Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl POSiR
2 GAJDEK Filip M Dzieci młodsze - 2005-2006 UKN LAWORTA Rzeszów
3 BARCZAK Bartłomiej M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl PTN
4 JAŁOCHA Mateusz M Juniorzy - 1996-1998 Przemyśl
5 LEJA Aleksander M Juniorzy - 1996-1998 Żołynia
6 GALA Piotr M Mężczyźni - 1960-1995 Radymno
7 GOŁAWSKA Aleksandra K Młodziczki - 2001-2002 Przemyśl
8 ANDRUSZEWSKI Władysław M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
9 CZERNECKA Emilia K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Przemyśl
10 ŁABUŃSKI Marcin M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
11 KRUSZYŃSKI Marek M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
12 WIEJOWSKA Magdalenn K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Sanok
13 ŚMIGIELSKA Marcelina K Młodziczki - 2001-2002 PTN Przemyśl
14 ANTONIK Tymoteusz M Dzieci starsze  - 2003-2004 przemyśl
15 KACZOR Weronika K Juniorki młodsze - 1999-2000 Przemyśl
16 SOROCKA Małgorzata K Kobiety - 1970-1995 PTN Przemyśl
17 SOROCKI Marcin M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
18 KOWALECZKO Przemysław M Mężczyźni - 1960-1995 Stalowa Wola
19 POGORZELEC Artur M Młodzicy - 2001-2002 KRASICZYN
20 DWORNICKA Michalina K Dzieci młodsze -  2005-2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
21 GROCHOWICZ Gracjan M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl PTN
22 GOŁAWSKI Bartosz M Juniorzy - 1996-1998 Przemyśl
23 KOZA Maciej M Mężczyźni - 1960-1995 Krosno
24 KANIA Robert M Mężczyźni - 1960-1995 Leżajsk
25 ZAMIRSKI Mariusz M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
26 SIENKIEWCZ Michał M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
27 KĄDZIOŁKA Marta K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Ustrzyki Dolne
28 KOZIOŁ Konrad M Dzieci młodsze -  2005-2006 Przemyśl
29 KOWALIK Maciej M Mężczyźni - 1960-1995 Czaszyn

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
30 MICHALCEWICZ Robert M Seniorzy - 1959 i starsi Przemyśl
31 SOWA Nikola K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Przemyśl
32 SEMP Damian M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Przemyśl
33 MACHAJ Paweł M Juniorzy młodsi - 1999-2000 Przemyśl
34 BARCZAK Andrzej M Seniorzy - 1959 i starsi Przemyśl
35 BARCZAK Norbert M Dzieci młodsze - 2005-2006 Przemyśl
36 BARCZAK Kuba M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
37 KULIGOWSKA Oliwia K Juniorki - 1996-1998 Przemyśl
38 KACZMAREK Kacper M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
39 PAWŁUCKA Oliwia K Dzieci starsze  - 2003-2004 Ostrów
40 PAWŁUCKA Iga K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Ostrów
41 SZUPER Natalia K Młodziczki - 2001-2002 Przemyśl
42 PYRCZ Izabela K Juniorki - 1996-1998 PRZEMYŚL
43 PYRCZ Mikołaj M Młodzicy - 2001-2002 PRZEMYŚL
44 PYRCZ Jakub M Młodzicy - 2001-2002 PRZEMYŚL
45 SZYMAŃSKI Marek M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
46 STACHÓW Stanisław M Seniorzy - 1959 i starsi Przemyśl
47 SOWA Edyta K Kobiety - 1970-1995 Przemyśl
48 ROJEK Adam M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl
49 ROJEK Piotr M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl
50 CIESZYŃSKA Nina K Dzieci młodsze -  2005-2006 Przemyśl
51 CIESZYŃSKI Andrzej M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
52 CIESZYŃSKA Elżbieta K Seniorki - 1969 i starsze Przemyśl
53 SAMEK Miłosz M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
54 OLEJARSKA Blanka K Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
55 GOŁAWSKA Aleksandra K Młodziczki - 2001-2002 Przemyśl
56 GOŁAWSKI Bartosz M Juniorzy - 1996-1998 Przemyśl
57 GRZEGORZAK Kacper M Juniorzy - 1996-1998 Przemyśl
58 BIELECKA Iwona K Juniorki - 1996-1998 Przemyśl
59 JĘDRUCH Mikołaj M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
60 ŚWISTAK Kacper M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
61 FRANKÓW Joanna K Kobiety - 1970-1995 Ostrów
62 GRZEGORZAK Gabriel M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
63 GRZEGORZAK Leszek M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
64 TRYSŁA Kacper M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
65 CHOMA Adrianna K Młodziczki - 2001-2002 Przemyśl
66 PROCYK Katarzyna K Młodziczki - 2001-2002 Kniażyce
67 PROCYK Anna K Dzieci młodsze - 2005-2006 Kniażyce
68 PROCYK Jakub M Dzieci młodsze - 2005-2006 Kaszyce
69 HAJDUK Martyna K Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
70 HAJDUK Łukasz M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
71 SZYMAŃSKI Piotr M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
72 WIĄCEK Dominik M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
73 BRONKOWSKA Gabriela K Juniorki młodsze - 1999-2000 Przemyśl
74 GAWCZYŃSKI Konrad M Dzieci młodsze - 2005-2006 Przemyśl
75 DUDA Dominik M Dzieci starsze  - 2003-2004 Prałkowce
76 DUDA Adrianna K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Prakowce
77 KOBZDEJ Weronika K Dzieci starsze  - 2003-2004 Ustrzyki Dolne
78 KULIGOWSKA Małgorzata K Kobiety - 1970-1995 Przemyśl
79 LĄG Małgorzata K Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
80 RACZKOWSKI Rafal M Młodzicy - 2001-2002 Przemysl
81 GALA Dawid M Dzieci młodsze - 2005-2006 Radymno
82 CZERNECKA Emilia K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Przemyśl
83 KRUSZYŃSKI Paweł M Juniorzy młodsi - 1999-2000 Przemyśl
84 KRUSZYŃSKI Maciej M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
85 RADWANSKI Mateusz M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Sanok
86 WIEJOWSKI Michał M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Sanok
87 WIEJOWSKA Maja K Dzieci młodsze -  2005-2006 Sanok
88 STECZKOWSKI Jan M Dzieci starsze  - 2003-2004 Frysztak
89 MIKUSZEWSKA Katarzyna K Dzieci starsze  - 2003-2004 Frysztak
90 WITUSIK Michał M Dzieci starsze  - 2003-2004 Frysztak
91 WIYUSIK Olga K Młodziczki - 2001-2002 Frysztak
92 PYZOCHA Karol M Dzieci starsze  - 2003-2004 Frysztak
93 PYZOCHA Julia K Młodziczki - 2001-2002 Frysztak
94 GARNCARSKA Katarzyna K Młodziczki - 2001-2002 Frysztak
95 MIKUSZEWSKA Dominika K Młodziczki - 2001-2002 Frysztak
96 GARNCARSKI Adam M Juniorzy - 1996-1998 Frysztak
97 STECZKOWSKI Wojciech M Mężczyźni - 1960-1995 Frysztak
98 MIKUSZEWSKI Marek M Mężczyźni - 1960-1995 Frysztak
99 STECZKOWSKA Zofia K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Frysztak
100 KURPYTA Wiktoria K Dzieci starsze  - 2003-2004 Frysztak
101 KURPYTA Piotr M Dzieci młodsze - 2005-2006 Frysztak
102 OSIADACZ Brian M Dzieci starsze  - 2003-2004 Ustrzyki Dolne
103 CHUDZIK Klaudia K Młodziczki - 2001-2002 Ustrzyki Dolne
104 GARNCARSKA Weronika K Juniorki - 1996-1998 Frysztak
105 GARNCARSKI Józef M Seniorzy - 1959 i starsi Frysztak
106 ŚMIGIELSKI Kacper M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
107 STECZKOWSKA Kinga K Młodziczki - 2001-2002 Frysztak
108 GAJDEK Paweł M Mężczyźni - 1960-1995 RZESZÓW
109 HRYNISZYN Adrian M Juniorzy młodsi - 1999-2000 Przemyśl
110 POGORZELEC Michał M Młodzicy - 2001-2002 DYBAWKA
111 DĄBEK Katarzyna K Dzieci starsze  - 2003-2004 Hermanowice
112 GIBALEWICZ Grzegorz M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl
113 GIBALEWICZ Paweł M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
114 GIBALEWICZ Paweł M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
115 GIBALEWICZ Grzegorz M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl
116 ŚWISTAK Mateusz M Juniorzy młodsi - 1999-2000 Tarnawce
117 KRZYSZTYŃSKA Marcela K Dzieci młodsze -  2005-2006 PRzemyśl
118 KRZYSZTYŃSKI Karol M Dzieci starsze  - 2003-2004 PRzemyśl
119 SZCZĘCH Hanna K Dzieci młodsze -  2005-2006 Frysztak
120 IGIELSKI Michał M Młodzicy - 2001-2002 PRZEMYŚL
121 BASISTA Dominika K Dzieci młodsze -  2005-2006 Przemyśl
122 BASISTA Karolina K Młodziczki - 2001-2002 Przemyśl
123 WĘGLOWSKI Michał M Młodzicy - 2001-2002 Rymanów Zdrój
124 WĘGLOWSKA Emilia K Dzieci młodsze -  2005-2006 Rymanów Zdrój
125 WĘGLOWSKA Kamila K Juniorki młodsze - 1999-2000 Iwonicz
126 WĘGLOWSKA Laura K Dzieci starsze  - 2003-2004 Iwonicz
127 PIWODA Antoni M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Wieliczka
128 SYKAŁA Adam M Dzieci starsze  - 2003-2004 Ustrzyki Dolne
129 FRAŃCZAK Szymon M Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsi Przemyśl
130 BŁAJDA Adrian M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
131 MISZCZAK Hanna K Dzieci młodsze -  2005-2006 Ustrzyki Dolne
132 MISZCZAK Olga K Młodziczki - 2001-2002 Ustrzyki Dolne
133 MISZCZAK Kinga K Juniorki młodsze - 1999-2000 Ustrzyki Dolne
134 ZAMIRSKI Mariusz M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
135 WOŹNICZAK Iga K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Przemyśl
136 LORENOWICZ Dawid M Młodzicy - 2001-2002 Przemyśl
137 KĄDZIOŁKA Pola K Dzieci najmłodsze  - 2007 i młodsze Ustrzyki Dolne
138 KADZIOŁKA Oliwia K Dzieci starsze  - 2003-2004 Ustrzyki Dolne
139 LORENOWICZ Kacper M Dzieci starsze  - 2003-2004 Przemyśl
140 WOŹNICZAK Janusz M Mężczyźni - 1960-1995 Przemyśl
141 KOWALIK Małgorzata K Kobiety - 1970-1995 Czaszyn
142 KOWALIK Karolina K Młodziczki - 2001-2002 Czaszyn
143 WOŚ Krzysztof M Młodzicy - 2001-2002 Przemy
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda