Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Narty Przemyśl POSiR
2 HAJDUK Martyna K Narty Przemyśl SP nr 4
3 HRYNISZYN Kamil M Narty Przemyśl
4 MAZUR Dominika K Narty Przemyśl
5 GRZEGORZAK Leszek M Narty Przemyśl
6 SERKIS Barbara K Narty Przemyśl
7 SAMEK Miłosz M Narty Przemyśl
8 BARCZAK Bartłomiej M Narty Przemyśl PTN
9 KRUSZYŃSKI Marek M Narty Przemyśl
10 JAŁOCHA Mateusz M Narty Przemyśl
11 MAKSYM Aleksandra K Narty Przemyśl sp16
12 CHOMA Adrianna K Narty Przemyśl
13 STACHÓW Stanisław M Narty Przemyśl
14 BIAŁACHOWSKA Ewa K Narty Przemyśl
15 GROCHOWICZ Gracjan M Narty Przemyśl
16 MICHALSKI Tomasz M Narty Przemyśl
17 ŚNIEŻEK Kacper M Snowboard Przemyśl
18 KIERYK Anna K Narty Przemyśl
19 KOSICKA- SIWAK Beata K Narty Przemysl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
20 BARCZAK Kuba M Narty Przemyśl
21 PAWŁUCKA Oliwia K Narty Ostrów
22 PAWŁUCKA Iga K Narty Ostrów
23 KACZMAREK Kacper M Narty Przemyśl
24 SOWA Nikola K Narty Przemyśl
25 CZERNECKA Julia K Narty Przemyśł
26 PYRCZ Mikołaj M Narty SP-6
27 PYRCZ Jakub M Narty SP-6
28 ANTONIK Tymoteusz M Narty SP-6
29 HRYNISZYN Kamil M Narty II LO
30 HRYNISZYN Adrian M Narty Gim 4
31 SEMP Damian M Narty Przemyśl
32 IGIELSKI Michał M Narty SP-14
33 GRZEGORZAK Gabriel M Narty SP 6 Przemyśl
34 GRZEŚKIEWICZ Michał M Narty SP 6
35 SAMEK Miłosz M Narty SP Nr 6
36 SOWA Nikola K Narty SP 6
37 SZUPER Julia K Narty Przemyśl
38 SZUPER Natalia K Narty Przemyśl
39 ANTONIK Tymoteusz M Snowboard przemyśl
40 BARCZAK Norbert M Narty SP 16
41 HRYNISZYN Hubert M Narty SP 16
42 OLECH Michał M Narty SP 16
43 KULIGOWSKA Oliwia K Narty Przemyśl
44 HAJDUK Martyna K Narty SP 4
45 KACZMARZ Emil M Narty SP-6
46 KACZMARZ Wiktoria K Narty SP-6
47 BIELEC Miłosz M Narty SP 4
48 ZAGULAK Filip M Narty SP 4
49 DUDA Dominik M Narty Prałkowce
50 KRUSZYŃSKI Paweł M Narty Gimnazjum nr 4
51 KRUSZYŃSKI Maciej M Narty SP nr 16
52 KLEJN Michał M Narty SP 4
53 BASISTA Dominika K Narty SP 4
54 CIESZYŃSKA Nina K Narty Przemyśl
55 JĘDRUCH Mikołaj M Narty SP-6
56 JULIA Czernecka K Narty SP 4
57 CZERNECKA Emilia K Narty SP 4
58 HAJDUK Mateusz M Narty SP 4
59 FLADER Karolina K Narty SP 4
60 BASISTA Karolina K Narty SP 4
61 KULIGOWSKI Maciej M Narty SP 4
62 KOWALIK Justyna K Narty SP 4
63 KOWALIK Wiktoria K Narty SP 4
64 SIDOR Jakub M Narty SP 4
65 BRONKOWSKA Gabriela K Narty Przemyśl-Gimnazjum nr 5
66 MARTOWICZ Mikolaj M Narty GSAILO
67 KATAN Klaudia K Narty GSAILO
68 SIEŃKO Wiktoria K Snowboard GSAILO
69 PAWŁUCKI Paweł M Narty GSAILO
70 GRZEGORZAK Kacper M Narty GSAILO
71 DUPLAGA Paweł M Snowboard GSAILO
72 DUPLAGA Tomasz M Snowboard GSAILO
73 TOKARSKI Filip M Snowboard GSAILO
74 WALCZAK Kamil M Snowboard GSAILO
75 DRABCZYŃSKA Katarzyna K Narty GSAILO
76 KICMAN Katarzyna K Narty GSAILO
77 PYRCZ Izabela K Narty GSAILO
78 PARADOWSKI Krzysztof M Snowboard GSAILO
79 KIERYK Anna K Narty GSAILO
80 GRUSZEWSKA Hanna K Narty GSAILO
81 BOGUCKA Elżbieta K Narty GSAILO
82 KOBA Aleksandra K Narty GSAILO
83 KOBA Aleksandra K Snowboard GSAILO
84 TOKARSKI Kacper M Narty GSAILO
85 SZUPER Julia K Narty GSAILO
86 WRÓBEL Wioletta K Narty GSAILO
87 PACŁAWSKA Weronika K Snowboard GSAILO
88 MACHAJ Paweł M Snowboard GSAILO
89 ŁABA Jagoda K Narty I LO
90 ŚLIWA Patrycja K Narty I LO
91 SERKIS Barbara K Narty I LO
92 MACHAJ Joanna K Narty I LO
93 BIAŁACHOWSKA Ewa K Narty I LO
94 WARŁO Daria K Narty I LO
95 JAŁOCHA Mateusz M Narty I LO
96 GRABOWSKI Filip M Narty GSAILO
97 DĘBICKI Krzysztof M Narty I LO
98 ANTONIK Małgorzata K Snowboard I LO
99 PEMPUŚ Bernard M Narty Gim. nr 4
100 PEMPUŚ Magdalena K Narty SP 14
101 PEMPUŚ Remigiusz M Narty SP 14
102 BARCZAK Jakub M Narty SP 16
103 RACZKOWSKI Ernest M Narty Przemyśl SP 16
104 ŚMIGIELSKI Kacper M Narty Przemyśl SP 16
105 ŚLIWA Zuzanna K Narty Przemyśl SP 16
106 MAKSYM Aleksandra K Narty Przemyśl SP 16
107 SIENKIEWICZ Hubert M Narty Przemyśl SP 16
108 BUĆ Artur M Narty Przemyśl SP 16
109 ROJEK Adam M Narty Przemyśl SP 16
110 RACZKOWSKI Rafał M Narty Przemyśl SP 16
111 ZAJIC Mikołaj M Narty Przemyśl SP 16
112 LIZOŃ Michalina K Narty Przemyśl SP 16
113 BIELAŃSKA Agnieszka K Narty Przemyśl SP 16
114 POLIŃSKA Patrycja K Narty Przemyśl SP 16
115 SKOKAN Zofia K Narty Przemyśl SP 16
116 GOŁAWSKA Aleksandra K Narty Przemyśl SP 16
117 KAWKA Jakub M Narty Przemyśl Gimnazjum Nr 4
118 KRUSZYŃSKI Paweł M Narty Przemyśl Gimnazjum Nr 4
119 SKALSKA Julia K Narty Przemyśl Gimnazjum Nr 4
120 POGORZELEC Patrycja K Narty Przemyśl Gimnazjum Nr 4
121 GOŁAWSKI Bartosz M Narty Przemyśl Gimnazjum Nr 4
122 LUPA Joanna K Snowboard Przemyśl Gimnazjum Nr 4
123 GRABOWSKI Filip M Narty Przemyśl I LO
124 BIELECKA Iwona K Narty Przemyśl
125 HAJDUK Łukasz M Narty Przemyśl - SP nr 4
126 GRABOWSKI Filip M Snowboard Przemyśl I LO
127 TONIA Krzysztof M Narty Gim Morawa
128 KACZOR Weronika K Narty Gim Morawa
129 MAZUR Bartosz M Narty Gim Morawa
130 ŚWISTAK Mateusz M Snowboard Gim Morawa
131 SZPAK Maksymilian M Snowboard Gim Morawa
132 JANAS Jakub M Narty Gim Morawa
133 JAŁOCHA Mateusz M Snowboard I LO
134 ŚNIEŻEK Kacper M Snowboard Gim Nr 1
135 MARSZAŁ Ignacy M Narty Gim Nr 1
136 ZIMOŃ Zuzanna K Narty Gim Nr 1
137 SIELSKI Korneliusz M Narty Gim Nr 1
138 DUDEK Eryk M Narty Gim Nr 1
139 WÓJCIK Olaf M Narty Gim Nr 1
140 KAMIŃSKA Paulina K Narty Gim Nr 1
141 KWAŚNICKI Marcin M Narty Gim Nr 1
142 SKŁADAN Patrycja K Narty Gim Nr 1
143 KIERYK Marcin M Snowboard Przemyśl
144 SZYMAŃSKI Marek M Narty Przemyśl
145 STEC Kazimierz M Narty Przemyśl
146 GUDZELAK Józef M Narty Przemyśl
147 PĘTKOWSKA Kinga K Narty Przemyśl
148 PĘTKOWSKI Jakub M Narty Przemyśl
149 ŚMIGIELSKA Marcelina K Narty Przemyśl SP Nr 16
150 OLEJARZ Gabriela K Narty Przemyśl SP Nr 16
151 ŁUKASZ Mazur M Narty sp nr 14 przemysl
152 POGORZELEC Michał M Narty sp nr 14 przemysl
153 PAWLIŃSKI Michał M Narty sp nr 14 przemysl
154 TAJCHMAN Adrian M Narty sp nr 14 przemysl
155 TAJCHMAN Alan M Narty sp nr 14 przemysl
156 PUCHALSKI Maciej M Narty sp nr 14 przemysl
157 IGNATOWSKA Izabela K Narty sp nr 14 przemysl
158 CIELECKA Joanna K Narty sp nr 14 przemysl
159 SIEŃKO Weronika K Narty sp nr 14 przemysl
160 POGORZELEC Paulina K Narty sp nr 14 przemysl
161 PUCHALSKA Maja K Narty sp nr 14 przemysl
162 KOSICKI Mateusz M Narty SP11
163 DĄBEK Katarzyna K Narty SP11
164 LĄG Małgorzata K Narty SP11
165 MALARCZUK Piotr M Narty SP11
166 BANAŚ Jakub M Narty SP11
167 GIBALEWICZ Grzegorz M Narty SP11
168 MAZUR Justyna K Narty GSAILO
169 MARUT Jakub M Narty ILO
170 WIKIERA Wojciech M Snowboard ILO
171 TRYNIECKI Fał M Snowboard ILO
172 ŚWIDRAK Krzysztof M Snowboard ILO
173 TRYNIECKI Rafał M Snowboard ILO
174 GRUSZECKI Jakub M Narty SP11
175 MARTOWICZ Maja K Narty SP11
176 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Narty SP11
177 GIERLAK Artur M Narty SP-14
178 KROCZEK Karol M Narty sp 14 przemysl
179 SZCZĄCHOR Piotr M Narty sp nr 14 przemysl
180 PEMPUŚ Remigiusz M Narty sp nr 14 przemysl
181 KIERYK Marcin M Snowboard ZSEiO Przemyśl
182 SZCZYGIELSKI Kacper M Narty ZSEiO Przemyśl
183 SURMA Bartłomiej M Narty ZSEiO Przemyśl
184 MALAWSKI Michał M Narty ZSEiO Przemyśl
185 LISAK Michał M Narty ZSEiO Przemyśl
186 BAL Szymon M Narty SP 4
187 BAL Kacper M Narty SP 4
188 JARECKI Bruno M Narty SP 4
189 KRZYSZTYŃSKA Marcelina K Narty SP 4
190 PĘTKOWSKA Kinga K Narty II L.O.
191 PĘTKOWSKI Kuba M Narty II L.O.
192 BERESTECKI Michał M Narty II L.O.
193 MAZUR Krzysztof M Snowboard II L.O.
194 KULIGOWSKA Oliwia K Narty II L.O.
195 WYRWICZ Amelia K Narty II L.O.
196 WYRWICZ Amelia K Snowboard II L.O.
197 KUCHARSKI Dominik M Narty ILO
198 WYRWICZ Amelia K Snowboard II L.O.
199 ANTONIK Tymoteusz M Snowboard sp 6
200 ANTONIK Tymoteusz M Narty sp 6
201 GRABOWSKI Filip M Narty ILO
202 GRABOWSKI Filip M Snowboard ILO
203 SZUPER Natalia K Narty SP-15
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda