Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl POSiR
2 KRÓL Małgorzta K GRUPA I   46 i więcej (1968 - ...) Masłów
3 HRYNISZYN Kamil M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
4 CIERNIAK Jarosław M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Skarżysko-Kamienna
5 DRYJA Piotr M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) solina
6 KŁOSOWICZ Kazimierz M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) FRYSZTAK
7 DUDA Wojciech M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Przemyśl
8 PRĄDZYŃSKI Michał M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Zalesie Górne
9 KOWAL Marcin M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Puławy
10 SUROWIAK Tomasz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Tarnów
11 KOWALECZKO Przemysław M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Stalowa Wola
12 STACHÓW Stanisław M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) Przemyśl
13 WOJCIECH Jaszcz M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Kraków
14 MALICKI Jacek M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) Łódź
15 SĘDŁAK Mirosław M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Raszyn
16 ZYMEK Konrad M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) CZĘSTOCHOWA
17 BOCHNIAK Marcin M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
18 KWIECIEŃ Ryszard M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) SOSNOWIEC
19 ŁUKASZ Klimczak M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Kraków
20 KOCHAJ Jerzy M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Meszna
21 LESNY Robert M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Przemyśl
22 SIENKIEWCZ Michał M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
23 BOROWSKI Artur M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) warszawa
24 GRZEGORZAK Leszek M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Przemyśl
25 BIEDROŃ Mirosław M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Bychawa
26 DĘBSKI Andrzej M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Łódź
27 KRAWIEC Janusz M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) Markowa
28 GROT Tomasz M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Rzeszów
29 KRZYMIEŃ Tomasz M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Warszawa
30 SZYMAŃSKI Piotr M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
31 SOBCZAK Michał M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Łódź
32 LACH Wiesław M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Przemyśl
33 GORKA Pawel M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) nowy sacz
34 SOROCKI Marcin M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
35 BABIARZ Mateusz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Rzeszów
36 OSTROWSKI Tomasz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Wetlina
37 PIĄTEK Michał M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Szczawnica
38 BŁASZCZYKOWSKI Marek M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Kielce
39 NOWAK Arkadiusz M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Żelisławice
40 BIELEC Agnieszka K GRUPA II  36 - 45 lat (1978 - 1969) Ostrów
41 KOZA Maciej M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Krosno
42 RYCAJ Marcin M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Lublin
43 SOROCKA Małgorzata K GRUPA III 18 - 35 lat (1996 - 1979) PTN Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
44 SZYMAŃSKI Piotr M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
45 KOWALSKI Miłosz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Skarżysko-Kamienna
46 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Rzeszów
47 KUNKIEWICZ Adolf M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) PRZEMYŚL
48 GUDZELAK Józef M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) PRZEMYŚL
49 BIAŁACHOWSKA Ewa K GRUPA III 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
50 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA I   56 i więcej (1958 - ...) Przemyśl
51 BOCHEŃSKI Łukasz M GRUPA III 18 - 35 lat (1996 - 1979) Rzeszów
52 NIEDŹWIECKI Łukasz M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Łódź
53 BOCHEŃSKI Łukasz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Rzeszów
54 KULIGOWSKA Oliwia K GRUPA III 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
55 KULIGOWSKA Małgorzata K GRUPA II  36 - 45 lat (1978 - 1969) Przemyśl
56 JAŁOCHA Mateusz M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Przemyśl
57 SZYMAŃSKI Marek M GRUPA II  46 - 55 lat (1968 - 1959) Przemyśl
58 JAŹWIŃSKI Maciej M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) Łódź
59 BABIARZ Wacław M GRUPA II  36 - 45 lat (1978 - 1969) Rzeszów
60 GRZEGORZAK Kacper M GRUPA IV 18 - 35 lat (1996 - 1979) PRZEMYŚL
61 HUNEK Marcin M GRUPA III 36 - 45 lat (1978 - 1969) Lublin
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda