Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Gr. XV Przemyśl POSiR
2 ZAŚKO Karol M Gr. XV Rzeszów
3 SĘDŁAK Mirosław M Gr. XVIII Raszyn
4 BIELEC Agnieszka K Gr. XVI Ostrów
5 BUĆ Artur M Gr. VI przemyśl
6 BARCZAK Bartłomiej M Gr. XVII Przemyśl PTN
7 GAJDEK Filip M Gr. V UKN LAWORTA Rzeszów
8 LESNY Robert M Gr. XVIII Przemyśl
9 LEJA Aleksander M Gr. XI Żołynia
10 JAŁOCHA Mateusz M Gr. XIII Przemyśl
11 WOŚ Krzysztof M Gr. VII Przemyśl
12 GALA Piotr M Gr. XV Radymno
13 RYKOWSKA Zofia K Gr. IV Przemyśl
14 KWIETNIEWSKA Anna K Gr. XIV Sulejówek
15 CZERNECKA Emilia K Gr. VI Przemyśl
16 SIKORA Wojciech M Gr. XVII Rzeszów
17 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. VIII PTN Przemyśl
18 GIMLEWICZ Wiktor M Gr. VII jarosław
19 KOZA Maciej M Gr. XVII Krosno
20 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
21 KOWALIK Maciej M Gr. XVII Czaszyn
22 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. IX Przemyśl PTN
23 KOZIOŁ Konrad M Gr. IV Przemyśl
24 KASPRZYK Michał M Gr. V Przemyśl
25 KLACZKOWSKI Sebastian M Gr. I Rzeszów
26 RYBARCZYK Michalina K Gr. VI Przemyśl
27 SERKIS Barbara K Gr. XII Przemyśl
28 GRZEGORZAK Leszek M Gr. XVII Przemyśl
29 AFTANAS Katarzyna K Gr. XIV Przemyśl
30 ANDRUSZEWSKI Władysław M Gr. XVII Przemyśl
31 KOZAK Wiktor M Gr. VII Jarosław
32 TRYSŁA Kacper M Gr. VII Przemyśl
33 WIEJOWSKA Magdalenn K Gr. XVI Sanok
34 RUSINOWSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
35 SOROCKA Małgorzata K Gr. XIV PTN Przemyśl
36 SOROCKI Marcin M Gr. XV Przemyśl
37 OLEJARSKA Blanka K Gr. IV Przemyśl
38 PAWUL Witold M Gr. XVIII Przemyśl
39 DYSZKIELEWICZ Aziz M Gr. III PRZEMYŚL
40 MAJCHER Krzysztof M Gr. XVIII Przemyśl
41 GAWCZYŃSKI Konrad M Gr. V Przemyśl
42 LACH Wiesław M Gr. XVIII Przemyśl
43 HRYNISZYN Kamil M Gr. XI Przemyśl
44 KUSZCZAK Julia K Gr. II przemyśl
45 BIEDROŃ Mirosław M Gr. XVII Bychawa
46 HRYNISZYN Hubert M Gr. V Przemyśl PTN
47 KOSTERKIEWICZ Ryszard M Gr. XVIII Przemyśl
48 CIEĆKO Artur M Gr. XVII Przemyśl
49 HAJDUK Martyna K Gr. IV Przemyśl SP nr 4
50 KACZOR Weronika K Gr. VIII Przemyśl
51 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. VI Przemyśl
52 CIEŚLA Bartłomiej M Gr. XV Przemyśl
53 WOJCIECH Jaszcz M Gr. XVII Kraków
54 HENDZEL Jacek M Gr. XVIII Przemyśl
55 MARTOWICZ Mikołaj M Gr. XI Przemysl
56 KINAL Łukasz M Gr. XV Przemyśl
57 BOCHEŃSKI Stanisław M Gr. XVIII rzeszów
58 SZAFRAN Kajetan M Gr. XII Józefosław
59 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
60 MAZUR Justyna K Gr. X Przemyśl
61 KANIA Robert M Gr. XVII Leżajsk
62 SIEWARGA Janusz M Gr. XVIII Przemyśl
63 CUPRYŚ Marek M Gr. XVII Rzeszów
64 STRUSIEWICZ Julia K Gr. II Ustrzyki Dolne
65 STRUSIEWICZ Jakub M Gr. VII Ustrzyki Dolne
66 GROHOWICZ Maciej M Gr. I Przemyśl
67 LIPSKI Zdzisław M Gr. XVIII Dybawka
68 SZCZĘCH Hanna K Gr. II Frysztak
69 RASIEWICZ-SZAFRAN Monika K Gr. XVI Józefosław
70 OCZKO Witold M Gr. XVII Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
71 SEMP Damian M Gr. I Przemyśl
72 BIELEC Mateusz M Gr. III Ostrów
73 BIELEC Maciej M Gr. V Ostrów
74 SOWA Nikola K Gr. II Przemyśl
75 BARCZAK Norbert M Gr. V Przemyśl
76 BARCZAK Kuba M Gr. III Przemyśl
77 KACZMAREK Kacper M Gr. III Przemyśl
78 PAWŁUCKA Oliwia K Gr. VI Ostrów
79 PAWŁUCKA Iga K Gr. I Ostrów
80 BARCZAK Andrzej M Gr. XVIII Przemyśl
81 GAJDEK Pawel M Gr. XVII RZESZÓW
82 SZUPER Natalia K Gr. VI Przemyśl
83 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVIII Przemyśl
84 MACHAJ Paweł M Gr. XI Przemyśl
85 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. XII Przemyśl
86 PYRCZ Izabela K Gr. X Przemyśl
87 PYRCZ Mikołaj M Gr. IX PRZEMYŚL
88 PYRCZ Jakub M Gr. VII PRZEMYŚL
89 KOBZDEJ Weronika K Gr. IV Ustrzyki Dolne
90 KULIGOWSKA Małgorzata K Gr. XVI Przemyśl
91 GALA Dawid M Gr. V Radymno
92 CZERNECKA Emilia K Gr. II Przemyśl
93 OSIADACZ Brian M Gr. V Ustrzyki Dolne
94 CHUDZIK Klaudia K Gr. VIII Ustrzyki Dolne
95 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. V Przemyśl
96 GIBALEWICZ Grzegorz M Gr. VII Przemyśl
97 GIBALEWICZ Paweł M Gr. I Przemyśl
98 KRZYSZTYŃSKA Marcela K Gr. II PRzemyśl
99 KRZYSZTYŃSKI Karol M Gr. VII Przemyśl
100 IGIELSKI Michał M Gr. VII PRZEMYŚL
101 BASISTA Karolina K Gr. VIII Przemyśl
102 BASISTA Dominika K Gr. IV Przemyśl
103 KOWALIK Małgorzata K Gr. XVI Czaszyn
104 KOWALIK Karolina K Gr. VI Czaszyn
105 SAMEK Miłosz M Gr. IV Przemyśl
106 ŚWISTAK Mateusz M Gr. IX Tarnawce
107 DUDA Dominik M Gr. VII Prałkowce
108 DUDA Adrianna K Gr. I Prałkowce
109 KOZIOŁ Konrad M Gr. V Przemyśl
110 DĄBEK Katarzyna wiktoria K Gr. IV Hermanowice
111 KLACZKOWSKI Mikolaj M Gr. I Rzeszów
112 KLACZKOWSKI Borys M Gr. III Rzeszów
113 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Gr. XVI Przemyśl
114 ANTONIK Tymek M Gr. IV przemyśl
115 ŁUKASIEWICZ Aleksander M Gr. I Przemyśl
116 GRZEGORZAK Gbariel M Gr. VII PRZEMYŚL
117 GRZEGORZAK Kacper M Gr. XI PRZEMYŚL
118 WOŚ Krzysztof M Gr. VII Przemy
119 STACHÓW Stanisław M Gr. XVIII PRZEMYŚL
120 GROCHOWICZ Marcel M Gr. I Przemyśl
121 SYKAŁA Adam M Gr. VII Ustrzyki Dolne
122 STADNIK Jakub M Gr. III Śliwnica
123 ULICKI Konrad M Gr. IX Przemyśl
124 LISOWSKI Michał M Gr. V PRZEMYŚL
125 WIEJOWSKI Michał M Gr. I Sanok
126 WIEJOWSKA Maja K Gr. IV Sanok
127 PAWUL Tomasz M Gr. XV Przemyśl
128 PAWUL Agata K Gr. XVI Przemyśl
129 MISZCZAK Olga K Gr. VI Ustrzyki Dolne
130 MISZCZAK Hanna K Gr. II Ustrzyki Dolne
131 MISZCZAK Adam M Gr. I Ustrzyki Dolne
132 CIESZYŃSKA Nina K Gr. IV Przemyśl
133 CIESZYŃSKA Elżbieta K Gr. XVI Przemyśl
134 CIESZYŃSKI Andrzej M Gr. XVIII Przemyśl
135 HRYNISZYN Jakub M Gr. I Przemyśl
136 HRYNISZYN Julia K Gr. IV Przemyśl
137 HRYNISZYN Adrian M Gr. XI Przemyśl
138 KUSZCZAK Julia K Gr. IV Przemyśl
139 KUSZCZAK Daria K Gr. II Przemyśl
140 KUSZCZAK Jakub M Gr. I Przemyśl
141 KUSZCZAK Wiktoria K Gr. VIII Przemyśl
142 PISARSKA Aleksandra K Gr. IV przemyśl
143 PISARSKA Katarzyna K Gr. IV przemyśl
144 ŚWISTAK Kacper M Gr. V Tarnawce
145 ŚWISTAK Kacper M Gr. V Tarnawce
146 ŚWISTAK Karol M Gr. III Tarnawce
147 CIEĆKO Zuzanna K Gr. II Kuńkowce
148 HAJDUK Łukasz M Gr. I Przemyśl
149 KIELAR Kacper M Gr. VII Żurawica
150 BŁAJDA Adrian M Gr. V Przemyśl
151 KĄDZIOŁKA Oliwia K Gr. VI Ustrzyki Dolne
152 OLECH Michał M Gr. V Przemyśl
153 LĄG Małgorzata K Gr. IV Przemyśl
154 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVIII Przemyśl
155 KIELAR Mateusz M Gr. XV Przemyśl
156 SZCZEPANIEC Jan M Gr. XVIII Przemyśl
157 KANJERSKI Dariusz M Gr. XVIII Jarosław
158 RUSINOWSKI Marek M Gr. XVIII Przemysl
159 WUJEC Joanna K Gr. VIII Przemysl
160 MARTOWICZ Maja K Gr. VIII Przemysl
161 RASIEWICZ-SZAFRAN Monika K Gr. XVI Józefosław
162 KRUSZYŃSKI Paweł M Gr. IX Przemyśl
163 KRUSZYŃSKI Maciej M Gr. VII Przemyśl
164 MAZUR Krzysztof M Gr. XVIII Przemy
165 TRYCZYŃSKI Kamil M Gr. XIII Rzeszów
166 TRYCZYŃSKA Julia K Gr. VI Rzeszów
167 WIĄCEK Dominik M Gr. IV przemyśl
168 KOBIELSKA Maja K Gr. II Przeworsk
169 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. IX Rzeszów
170 CUPRYŚ Dominika K Gr. X Rzeszów
171 CUPRYŚ Bartosz M Gr. I Rzeszów
172 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. VIII Przemyśl
173 GUDZELAK Józef M Gr. XVIII Przemyśl
174 STRUSIEWICZ Jakub M Gr. VII Ustrzyki Dolne
175 SZAFRAN Kajetan M Gr. XIII Józefosław
176 LORENOWICZ Dawid M Gr. IX Przemyśl
177 LORENOWICZ Kacper M Gr. V Przemyśl
178 BOBKO Zygmunt M Gr. XVIII Przemyśl
179 ROJEK Adam M Gr. VII Przemyśl
180 ROJEK Piotr M Gr. VII Przemyśl
181 ROJEK Witold M Gr. XVIII Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda