŃSKI Wojciech M Grupa XI Burmistrz Szczyrku
191 MADEJ Leszek M Grupa XI Radny Gminy Jaśliska
192 BASISTA Karolina K Grupa D2 Przemyśl
193 BASISTA Dominika K Grupa B2 Przemyśl
194 MISZCZAK Adam M Grupa A1 Ustrzyki Dolne
195 ŚLIWA Bartosz M Grupa D1 Przemyśl
196 ŚLIWA Zuzanna K Grupa B2 Przemyśl
197 KUNKIEWICZ Adolf M Grupa XI przemysl
198 PYRCZ Izabela K Grupa E2 Przemyśl
199 PYRCZ Mikołaj M Grupa D1 Przemyśl
200 PYRCZ Jakub M Grupa C1 Przemyśl
201 STECZKOWSKA Zofia K Grupa A2 Frysztak
202 SECZKOWSKI Jan M Grupa C1 Frysztak
203 STECZKOWSKI Wojciech M Grupa H1 Frysztak
204 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa D2 Przemyśl
205 MAJKA Hubert M Grupa B1 Rzeszów
206 MAJKA Mirosław M Grupa H1 Rzeszów
207 CIEĆKO Krzysztof M Grupa A1 Przemyśl
208 CIEĆKO Krzysztof M Grupa A1 Przemyśl
209 GORGOSZ Tadeusz M Grupa XI Radny Powiatu Jasielskiego
210 CUPRYŚ Dominika K Grupa E2 Rzeszów
211 CUPRYŚ Tymoteusz M Grupa D1 Rzeszów
212 CUPRYŚ Bartosz M Grupa A1 Rzeszów
213 BUŚKO Oliwia K Grupa C2 Ustrzyki Dolne
214 KARABANOWSKA Helena K Grupa D2 Ustrzyki Dolne
215 KARABANOWSKI Piotr M Grupa D1 Ustrzyki Dolne
216 KARABAOWSKI Kazimierz M Grupa H1 Ustrzyki Dolne
217 KĘNSKA Aleksandra K Grupa B2 Przemyśl
218 KARPIŃSKA Katarzyna K Grupa B2 Przemyśl
219 KARPIŃSKA Anna K Grupa C1 Przemyśl
220 KARPIŃSKA Anna K Grupa C2 Przemyśl
221 POLAŃSKA Martyna K Grupa B2 Przemyśl
222 WIEJOWSKA Maja K Grupa B2 Sanok
223 WIEJOWSKA Magda K Grupa H2 Sanok
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda