Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 ANTONIK Tymoteusz M Grupa 6 przemyśl
2 WOS Zdzislaw M Grupa 16 Chalupki Debnianskie
3 KOZIOŁ Konrad M Grupa 6 Przemyśl
4 PYRCZ Izabela K Grupa 11 Przemyśl
5 GALA Piotr M Grupa 14 Radymno
6 DYSZKIELEWICZ Aziz M Grupa 4 PRZEMYŚL
7 SAMEK Miłosz M Grupa 6 Przemyśl
8 OLECH Michał M Grupa 6 Przemyśl
9 STRUSIEWICZ Julia K Grupa 3 Ustrzyki Dolne
10 GAWLIK Jagoda K Grupa 7 Ustrzyki Dolne
11 DWORNICKA Michalina K Grupa 3 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
12 KACZOR Weronika K Grupa 9 Przemyśl
13 OSIADACZ Brian M Grupa 6 Ustrzyki Dolne
14 OSTROWSKI Tomasz M Grupa 14 Wetlina
15 KNAŹ Przemysław M Grupa 14 Medyka
16 BABIARZ Mateusz M Grupa 14 Rzeszów
17 SZYMON Buczek M Grupa 8 Ustrzyki Dolne
18 GZOWSKI Jan M Grupa 10 Ustrzyki dolne
19 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa 9 PTN Przemyśl
20 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa 16 Przemyśl
21 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa 15 Przemyśl
22 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa 16 Przemyśl
23 MICHALCEWICZ Robert M Grupa 16 Przemyśl
24 MICHALCEWICZ Robert M Grupa 16 Przemyśl
25 MARTOWICZ Mikołaj M Grupa 12 Przemysl
26 KOZA Maciej M Grupa 16 Krosno
27 SOROCKI Marcin M Grupa 14 Przemyśl
28 SOROCKA Małgorzata K Grupa 13 PTN Przemyśl
29 JAŁOCHA Mateusz M Grupa 12 Przemyśl
30 BARCZAK Bartłomiej M Grupa 14 Przemyśl PTN
31 KRZANOWSKI Mateusz M Grupa 14 Krosno
32 AFTANAS Katarzyna K Grupa 13 Przemyśl
33 MARTOWICZ Maja K Grupa 9 Przemyśl
34 KRASUCKI Tomasz M Grupa 14 Łańcut
35 KROCZEK Karol M Grupa 6 Przemyśł
36 KOROBCZAK Paweł M Grupa 8 Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
37 TEST Test M Grupa 15 Test
38 KASPRZYK Michał M Grupa 6 Przemyśl
39 ANTONIK Tymek M Grupa 6 przemyśl
40 SYKAŁA Adam M Grupa 8 Ustrzyki Dolne
41 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa 7 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
42 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa 3 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
43 SOWA Nikola K Grupa 3 Przemyśl
44 MIELNIK Fabian M Grupa 2 Przemyśl
45 DĄBROWSKI Damian M Grupa 6 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
46 HRYNISZYN Adrian M Grupa 12 PTN Przemyśl
47 HRYNISZYN Jakub M Grupa 2 PTN Przemyśl
48 HRYNISZYN Julia M Grupa 5 PTN Przemyśl
49 PYRCZ Mikołaj M Grupa 10 Przemyśl
50 PYRCZ Jakub M Grupa 8 Przemyśl
51 SEMP Damian M Grupa 2 Przemyśl
52 KOBZDEJ Weronika K Grupa 5 Ustrzyki Dolne
53 SŁYSZ Blanka K Grupa 3 Ustrzyki Dolne
54 SŁYSZ Nikodem M Grupa 8 Ustrzyki Dolne
55 FABIAN Mielnik M Grupa 2 UKS "Śródmieście" Przemyśl
56 KULIGOWSKA Zofia K Grupa 1 UKS "Śródmieście" Przemyśl
57 SEMP Damian M Grupa 2 UKS "Śródmieście" Przemyśl
58 HAJDUK Łukasz M Grupa 2 UKS "Śródmieście" Przemyśl
59 ŚLIWA Dominika K Grupa 1 UKS "Śródmieście" Przemyśl
60 ŚLIWA Zuzanna K Grupa 5 UKS "Śródmieście" Przemyśl
61 SOWA Nikola K Grupa 3 UKS "Śródmieście" Przemyśl
62 DYSZKIELEWICZ Aziz M Grupa 4 Przemyśl
63 CIESZYŃSKA Nina K Grupa 5 UKS "Śródmieście" Przemyśl
64 GAWCZYŃSKI Konrad M Grupa 6 UKS "Śródmieście" Przemyśl
65 ŚWISTAK Kacper M Grupa 6 UKS "Śródmieście" Przemyśl
66 WIĄCEK Dominik M Grupa 6 UKS "Śródmieście" Przemyśl
67 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa 6 UKS "Śródmieście" Przemyśl
68 SAMEK Miłosz M Grupa 6 UKS "Śródmieście" Przemyśl
69 OLEJARSKA Blanka K Grupa 5 UKS "Śródmieście" Przemyśl
70 HAJDUK Martyna K Grupa 5 UKS "Śródmieście" Przemyśl
71 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa 8 UKS "Śródmieście" Przemyśl
72 PYRCZ Jakub M Grupa 8 UKS "Śródmieście" Przemyśl
73 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa 7 UKS "Śródmieście" Przemyśl
74 IGIELSKI Michał M Grupa 8 UKS "Śródmieście" Przemyśl
75 SZUPER Natalia K Grupa 7 UKS "Śródmieście" Przemyśl
76 PYRCZ Mikołaj M Grupa 10 UKS "Śródmieście" Przemyśl
77 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa 9 UKS "Śródmieście" Przemyśl
78 GRZEGORZAK Kacper M Grupa 12 UKS "Śródmieście" Przemyśl
79 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa 12 UKS "Śródmieście" Przemyśl
80 GRZEGORZAK Leszek M Grupa 16 UKS "Śródmieście" Przemyśl
81 SZYMAŃSKI Marek M Grupa 16 UKS "Śródmieście" Przemyśl
82 STACHÓW Stanisław M Grupa 16 UKS "Śródmieście" Przemyśl
83 PYRCZ Izabela K Grupa 11 UKS "Śródmieście" Przemyśl
84 HENDZEL Maja K Grupa 1 UKS "Śródmieście" Przemyśl
85 MAKARA Amelia K Grupa 1 UKS "Śródmieście" Przemyśl
86 BIELECKA Iwona K Grupa 11 UKS "Śródmieście" Przemyśl
87 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Grupa 15 UKS "Śródmieście" Przemyśl
88 ŚLIWA Emilia K Grupa 1 UKS "Śródmieście" Przemyśl
89 MISZCZAK Adam M Grupa 2 Ustrzyki Dolne
90 MISZCZAK Olga K Grupa 7 Ustrzyki Dolne
91 MISZCZAK Hanna K Grupa 3 Ustrzyki Dolne
92 MISZCZAK Kinga K Grupa 9 Ustrzyki Dolne
93 BARCZAK Norbert M Grupa 6 Przemyśl
94 BARCZAK Kuba M Grupa 4 Przemyśl
95 KACZMAREK Kacper M Grupa 4 Przemyśl
96 KOZIOŁ Konrad M Grupa 6 Przemyśl
97 STRUSIEWICZ Jakub M Grupa 7 Ustrzyki Dolne
98 GIBALEWICZ Grzegorz M Grupa 8 PTN Przemyśl
99 GIBALEWICZ Paweł M Grupa 2 PTN Przemyśl
100 LĄG Małgorzata K Grupa 5 Przemyśl
101 WYSOCZAŃSKI Wiktor M Grupa 6 Przemyśl
102 DĄBEK Katarzyna K Grupa 5 Hermanowice
103 KOCHANOWICZ Blanka K Grupa 1 Ustrzyki Dolne
104 ZIĘBA Martyna K Grupa 3 Ustrzyki Dolne
105 GROCHOWICZ Emilia K Grupa 1 Przemyśl
106 STADNIK Jakub M Grupa 4 Przemyśl
107 SZYMAŃSKI Marek M Grupa 16 Przemyśl
108 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa 11 Przemyśl
109 RYSZARD Mikuś M Grupa 16 MKN Jasło
110 JAMRÓZ Grzegorz M Grupa 16 MKN Jasło
111 GAJDEK Paweł M Grupa 16 MKN Jasło
112 WÓJCIK Tadeusz M Grupa 16 MKN Jasło
113 RECZEK Emilia K Grupa 7 MKN Jasło
114 KOSIBA Kinga K Grupa 7 MKN Jasło
115 ANTONIK Ilona K Grupa 11 MKN Jasło
116 KRAS Kamil M Grupa 8 MKN Jasło
117 KRAS Aleksandra K Grupa 7 MKN Jasło
118 GAJDEK Filip M Grupa 6 MKN Jasło
119 KARDAŚ Monika K Grupa 11 MKN Jasło
120 BABIARZ Dawid M Grupa 8 Rzeszów UKS Laworta
121 BABIARZ Waclaw babiarz M Grupa 16 Rzeszów UKS Laworta
122 GALA Dawid M Grupa 6 Radymno
123 GALA Wiktor M Grupa 2 Radymno
124 GALA Wiktor M Grupa 2 Radymno
125 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa 6 Przemyśl
126 TONDERA Mariusz M Grupa 16 Zgłobień
127 NOWAK Piotr M Grupa 16 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
128 TONDERA Eryka K Grupa 11 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
129 TONDERA Julia K Grupa 11 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
130 TONDERA Anna K Grupa 15 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
131 TONDERA Magdalena K Grupa 11 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
132 KORAB Rafał M Grupa 4 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
133 SOŁTYS Miłosz M Grupa 8 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
134 WOLAN Mateusz M Grupa 8 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
135 WOLAN Sylwia K Grupa 5 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
136 DELIKAT Jakub M Grupa 6 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
137 DELIKAT Miłosz M Grupa 6 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
138 SMELA Kamil M Grupa 10 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
139 SMELA Bartłomiej M Grupa 12 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
140 SMELA Przemysław M Grupa 10 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
141 BROŻEK Łukasz M Grupa 14 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
142 SZPIECH Krzysztof M Grupa 12 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
143 WCISŁO Michał M Grupa 14 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
144 TONDERA Maja K Grupa 3 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
145 WCISŁO Michał M Grupa 12 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
146 SMALARZ Przemysław M Grupa 10 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
147 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa 10 Przemyśl
148 KRUSZYŃSKI Maciej M Grupa 8 Przemyśl
149 GROCHOWICZ Marcel M Grupa 2 Przemyśl
150 KOŁCZ Sylwia K Grupa 1 Przemyśl
151 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa 16 Przemyśl
152 WĘGLOWSKA Laura K Grupa 5 UKN LAWORTA USTRZYKI DOLNE
153 WĘGLOWSKA Kamila K Grupa 9 UKN LAWORTA USTRZYKI DOLNE
154 WĘGLOWSKA Emilia K Grupa 3 UKN LAWORTA USTRZYKI DOLNE
155 WĘGLOWSKI Michał M Grupa 10 UKN LAWORTA USTRZYKI DOLNE
156 MIKUSZEWSKA Katarzyna K Grupa 5 GMKS Strzelec frysztak
157 MIKUSZEWSKA Dominika K Grupa 9 GMKS Strzelec Frysztak
158 SZCZĘCH Hanna K Grupa 3 GMKS Strzelec Frysztak
159 WITUSIK Olga K Grupa 7 GMKS Stzelec Frysztak
160 WITUSIK Michał M Grupa 6 GMKS Strzelec Frysztak
161 GARNCARSKA Katarzyna K Grupa 9 GMKS Strzelec Frysztak
162 GARNCARSKI Adam M Grupa 12 GMKS Strzelec Frysztak
163 WITUSIK Mariusz M Grupa 14 GMKS Strzelec Frysztak
164 MILI Kacper M Grupa 6 GMKS Strzelec Frysztak
165 GRZEGORZAK Kacper M Grupa 12 PRZEMYŚL
166 MIKUSZEWSKI Marek M Grupa 16 GMKS Strzelec Frysztak
167 MARTOWICZ Maja K Grupa 9 Przemyśl
168 STEC Marcel M Grupa 6 Przemyśl
169 DROZD Krystian M Grupa 8 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
170 CIUBA Krystian M Grupa 10 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
171 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa 15 Przemyśl
172 OPALIŃSKA Inga K Grupa 11 Ustrzyki Dolne
173 OPALIŃSKA Inga K Grupa 11 Ustrzyki Dolne
174 WIEJOWSKA Anita K Grupa 11 Sanok
175 WIEJOWSKI Michał M Grupa 1 Sanok
176 ŁUKASZYK Bruno M Grupa 10 Ustrzyki Dolne
177 ŁUKASZYK Bruno M Grupa 10 Ustrzyki Dolne
178 AFTANAS Nikola K Grupa 1 Przemyśl
179 BASISTA Dominika K Grupa 5 Przemyśl
180 BASISTA Karolina K Grupa 9 Przemyśl
181 PROCYK Katarzyna K Grupa 7 Kniażyce 2
182 JAKUB Wiktorski M Grupa 10 Ustrzyki Dolne
183 KARABANOWSKA Helena K Grupa 9 ustrzyki dolne
184 KARABANOWSKI Piotr M Grupa 10 ustrzyki dolne
185 SZCZEPANIEC Jan M Grupa 16 Przemyśl
186 RUSINOWSKI Marek M Grupa 16 Przemyśl
187 KANJERSKI Dariusz M Grupa 16 jAROSŁAW
188 OLEJARSKI Maksym M Grupa 4 Przemysl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda