Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 GRZEGORZAK Leszek M Gr. XVII Przemyśl
2 MACHAJ Paweł M Gr. IX Przemyśl
3 HRYNISZYN Kamil M Gr. XIII Przemyśl
4 DRYJA Piotr M Gr. XVIII solina
5 KŁOSOWICZ Kazimierz M Gr. XVIII FRYSZTAK
6 DUDA Wojciech M Gr. XVIII Przemyśl
7 PRĄDZYŃSKI Michał M Gr. XVIII Zalesie Górne
8 BUĆ Artur M Gr. VI przemyśl
9 SUROWIAK Tomasz M Gr. XV Tarnów
10 KOWALECZKO Przemysław M Gr. XVIII Stalowa Wola
11 STACHÓW Stanisław M Gr. XVIII Przemyśl
12 WOJCIECH Jaszcz M Gr. XVII Kraków
13 JAŁOCHA Mateusz M Gr. XI Przemyśl
14 SĘDŁAK Mirosław M Gr. XVIII Raszyn
15 BOCHNIAK Marcin M Gr. XIII Przemyśl
16 ŁUKASZ Klimczak M Gr. XVII Kraków
17 WALCZUK Jakub M Gr. XI Przemyśl
18 DĄBROWIECKA Ewelina K Gr. XIV- Ustrzyki Dolne
19 LESNY Robert M Gr. XVIII Przemyśl
20 KARAPYTA Piotr M Gr. XI Jarosław
21 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
22 KACZOR Weronika K Gr. VIII Przemyśl
23 KOROBCZAK Paweł M Gr. IV Przemyśl
24 WIĄCEK Dominik M Gr. IV Przemyśl
25 KLEIN Michal M Gr. V PRZEMYSL
26 HAJDUK Martyna K Gr. IV Przemyśl SP nr 4
27 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
28 KRZYMIEŃ Tomasz M Gr. XVIII Warszawa
29 SZYMAŃSKI Piotr M Gr. XV Przemyśl
30 GAJDEK Filip M Gr. III UKN LAWORTA Rzeszów
31 GRZEŚKIEWICZ Michał M Gr. III PRZEMYŚL
32 KOWALIK Maciej M Gr. XVII Czaszyn
33 SOBCZAK Michał M Gr. XV Łódź
34 LACH Wiesław M Gr. XVIII Przemyśl
35 TARAPACKI Paweł M Gr. XVII Sanok
36 SOROCKA Małgorzata K Gr. XIV- PTN Przemyśl
37 SOROCKI Marcin M Gr. XV Przemyśl
38 BABIARZ Mateusz M Gr. XV Rzeszów
39 URBAŃSKI Jakub M Gr. VII Przemyśl
40 MARTOWICZ Mikolaj M Gr. IX Przemyśl
41 SKŁADAN Patrycja K Gr. VIII Przemyśl
42 OSTROWSKI Tomasz M Gr. XV Wetlina
43 PIĄTEK Michał M Gr. XV Szczawnica
44 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. VI PTN Przemyśl
45 KLACZKOWSKI Sebastian M Gr. I Rzeszów
46 SOROCKI Janusz M Gr. XVIII Przemyśl
47 BŁASZCZYKOWSKI Marek M Gr. XVII Kielce
48 POGORZELEC Artur M Gr. XVII KRASICZYN
49 BIELEC Agnieszka K Gr. XVI Ostrów
50 DUPLAGA Małgorzata K Gr. XI Przemyśl
51 ŁABUŃSKI Marcin M Gr. XV Przemyśl
52 KOZA Maciej M Gr. XVII Krosno
53 CIESZYŃSKI Andrzej M Gr. XVIII Przemyśl
54 RYCAJ Marcin M Gr. XVII Lublin
55 CUPRYŚ Marek M Gr. XVII Rzeszów
56 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. VI Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
57 GRZEGORZAK Gabriel M Gr. V Przemyśl
58 GRZEGORZAK Kacper M Gr. XI Przemyśl
59 DUDA Dominik K Gr. V Prałkowce
60 DUDA Adrianna K Gr. I Prałkowce
61 HRYNISZYN Adrian M Gr. IX Przemyśl
62 BARCZAK Norbert M Gr. III Przemyśl
63 BARCZAK Kuba M Gr. I Przemyśl
64 PAWŁUCKA Oliwia K Gr. IV Ostrów
65 PAWŁUCKA Iga K Gr. I Ostrów
66 KACZMAREK Kacper M Gr. I Przemyśl
67 HRYNISZYN Hubert M Gr. III Przemyśl
68 SOWA Nikola K Gr. I Przemyśl
69 PYRCZ Izabela K Gr. X Przemyśl
70 PYRCZ Mikołaj M Gr. VII Przemyśl
71 PYRCZ Jakub M Gr. VII Przemyśl
72 IGIELSKI Michał M Gr. VII PRZEMYŚL
73 KOBZDEJ Weronika K Gr. IV Ustrzyki Dolne
74 KOBZDEJ Weronika K Gr. IV Ustrzyki Dolne
75 BIELECKA Iwona K Gr. X Przemysl
76 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. XII Przemyśl
77 KULIGOWSKI Maciej M Gr. V Przemyśl
78 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. XII Przemyśl
79 KULIGOWSKA Małgorzata K Gr. XVI Przemyśl
80 ANTONIK Tymoteusz M Gr. V Przemyśl
81 HRYNISZYN Kamil M Gr. XIII Przemyśl
82 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVIII Przemyśl
83 SZUPER Natalia K Gr. VI Przemyśl
84 SZUPER Julia K Gr. VIII Przemyśl
85 ZAJIC Mikołaj M Gr. VII Przemyśl
86 CHUDZIK Klaudia K Gr. VI Ustrzyki Dolne
87 BUKO Daniel M Gr. V Rzeszów
88 LISOWSKI Michał M Gr. V PRZEMYŚL
89 KULIGOWSKA Małgorzata K Gr. XIV- Przemyśl
90 HAJDUK Łukasz M Gr. I Przemyśl
91 MISZCZAK Hanna K Gr. II Ustrzyki Dolne
92 MISZCZAK Olga K Gr. VI Ustrzyki Dolne
93 MISZCZAK Kinga K Gr. IX Ustrzyki Dolne
94 KRUSZYŃSKI Paweł M Gr. IX Przemyśl
95 KRUSZYŃSKI Maciej M Gr. V Przemyśl
96 KAWKA Jakub M Gr. IX Przemyśl
97 RUDNICKI Jacek M Gr. XVIII Przemyśl
98 MISZCZAK Adam M Gr. I Ustrzyki Dolne
99 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
100 GAJDEK Paweł M Gr. XV RZESZÓW
101 GIBALEWICZ Grzegorz M Gr. VII Przemyśl
102 KOZŁOWSKI Bartosz M Gr. III Dybawka
103 SEMP Damian M Gr. I Przemysl
104 KOWALIK Karolina K Gr. VI Czasyn
105 KOWALIK Małgorzata K Gr. XVI Czaszyn
106 JAŹWIŃSKI Maciej M Gr. XV Łódź
107 TARAPACKI Paweł jr M Gr. III Sanok
108 GUDZELAK Józef M Gr. XVIII PRZEMYŚL
109 BABIARZ Wacław M Gr. XVII Rzeszów
110 BABIARZ Dawid M Gr. VI Rzeszów
111 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. VIII Przemyśl
112 WUJEC Joanna M Gr. VI Przemyśl
113 BUŚKO Oliwia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
114 STRUSIEWICZ Julia K Gr. I Ustrzyki Dolne
115 STRUSIEWICZ Jakub M Gr. V Ustrzyki Dolne
116 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. V Przemyśl
117 MARTOWICZ Maja K Gr. VI Przemyśl
118 SYKAŁA Adam M Gr. V Ustrzyki Dolne
119 MAROSZ Aniela K Gr. VI Ustrzyki Dolne
120 KĄDZIOŁKA Oliwia K Gr. IV Ustrzyki Dolne
121 KĄDZIOŁKA Pola K Gr. I Ustrzyki Dolne
122 GZOWSKI Jan M Gr. VII Ustrzyki Dolne
123 KLACZKOWSKI Borys M Gr. I Rzeszów
124 KLACZKOWSKI Borys M Gr. I Rzeszów
125 KLACZKOWSKI Mikołaj M Gr. I Rzeszów
126 KLACZKOWSKI Sebastian M Gr. XVII Rzeszów
127 KLACZKOWSKA Anna K Gr. XVI Rzeszów
128 PODKOWA Ania K Gr. IV Przemyśl
129 MAKSYM Aleksandra K Gr. IV Przemyśl
130 MAKSYM Aleksandra K Gr. IV Przemyśl
131 WIEJOWSKA Maja K Gr. II Sanok
132 WIEJOWSKI Michal M Gr. I Sanok
133 WIEJOWSKA Magdalena K Gr. XVI Sanok
134 WIEJOWSKI Adam M Gr. XVIII Sanok
135 STECZKOWSKA Zofia K Gr. I Frysztak
136 WITUSIK Michał M Gr. V Frysztak
137 WITUSIK Olga K Gr. VI Frysztak
138 GARNCARSKA Katarzyna K Gr. VI Frysztak
139 MIKUSZEWSKA Dominika K Gr. VI Frysztak
140 STECZKOWSKA Kinga K Gr. VI Frysztak
141 GARNCARSKA Weronika K Gr. X Frysztak
142 SOKOŁOWSKI Krystian M Gr. XI Frysztak
143 GARNCARSKI Adam M Gr. XI Frysztak
144 GARNCARSKI Józef M Gr. XVIII Frysztak
145 WĘGLOWSKI Jacek M Gr. XVII Rymanów
146 POGORZELEC Michał M Gr. VII KRASICZYN
147 OSIADACZ Brayan M Gr. V Ustrzyki Dolne
148 POGORZELEC Paulina K Gr. IV KRASICZYN
149 MARTOWICZ Maja K Gr. VI Przemyśl
150 WĘGLOWSKA Emilia K Gr. II Rymanów
151 WĘGLOWSKA Laura K Gr. II Rymanów
152 WĘGLOWSKI Michał M Gr. VII Rymanów
153 WĘGLOWSKA Kamila K Gr. VIII Rymanów
154 BIELEC Mateusz M Gr. III Ostrów
155 BIELEC Maciej M Gr. III Ostrów
156 DUPLAGA Tomasz M Gr. XI Przemyśl
157 DUPLAGA Paweł M Gr. XI Przemyśl
158 LORENOWICZ Dawid M Gr. VII Przemyśl
159 LORENOWICZ Kacper M Gr. V Przemyśl
160 CIESZYŃSKI Andrzej M Gr. XVIII Przemyśl
161 CIESZYŃSKA Nina K Gr. II Przemyśl
162 SAMEK Miłosz M Gr. V Przemyśl
163 PODKOWA Wojciech M Gr. XVIII Przemyśl
164 BAL Szymon M Gr. VII Przemyśl
165 BAL Kacper M Gr. V Przemyśl
166 BAL Dominika K Gr. I Przemyśl
167 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. VII Rzeszów
168 BAL Barbara K Gr. XVI Przemyśl
169 CUPRYŚ Bartosz M Gr. I Rzeszów
170 BALAWENDER Dawid M Gr. VII Przemyśl
171 BALAWENDER Dawid M Gr. VII Przemyśl
172 BALAWENDER Dawid M Gr. VII Przemyśl
173 KAZIMIERZ Stec M Gr. XVIII Przemyśl
174 OLECH Michał M Gr. III Przemyśl
175 SŁYSZ Nikodem M Gr. VII Ustrzyki Dolne
176 SŁYSZ Blanka K Gr. II Ustrzyki Dolne
177 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. VI Przemyśl
178 CIESZYŃSKA Elżbieta K Gr. XVIII Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda