Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl POSiR
2 KOWALECZKO Przemysław M Grupa  M  -  Mężczyźni Stalowa Wola
3 DĄBROWIECKA Ewelina K Grupa Ј - Kobiety Ustrzyki Dolne
4 HRYNISZYN Kamil M Grupa L - Juniorzy Przemyśl
5 GRZEGORZAK Leszek M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
6 ŁABUŃSKI Marcin M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
7 KARAPYTA Piotr M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Jarosław
8 SUROWIAK Tomasz M Grupa  M  -  Mężczyźni Tarnów
9 POGORZELEC Artur M Grupa  M  -  Mężczyźni KRASICZYN
10 LESNY Robert M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
11 JAŁOCHA Mateusz M Grupa L - Juniorzy Przemyśl
12 MACHAJ Paweł M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
13 TARAPACKI Paweł M Grupa  M  -  Mężczyźni Sanok
14 DRYJA Piotr M Grupa  M  -  Mężczyźni solina
15 GRZEŚKIEWICZ Michał M Grupa  D  -  Dzieci młodsze PRZEMYŚL
16 GAWLIK Jagoda K Grupa E - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
17 MARTOWICZ Mikolaj M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
18 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
19 SZYMAŃSKI Piotr M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
20 HAJDUK Martyna K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl SP nr 4
21 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
22 WIĄCEK Dominik M Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
23 STACHÓW Stanisław M Grupa O - Seniorzy Przemyśl
24 DĄBEK Katarzyna K Grupa  C  -  Dzieci młodsze PRZEMYSL
25 SURMACZ Paweł M Grupa  M  -  Mężczyźni Tyczyn
26 KŁOSOWICZ Kazimierz M Grupa O - Seniorzy FRYSZTAK
27 KOROBCZAK Paweł M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
28 GAJDEK Filip M Grupa  D  -  Dzieci młodsze UKN LAWORTA Rzeszów
29 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa  G  -  Młodziczki PTN Przemyśl
30 DUDA Wojciech M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
31 MAJCHER Krzysztof M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
32 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
33 SERKIS Barbara K Grupa K - Juniorki Przemyśl
34 BUĆ Artur M Grupa E - Dzieci starsze przemyśl
35 OLGA Witusik K Grupa  G  -  Młodziczki Frysztak
36 KANIA Robert M Grupa  M  -  Mężczyźni Leżajsk
37 SOROCKI Marcin M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
38 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
39 SOROCKA Małgorzata K Grupa Ј - Kobiety PTN Przemyśl
40 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Grupa N - Seniorki Przemyśl
41 KUSZCZAK Julia K Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze przemyśl
42 KĘNSKA Łukasz M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
43 BOCHNIAK Marcin M Grupa L - Juniorzy Przemyśl
44 DĘBICKI Krzysztof M Grupa L - Juniorzy Przemyśl
45 WALCZUK Jakub M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
46 KOWALIK Maciej M Grupa  M  -  Mężczyźni Czaszyn
47 ZAMIRSKI Mariusz M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
48 KOBZDEJ Weronika K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Ustrzyki Dolne
49 CHUDZIK Klaudia K Grupa  G  -  Młodziczki Ustrzyki Dolne
50 HRYNISZYN Adrian M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
51 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa K - Juniorki Przemyśl
52 KULIGOWSKI Maciej M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
53 KACZOR Wronika K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
54 HRYNISZYN Witold M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
55 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
56 GRZEGORZAK Kacper M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
57 PYRCZ Izabela K Grupa  I  -  Juniorki młodsze Przemyśl
58 PYRCZ Mikołaj M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
59 PYRCZ Jakub M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
60 BUŚKO Oliwia K Grupa E - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
61 DUDA Dominik M Grupa F - Dzieci starsze Prałkowce
62 IGIELSKI Michał M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
63 SUROWIAK Karolina K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Tarnów
64 POGORZELEC Michał M Grupa  H  -  Młodzicy Krasiczyn
65 POGORZELEC Paulina K Grupa E - Dzieci starsze Krasiczyn
66 SZUPER Natalia K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
67 SZUPER Julia K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
68 CZERNECKA Julia K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
69 GIBALEWICZ Grzegorz M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
70 BARCZAK Norbert M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
71 BARCZAK Kuba M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Przemyśl
72 KACZMAREK Kacper M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Przemyśl
73 HRYNISZYN Hubert M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
74 PAWŁUCKA Oliwia K Grupa E - Dzieci starsze Ostrów
75 PAWŁUCKA Iga K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Ostrów
76 MICHALCEWICZ Robert M Grupa O - Seniorzy Przemyśl
77 SOWA Nikola K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Przemyśl
78 DRYNIAK Paweł M Grupa L - Juniorzy Nowe sady
79 TARAPACKI Paweł jr M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Sanok
80 DRYJA Natalia K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze solina
81 SZPOJNAROWICZ Mariusz M Grupa  M  -  Mężczyźni solina
82 RYŁKO Jacek M Grupa  M  -  Mężczyźni solina
83 RYŁKO Michał M Grupa F - Dzieci starsze solina
84 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
85 MARTOWICZ Maja K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
86 KACZMARZ Emil M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
87 KACZMARZ Wiktoria K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
88 ZAJIC Mikołaj M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
89 SZYMAŃSKI Marek M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
90 DUDA Adrianna K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Prałkowce
91 MUSIAŁ Joanna K Grupa K - Juniorki Przemyśl
92 MUSIAŁ Aleksandra K Grupa K - Juniorki Przemyśl
93 HAJDUK Łukasz M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Przemyśl
94 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
95 KRUSZYŃSKI Maciej M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
96 BIELECKA Iwona K Grupa  I  -  Juniorki młodsze Przemyś
97 STRUSIEWICZ Julia K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Ustrzyki Dolne
98 STRUSIEWICZ Jakub M Grupa F - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
99 KUŹNIAR Paulina K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Ustrzyki Dolne
100 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa E - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
101 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Ustrzyki Dolne
102 MAROSZ Aniela K Grupa  G  -  Młodziczki Ustrzyki Dolne
103 SYKAŁA Adam M Grupa F - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
104 LĄG Małgorzata K Grupa  C  -  Dzieci młodsze PRZEMYŚL
105 DĄBEK Paweł M Grupa  M  -  Mężczyźni PRZEMYŚL
106 BŁAŻOWSKA Olga K Grupa  G  -  Młodziczki Jasło
107 BŁAŻOWSKA Natasza K Grupa E - Dzieci starsze Jasło
108 BŁAŻOWSKI Igor M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Jasło
109 BŁAŻOWSKI Paweł M Grupa  M  -  Mężczyźni Jasło
110 DOBROWOLSKA Roksana K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Ustrzyki Dolne
111 MAKSYM Aleksandra K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
112 MISZCZAK Kinga K Grupa  G  -  Młodziczki Ustrzyki Dolne
113 MISZCZAK Olga K Grupa E - Dzieci starsze Ustrzyki Dolne
114 MISZCZAK Hanna K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Ustrzyki Dolne
115 MISZCZAK Adam M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Ustrzyki Dolne
116 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
117 WIEJOWSKA Magdalena K Grupa Ј - Kobiety Sanok
118 WIEJOWSKA Maja K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Sanok
119 WIEJOWSKI Michał M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Sanok
120 WĘGLOWSKA Laura K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Iwonicz
121 WĘGLOWSKA Emilia K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Iwonicz
122 WĘGLOWSKI Michał M Grupa  H  -  Młodzicy Iwonicz
123 WĘGLOWSKA Kamila K Grupa  G  -  Młodziczki Iwonicz
124 BĄK Przemek M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
125 ZIĘBA Joanna K Grupa  G  -  Młodziczki Głogów Młp
126 HARPULA Maria K Grupa  G  -  Młodziczki Rzeszów
127 SERWIŃSKA Daria K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Rzeszów
128 ZIĘBA Michał M Grupa  M  -  Mężczyźni Głogów Młp
129 ROJEK Adam M Grupa F - Dzieci starsze Przemyśl
130 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
131 KLACZKOWSKI Borys M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Rzeszów
132 KLACZKOWSKI Mikołaj M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Rzeszów
133 GARNCARSKA Katarzyna K Grupa  G  -  Młodziczki Frysztak
134 MIKUSZEWSKA Dominika K Grupa  G  -  Młodziczki Frysztak
135 STECZKOWSKA Kinga K Grupa  G  -  Młodziczki Frysztak
136 GARNCARSKA Weronika K Grupa K - Juniorki Frysztak
137 GARNCARSKI Adam M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Frysztak
138 SOKOŁOWSKI Krystian M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Frysztak
139 KOZA Maciej M Grupa  M  -  Mężczyźni Krosno
140 GARNCARSKI Józef M Grupa O - Seniorzy Frysztak
141 STECZKOWSKI Hubert K Grupa L - Juniorzy Frysztak
142 SEMP Damian M Grupa  B  -  Dzieci najmłodsze Przemyśl
143 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
144 GZOWSKI Jan M Grupa  H  -  Młodzicy Ustrzyki Dolne
145 KAWKA Jakub M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
146 GAJDEK Paweł M Grupa  M  -  Mężczyźni RZESZÓW
147 MAJ Patryk M Grupa F - Dzieci starsze Skołoszów
148 BUKO Daniel M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Rzeszów
149 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa K - Juniorki Przemyśl
150 CIESZYŃSKA Nina K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
151 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa  M  -  Mężczyźni Przemyśl
152 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa Ј - Kobiety Przemyśl
153 LECH Hania K Grupa E - Dzieci starsze Rzeszów
154 HARPULA Zosia K Grupa E - Dzieci starsze Rzeszów
155 ANTONIK Tymoteusz M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Przemyśl
156 PEMPUŚ Bernard M Grupa  J  -  Juniorzy młodsi Przemyśl
157 PEMPUŚ Magdalena K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
158 PEMPUŚ Remigiusz M Grupa  H  -  Młodzicy Przemyśl
159 STEC Jakub M Grupa F - Dzieci starsze Radymno
160 KUSZCZAK Julia K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
161 KUSZCZAK Wiktoria K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
162 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Grupa N - Seniorki Przemyśl
163 KĘNSKA Małgorzata K Grupa Ј - Kobiety Przemyśl
164 KĘNSKA Aleksandra K Grupa  C  -  Dzieci młodsze Przemyśl
165 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa  G  -  Młodziczki Przemyśl
166 BUCZEK Bartosz M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Łańcut
167 WITUSIK Olga K Grupa E - Dzieci starsze Frysztak
168 WITUSIK Michał M Grupa  D  -  Dzieci młodsze Frysztak
169 WITUSIK Mariusz M Grupa  M  -  Mężczyźni Frysztak
170 STECZKOWSKA Zofia K Grupa  A  -  Dzieci najmłodsze Frysztak
171 SECZKOWSKI Wojciech M Grupa  M  -  Mężczyźni Frysztak
172 GUDZELAK Józef M Grupa O - Seniorzy PRZEMYŚL
173 IGNATOWSKA Izabela K Grupa E - Dzieci starsze Przemyśl
174 WĘGLOWSKI Jacek M Grupa  M  -  Mężczyźni Rymanów
175 KOWALIK Karolina K Grupa E - Dzieci starsze Czaszyn
176 KOWALIK Małgorzata K Grupa Ј - Kobiety Czaszyn
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda