Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Grupa G1 Przemyśl POSiR
2 GRZEGORZAK Leszek M Grupa H1 Przemyśl
3 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I1 Przemyśl
4 BARCZAK Bartłomiej M Grupa H1 Przemyśl PTN
5 AFTANAS Katarzyna K Grupa H2 Przemyśl
6 ANTONIK Tymoteusz M Grupa D1 przemyśl
7 SAMEK Miłosz M Grupa D2 Przemyśl
8 WOŚ Krzysztof M Grupa D1 Przemyśl
9 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa H1 Przemyśl
10 GAJDEK Filip M Grupa C1 UKN LAWORTA Rzeszów
11 GALA Piotr M Grupa H1 Radymno
12 MOKRZAŃSKI Andrzej M Grupa I1 Warszawa
13 KĘNSKA Łukasz M Grupa H1 Przemyśl
14 CZERNECKA Emilia K Grupa D2 Przemyśl
15 KRZYSZTYŃSKA Marcela K Grupa B2 Szkoła podstawowa nr. 4 Przemyśl
16 SĘDŁAK Mirosław M Grupa I1 Raszyn
17 LACH Wiesław M Grupa I1 Przemyśl
18 ALEKSANDRA Maksym K Grupa D2 Przemyśl
19 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa E2 PTN Przemyśl
20 HRYNISZYN Hubert M Grupa C1 Przemyśl PTN
21 KANIA Robert M Grupa H1 Leżajsk
22 KACZMAREK Kacper M Grupa B1 PRZEMYSL
23 KRZANOWSKI Mateusz M Grupa H1 Krosno
24 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I1 Przemyśl
25 KOZA Maciej M Grupa H1 Krosno
26 MAJCHER Krzysztof M Grupa H1 Przemyśl
27 KNAŹ Przemysław M Grupa 0 Medyka
28 STEC Kazimierz M Grupa I1 Przemyśl
29 DOMINIK Wiącek M Grupa D2 Przemyśl
30 DWORNICKA Michalina K Grupa B2 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
31 WILK Weronika K Grupa A2 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
32 CUDEK Paweł M Grupa G1 Tarnów
33 SZEWCZYK Jacek M Grupa C1 Ustrzyki Dolne

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
34 DUDA Piotr M Grupa G1 Przemyśl
35 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa D1 PRZEMYŚL
36 GRZEGORZAK Kacper M Grupa G1 Przemyśl
37 KOBZDEJ Weronika K Grupa D2 Ustrzyki Dolne
38 BARCZAK Norbert M Grupa C1 Przemyśl
39 BARCZAK Kuba M Grupa B1 Przemyśl
40 BARCZAK Andrzej M Grupa 0 Przemyśl
41 PYRCZ Izabela K Grupa G2 Przemyśl
42 PYRCZ Mikołaj M Grupa E1 Przemyśl
43 PYRCZ Jakub M Grupa E1 Przemyśl
44 AFTANAS Nikola K Grupa A2 Przemyśl
45 BASISTA Dominika K Grupa C2 Przemyśl
46 BASISTA Karolina K Grupa E2 Przemyśl
47 DYSZKIELEWICZ Aziz M Grupa B2 Przemyśl
48 KASPRZYK Michał M Grupa C1 Przemyśl
49 KOZIOŁ Konrad M Grupa C1 Przemyśl
50 KRUSZYŃSKI Maciej M Grupa D1 Przemyśl
51 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa F1 Przemyśl
52 GAJDEK Paweł M Grupa H1 Rzeszów
53 GAJDEK Tymoteusz M Grupa A1 Rzeszów
54 DUDA Adrianna K Grupa B2 Prałkowce
55 DUDA Dominik M Grupa D1 Prałkowce
56 LĄG Małgorzata K Grupa D2 Przemyśl
57 GALA Dawid M Grupa C1 Radymno
58 MOKRZAŃSKI Julian M Grupa D2 Warszawa
59 MOKRZAŃSKI Julian M Grupa D1 Warszawa
60 MOKRZAŃSKI Franciszek M Grupa B1 Warszawa
61 CZERNECKA Emilia K Grupa B2 Przemyśl
62 KRZYSZTYŃSKA Marcela K Grupa B2 Przemyśl
63 KRZYSZTYŃSKI Karol M Grupa D1 Przemyśl
64 GALA Wiktor M Grupa A1 Radymno
65 DYSZKIELEWICZ Aziz M Grupa B1 PRZEMYŚL
66 KUNKIEWICZ Adolf M Grupa XI przemysl
67 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa E1 Przemyśl
68 SZYMAŃSKI Marek M Grupa I1 Przemyśl
69 KĘNSKA Aleksandra K Grupa D2 Przemyśl
70 WIEJOWSKA Maja K Grupa C2 Sanok
71 WIEJOWSKI Michał M Grupa B1 Sanok
72 HRYNISZYN Adrian M Grupa F1 Przemyśl
73 HRYNISZYN Julia K Grupa D2 Przemyśl
74 HRYNISZYN Jakub M Grupa A1 Przemyśl
75 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa D1 Przemyśl
76 GIBALEWICZ Grzegorz M Grupa E1 Przemyśl
77 GIBALEWICZ Paweł M Grupa B1 Przemyśl
78 KOŁCZ Sylwia K Grupa B2 Przemyśl
79 MISZCZAK Kinga K Grupa F2 Ustrzyki Dolne
80 KOCHANOWICZ Blanka K Grupa B2 Ustrzyki dolne
81 ZIĘBA Martyna K Grupa C2 Ustrzyki dolne
82 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa I2 Przemyśl
83 SZUPER Natalia K Grupa E2 Przemyśl
84 MARTOWICZ Bartłomiej M Grupa A1 Przemyśl
85 MARTOWICZ Szymon M Grupa A1 Przemyśl
86 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa F2 Przemyśl
87 BAŁUT Małgorzata K Grupa 0 Przemyski klub "PODKARPACIE"
88 PASIAK Krzysztof M Grupa 0 Przemyski klub "PODKARPACIE"
89 DEREŃ Magdalena K Grupa 0 Przemyski klub "PODKARPACIE"
90 MAZUR Milena K Grupa C2 Przemyśl
91 CZERNECKA Zuzanna K Grupa A2 Przemyśl
92 STEC Marcel M Grupa C1 Przemyśl
93 WIĄCEK Dominik K Grupa D2 Przemyśl
94 SOWA Nikola K Grupa B2 Przemyśl
95 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa B2 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
96 CHOJNACKA Pola K Grupa B2 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
97 DĄBROWSKI Damian M Grupa C1 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
98 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa D2 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
99 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa D2 Ustrzyki Dolne UKN Laworta
100 ŚLISKI Dawid M Grupa H1 Tarnów
101 DUDA Wojtek M Grupa I1 Przemyśl
102 GAJDEK Beata K Grupa H2 Rzeszów
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda