Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 BIEDROŃ Mirosław M GRUPA IV Bychawa
2 KANIA Robert M GRUPA IV Leżajsk
3 GALA Piotr M GRUPA IV Radymno
4 SĘDŁAK Mirosław M GRUPA III Raszyn
5 PIĄTEK Michał M GRUPA IV Szczawnica
6 SUROWIAK Tomasz M GRUPA IV Tarnów
7 LACH Wiesław M GRUPA III Przemyśl
8 SZCZUPAK Jacek M GRUPA IV Łańcut
9 PAJA Jarosław M GRUPA II Kraków
10 MULARCZYK Marek M GRUPA IV Nowy Sącz
11 CUDEK Paweł M GRUPA V Tarnów
12 MALICKI Jacek M GRUPA II Łódź
13 KWIECIEŃ Ryszard M GRUPA II SOSNOWIEC
14 DUDA Piotr M GRUPA V Przemyśl POSiR
15 JURCZAK Maciej M GRUPA V Rzeszów
16 KĘNSKA Łukasz M GRUPA V Przemyśl
17 ZYMEK Konrad M GRUPA II Częstochowa
18 KŁOSOWICZ Kazimierz M GRUPA I FRYSZTAK
19 LIPKO Cezary M GRUPA II lublin
20 RADOWICKI Stanislaw M GRUPA V Warszawa
21 MACIEJ Jaźwiński M GRUPA V Łódź
22 PŁOCIŃSKI Arkadiusz M GRUPA III Warszawa
23 STACHÓW Stanisław M GRUPA I Przemyśl
24 ZGODA Paweł M GRUPA III Kraków
25 IWASIECZKO Piotr M GRUPA IV Jarosław
26 SOROCKI Marcin M GRUPA V Przemyśl
27 SZYMAŃSKI Bogusław M GRUPA III Warszawa
28 JAŁOCHA Mateusz M GRUPA V Przemyśl
29 PROBULSKI Zbigniew M GRUPA II Gorlice
30 SMĘTEK Witold M GRUPA III Będzin
31 ZAJCHOWSKI Wiktor M GRUPA IV Rzeszów
32 BOCHEŃSKI Stanisław M GRUPA III rzeszów
33 CIEĆKO Artur M GRUPA IV Przemyśl
34 KRZANOWSKI Mateusz M GRUPA IV Krosno
35 KNAŹ Przemysław M GRUPA V Medyka
36 KOZA Maciej M GRUPA IV Krosno
37 WOŹNY Roman M GRUPA IV Juszczyn
38 REWERELLI Tomasz M GRUPA III WARSZAWA
39 MICHALCEWICZ Robert M GRUPA II Przemyśl
40 ZIĘBA Michał M GRUPA IV Głogów Małopolski
41 SOROCKA Małgorzata K GRUPA IV PTN Przemyśl
42 STEFANIK Przemysław M GRUPA III Jasienica

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
43 KUNKIEWICZ Adolf M GRUPA I przemysl
44 SOKOŁOWSKI Jerzy M GRUPA III Łańcut
45 ŚLISKI Dawid M GRUPA IV Tarnów
46 ŚLISKI Dawid M GRUPA IV Tarnów
47 KWIECIEŃ Ryszard M GRUPA II SOSNOWIEC
48 SZYMAŃSKI Marek M GRUPA III Przemyśl
49 KWIATKOWSKA Maria K GRUPA V Warszawa
50 SOBOLSKA Małgorzata K GRUPA II Kryg
51 CIEĆKO Magdalena K GRUPA III Kuńkowce
52 GUDZELAK Józef M GRUPA I Masetr Ski Przemyśl
53 CHLEBOWSKA Teresa K GRUPA I Przemyśl
54 WOŹNY Krystyna M GRUPA III Juszczyn
55 LISTWAN Jan M GRUPA I Skawica
56 HRYNISZYN Adrian M GRUPA V Przemyśl
57 GOLEC Andrzej M GRUPA II Bielsko-Biała
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda