Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Mężczyźni Przemyśl POSiR
2 HRYNISZYN Kamil M Juniorzy Przemyśl
3 LESNY Robert M Mężczyźni Przemyśl
4 POGORZELEC Artur M Dzieci młodsze KRASICZYN
5 ŁABUŃSKI Marcin M Mężczyźni Przemyśl
6 SOWA Nikola K Dzieci najmłodsze Przemyśl
7 GRZEGORZAK Leszek M Mężczyźni Przemyśl
8 SZYMAŃSKI Piotr M Mężczyźni Przemyśl
9 BLUJ Grzegorz M Mężczyźni Przemyśl
10 STACHÓW Stanisław M Seniorzy Przemyśl
11 SIENKIEWCZ Michał M Mężczyźni Przemyśl
12 HAJDUK Martyna K Dzieci młodsze Przemyśl SP nr 4
13 DUDA Wojciech M Mężczyźni Przemyśl
14 JAŁOCHA Mateusz M Juniorzy młodsi Przemyśl
15 KRUSZYŃSKI Marek M Mężczyźni Przemyśl
16 KACZOR Weronika K Młodziczki Przemyśl
17 PĘTKOWSKA Kinga K Juniorki Przemyśl
18 SOROCKA Małgorzata K Juniorki PTN Przemyśl
19 DĘBICKI Krzysztof M Juniorzy Przemyśl
20 BOCHNIAK Marcin M Juniorzy Przemyśl
21 PROCYK Katarzyna K Dzieci starsze Przemyśl
22 BODNAR Hanna K Dzieci najmłodsze Przemyśl
23 PAWUL Witold M Mężczyźni Przemyśl
24 CHOMA Adrianna K Dzieci młodsze Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
25 BARCZAK Norbert M Dzieci najmłodsze PRZEMYŚL
26 BARCZAK Kuba M Dzieci najmłodsze PRZEMYŚL
27 HRYNISZYN Adrian M Młodzicy Przemyśl
28 PAWŁUCKA Oliwia K Dzieci młodsze OSTRÓW
29 PAWŁUCKA Iga K Dzieci najmłodsze OSTRÓW
30 DUDA Dominik M Dzieci młodsze Prałkowce
31 DZIK Bruno M Dzieci młodsze Przemyśl
32 WUJEC Joanna K Dzieci starsze Przemysl
33 SZUPER Natalia K Dzieci starsze Przemyśl
34 SZUPER Julia K Młodziczki Przemyśl
35 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Seniorki Przemyśl
36 POGORZELEC Patrycja K Młodziczki KRASICZYN
37 POGORZELEC Michał M Dzieci starsze KRASICZYN
38 POGORZELEC Paulina K Dzieci młodsze KRASICZYN
39 POGORZELEC Artur M Mężczyźni KRASICZYN
40 SOWA Nikola K Dzieci najmłodsze Przemyśl
41 KULIGOWSKI Maciej M Dzieci młodsze Przemyśl
42 KULIGOWSKA Oliwia K Juniorki Przemyśl
43 PYRCZ Izabela K Juniorki młodsze Przemyśł
44 PYRCZ Mikołaj M Dzieci starsze Przemyśł
45 PYRCZ Jakub M Dzieci starsze Przemyśł
46 GIBALEWICZ Grzegorz M Dzieci starsze Przemyśl
47 GRZEGORZAK Gabriel M Dzieci młodsze Przemyśl
48 GRZEGORZAK Kacper M Juniorzy młodsi Przemyśl
49 SZYMAŃSKI Marek M Mężczyźni Przemyśl
50 MACHAJ Paweł M Juniorzy młodsi Przemyśl
51 BLUJ Paulina K Dzieci starsze Przemyśl
52 SKOKAN Anna K Młodziczki Ostrów
53 SKOKAN Zofia K Dzieci starsze Ostrów
54 BIELECKA Iwona K Juniorki młodsze Przemyśl
55 MICHALCEWICZ Robert M Seniorzy Przemyśl
56 ŚMIGIELSKI Kacper M Dzieci młodsze Przemyśl
57 HAJDUK Łukasz M Dzieci najmłodsze Przemyśl
58 JĘDRUCH Mikołaj M Dzieci młodsze Przemyśl
59 ROJEK Adam M Dzieci starsze Przemyśl
60 ROJEK Piotr M Dzieci starsze Przemyśl
61 KACZMARZ Emil M Dzieci najmłodsze przemyśl
62 KACZMARZ Wiktoria K Dzieci starsze przemyśl
63 GRZEŚKIEWICZ Michał M Dzieci najmłodsze przemyśl
64 KRUSZYŃSKI Paweł M Młodzicy Przemyśl
65 KRUSZYŃSKI Maciej M Dzieci młodsze Przemyśl
66 PĘTKOWSKI Jakub M Juniorzy Przemyśl
67 IGIELSKI Michał M Dzieci starsze Przemyśl
68 LISOWSKI Michał M Dzieci młodsze Przemyśl
69 GROCHOWICZ Gracjan M Dzieci starsze PRZEMYŚL
70 GROCHOWICZ Gracjan M Dzieci starsze PRZEMYŚL
71 MARTOWICZ Mikołaj M Młodzicy Przemyśl
72 MARTOWICZ Maja K Dzieci starsze Przemyśl
73 SOROCKI Marcin M Mężczyźni Przemyśl
74 SOROCKI Janusz M Mężczyźni Przemyśl
75 PROCYK Katarzyna K Dzieci starsze Przemyśl
76 BODNAR Jarosław M Dzieci młodsze Przemyśl
77 CHOMA Adrianna K Dzieci starsze Przemyśl
78 LORENOWICZ Kacper M Dzieci młodsze Przemyśl
79 LORENOWICZ Dawid M Dzieci starsze Przemyśl
80 PROCYK Jakub M Dzieci najmłodsze Kosienice
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda