Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M G1 Przemyśl POSiR
2 SUROWIAK Tomasz M H1 Tarnów
3 BOCHEŃSKI Stanisław M I1 rzeszów
4 BARCZAK Bartłomiej M H1 Przemyśl PTN
5 LESNY Robert M X Przemyśl
6 GRZEGORZAK Leszek M H1 Przemyśl
7 WIĄCEK Dominik M C1 przemyśl
8 JAŁOCHA Mateusz M G1 Przemyśl
9 GAJDEK Filip M C1 UKN LAWORTA Rzeszów
10 KRUSZYŃSKI Marek M H1 Przemyśl
11 SKŁADAN Patrycja K E1 Przemyśl
12 WOŚ Krzysztof M D1 Przemyśl
13 BIELEC Agnieszka K H2 Ostrów
14 GROCHOWICZ Gracjan M E1 Przemyśl PTN
15 MOKRZAŃSKI Andrzej M I1 Warszawa
16 ZAJCHOWSKI Wiktor M H1 Rzeszów
17 AFTANAS Katarzyna K G2 Przemyśl
18 WOS Zdzislaw M H1 Chalupki Debnianskie
19 KOZIOŁ Konrad M C1 Przemyśl
20 HRYNISZYN Hubert M C1 Przemyśl PTN
21 DWORNICKA Michalina K B2 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
22 BUĆ Artur M D2 przemyśl
23 HENDZEL Jacek M H1 Przemyśl
24 DYSZKIELEWICZ Aziz M B1 PRZEMYŚL
25 PAWUL Witold M I1 Przemyśl
26 KANIA Robert M H1 Leżajsk
27 ŚMIGIELSKA Marcelina K E2 PTN Przemyśl
28 ZAŚKO Karol M G1 Rzeszów
29 WIĄCEK Dominik M C1 Przemyśl
30 MICHALCEWICZ Robert M I1 Przemyśl
31 KASPRZYK Michał M C1 Przemyśl
32 LACH Wiesław M I1 Przemyśl
33 KOWALIK Maciej M H1 Czaszyn
34 CIEĆKO Artur M H1 Przemyśl
35 LEJA Aleksander M F1 Żołynia
36 CZERNECKA Emilia K D2 Przemyśl
37 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K D2 Przemyśl
38 HENDZEL Maja K A2 Przemyśl
39 ŚWISTAK Mateusz M E1 Tarnawce
40 OLEJARSKA Blanka K C2 Przemyśl
41 KOZA Maciej M H1 Krosno
42 KOSIBA Kinga K D2 Jasło
43 SOROCKA Małgorzata K G2 PTN Przemyśl
44 SOROCKI Marcin M G1 Przemyśl
45 DĄBROWIECKA Ewelina K H2 Ustrzyki Dolne
46 HAJDUK Martyna K C2 Przemyśl SP nr 4
47 LASKOWSKI Marek M H1 Rzeszów
48 DREWNIAK Marta K G2 Rzeszów
49 SYKAŁA Paweł M D1 Ustrzyki
50 DRONKA Agnieszka K H2 Rzeszów
51 CHOMA Adrianna K D2 Przemyśl
52 GAWCZYŃSKI Konrad M C1 Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
53 PYRCZ Izabela K F2 Przemyśl
54 PYRCZ Mikołaj M E1 Przemyśl
55 PYRCZ Jakub M D1 Przemyśl
56 HRYNISZYN Adrian M F1 Przemyśl
57 SZYMAŃSKI Marek M I1 Przemyśl
58 BARCZAK Norbert M C1 PRZEMYŚL
59 BARCZAK Kuba M B1 PRZEMYŚL
60 KACZMAREK Kacper M B1 PRZEMYŚL
61 BARCZAK Andzrej M O PRZEMYŚL
62 PAWŁUCKA Oliwia K D2 Ostrów
63 PAWŁUCKA Iga K A2 Ostrów
64 SZUPER Natalia K D2 Przemyśl
65 KRZYSZTYŃSKA Marcela K B2 Przemyśl
66 KRZYSZTYŃSKI Karol M D1 Przemyśl
67 KULIGOWSKA Oliwia K G2 Przemyśl
68 KULIGOWSKA Małgorzata K H2 Przemyśl
69 GRZEGORZAK Gabriel M D1 PRZEMYŚL
70 GRZEGORZAK Kacper M F1 PRZEMYŚL
71 GAJDEK Pawel M H1 RZESZÓW
72 GUDZELAK Józef M I1 Przemyśl
73 KRUSZYŃSKI Paweł M E1 Przemyśl
74 KRUSZYŃSKI Maciej M D1 Przemyśl
75 ANTONIK Tymek M C1 przemyśl
76 CHLEBOWSKA Teresa K I2 Przemyśl
77 SAMEK Miłosz M C1 Przemyśl
78 KOBZDEJ Weronika K C2 Ustrzyki Dolne
79 GROCHOWICZ Marcel M A1 Przemyśl
80 MOKRZAŃSKI Julian M C2 Warszawa
81 MOKRZAŃSKI Franciszek M B2 Warzsawa
82 AFTANAS Nikola K A2 Przemyśl
83 BASISTA Dominika K C2 Przemyśl
84 BASISTA Karolina K E2 Przemyśl
85 RYKOWSKA Zofia K C2 Przemyśl
86 STACHÓW Stanisław M I1 PRZEMYŚL
87 SĘDŁAK Mirosław M I1 Falenty Nowe
88 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K I2 Przemyśl
89 WIELGOSZ Maria K H2 Warszawa
90 WIELGOSZ Jan M G1 Warszawa
91 MOKRZAŃSKI Julian M C1 Warszawa
92 MOKRZAŃSKI Franciszek M B1 Warszawa
93 LĄG Małgorzata K C2 Przemyśl
94 SEMP Damian M A1 Przemyśl
95 ŚMIGIELSKI Kacper M C1 Przemyśl
96 SOWA Nikola K B2 Przemyśl
97 SOWA Nikola K B2 Przemyśl
98 SOWA Edyta K G2 Przemyśl
99 KASPRZYK Michał M C1 Przemyśl
100 BARCZAK Beata K G2 Przemyśl
101 DUDA Dominik M D1 Prałkowce
102 DUDA Adrianna K A2 Prałkowce
103 KOWALIK Karolina K D2 Czaszyn
104 KOWALIK Małgorzata K H2 Czaszyn
105 CIEĆKO Magdalena K H2 Przemyśl
106 CIEĆKO Zuzanna K B2 Przemyśl
107 SZCZEPANIEC Jan M I1 Przemysl
108 KANJERSKI Dariusz M I1 Jaroslaw
109 RUSINOWSKI Marek M I1 Przemyśl
110 PROCYK Katarzyna K D2 kniażyce 2
111 PROCYK Ania K B2 kniażyce 2
112 PROCYK Jakub M B1 Kosienice
113 CZERNECKA Emilia K B2 Przemyśl
114 MARTOWICZ Maja K E2 Przemyśl
115 MARTOWICZ Mikołaj M F1 Przemyśl
116 JĘDRUCH Mikołaj M C1 Przemyśl
117 SUROWIAK Karolina K C2 Tarnow
118 IGIELSKI Michał M D1 Przemyśl
119 PIOTROWICZ Stanisław M X Krosno
120 ĆWIERZ Andrzej M X Jarosław
121 MATUSIEWICZ Andrzej M X Przemyśl
122 KLACZKOWSKI Mikołaj M A1 Rzeszów
123 KLACZKOWSKI Borys M B1 Rzeszów
124 SOŁEK Katarzyna K X Rzeszów
125 ORTYL Władysław M X Rzeszów
126 SOBOTKA Přemysl M X Czechy
127 KOSTKA Petr M X Czechy
128 HOFMAN Zdeněk M X Czechy
129 HORÁČKOVÁ Barbora K X Czechy
130 HLAVÁČEK Zdeněk M X Czechy
131 ŠKORUPA Ivan M X Słowacja
132 CHOMA Robert M X Przemyśl
133 HRYNISZYN Julia K C2 Przemyśl
134 HRYNISZYN Jakub M A2 Przemyśl
135 MISZCZAK Kinga K E2 Ustrzyki Dolne
136 MISZCZAK Olga K D2 Ustrzyki Dolne
137 MISZCZAK Hanna K B2 Ustrzyki Dolne
138 MISZCZAK Adam M A2 Ustrzyki Dolne
139 ŚWISTAK Kacper M C2 Tarnawce
140 ŚWISTAK Karol M B2 Tarnawce
141 ŚWISTAK Karol M B1 Tarnawce
142 ŚWISTAK Kacper M C1 Tarnawce
143 FLIS Aneta K X Rzeszów
144 CIESZYŃSKA Elżbieta K H2 Przemyśl
145 CIESZYŃSKA Nina K C2 Przemyśl
146 CIESZYŃSKI Andrzej M I1 Przemyśl
147 KĄDZIOŁKA Oliwia K D2 Ustrzyki Dolne
148 KĄDZIOŁKA Pola K B2 Ustrzyki Dolne
149 GIBALEWICZ Grzegorz M D1 Przemyśl
150 GIBALEWICZ Paweł M A1 Przemyśl
151 CHUDZIK Klaudia K E2 Ustrzyki Dolne
152 KRAS Aleksandra K D2 Jasło
153 KRAS Kamil M D1 jasło
154 JAMRÓZ Grzegorz M H1 Mogielnica
155 HAJDUK Łukasz M A1 Przemyśl
156 ULICKI Konrad M E1 Przemyśl
157 ROJEK Adam M D1 Przemyśl
158 ROJEK Piotr M D1 Przemyśl
159 ROJEK Witold M H1 Przemyśl
160 SŁYSZ Nikodem M D1 Ustrzyki Dolne
161 SŁYSZ Blanka K B2 Ustrzyki Dolne
162 KULIGOWSKA Zosia K A2 Przemyśl
163 GUDZELAK Józef M I1 Przemyśl
164 NOWAK Piotr M H1 Rzeszów
165 TONDERA Mariusz M H1 Rzeszów
166 MAŁYSZ Zenon M H1 Biłgoraj
167 SYKAŁA Adam M D1 Ustrzyki Dolne
168 BOBKO Zygmunt M I1 Przemyśl
169 KUCHCIŃSKI Marek M X Przemyśl
170 BRONKOWSKA Gabriela K E2 Przemyśl
171 KŁYŻ Wojciechl M I1 Przemyśl
172 OLECH Michał M C2 Przemysl
173 BARAN Albina K I2 Rzeszów
174 WIEJOWSKA Maja K C2 Sanok
175 WIEJOWSKI Michał M A1 Sanok
176 WOŹNY Robert M H1 Rzeszów
177 GROCHOWICZ Emilia K A2 Przemyśl
178 SOROCKI Kamil M G1 Myślenice
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda