Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M XIV Przemyśl POSiR
2 JURCZAK Maciej M XIV Rzeszów
3 KĘNSKA Łukasz M XIV Przemyśl
4 DWORNICKA Michalina K III UKN Laworta Ustrzyki Dolne
5 GAJDEK Filip M VI UKN LAWORTA Rzeszów
6 GRZEGORZAK Leszek M XVI Przemyśl
7 BARCZAK Bartłomiej M XIV Przemyśl PTN
8 PODOLAK Ernest M XIV Rzeszó
9 CIEĆKO Artur M XIV Przemyśl
10 BIELEC Agnieszka K XV Ostrów
11 ANTONIK Tymoteusz M VIII przemyśl
12 ŚMIGIELSKA Marcelina K IX PTN Przemyśl
13 TOMKIEWICZ Dariusz M XVI Milocin
14 HRYNISZYN Hubert M VI Przemyśl PTN
15 KANIA Robert M XIV Leżajsk
16 STACHÓW Stanisław M XVI Przemyśl
17 KACZMAREK Kacper M IV PRZEMYSL
18 KRZANOWSKI Mateusz M XIV Krosno
19 OLECH Michał M VI Przemyśl
20 LACH Wiesław M XVI Przemyśl
21 MATYS Mateusz M IV Przemyśl
22 WILK Weronika K I Ustrzyki Dolne UKN Laworta
23 STRUSIEWICZ Julia K III Ustrzyki Dolne
24 MAKARA Amelia K III Przemyśl
25 KRUSZYŃSKI Marek M XVI Przemyśl
26 OSIADACZ Brian M VIII Ustrzyki Dolne
27 GZOWSKI Jan M X Ustrzyki dolne
28 GALA Aneta K VI Radymno
29 MICHALEWSKI Kacper M VI Przemyśl
30 KACZOR Weronika K IX Przemyśl
31 SOBOTA Marcel M VI Przemyśl
32 JAŁOCHA Mateusz M XII Przemyśl
33 CIESZYŃSKI Andrzej M V Przemyśl
34 KNAŹ Przemysław M XIV Medyka
35 WIKTORSKI Jakub M X Ustrzyki Dolne
36 KARABANOWSKA Helena K IX Ustrzyki Dolne
37 SZYMON Buczek M X Ustrzyki Dolne
38 PAWUL Witold M XVI Przemyśl
39 MARTOWICZ Mikołaj M XII Przemysl
40 SOROCKI Marcin M XIV Przemyśl
41 SOROCKA Małgorzata K XIII PTN Przemyśl
42 RYKOWSKA Zofia K VII Przemyśl
43 FEDACZYŃSKI Stanisław M IV Przemyśl
44 KOZA Maciej M XVI Krosno
45 GAWCZYŃSKI Konrad M VI Przemyśl
46 STEC Kazimierz M XVI Przemyśl
47 DOMINIK Wiącek M VIII Przemyśl
48 AFTANAS Katarzyna K XIII Przemyśl
49 DĘBICKI Krzysztof M XIV Przemyśl
50 ŻUROWSKI Dariusz M XIV Przemyśl
51 CZERNECKA Emilia K VII Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
52 DUDA Adrianna K III Prałkowce
53 DUDA Dominik M VIII Prałkowce
54 SZYMAŃSKI Marek M XVI Przemyśl
55 GAJDEK Paweł M XIV Rzeszów
56 GAJDEK Tymoteusz M II Rzeszów
57 GRZEGORZAK Gabriel M VIII PRZEMYŚL
58 GRZEGORZAK Kacper M XII PRZEMYŚL
59 BARCZAK Norbert M VI Przemyśl
60 BARCZAK Kuba M IV Przemyśl
61 BARCZAK Andrzej M XVI Przemyśl
62 WIEJOWSKI Michał M IV Sanok
63 WIEJOWSKA Maja K V Sanok
64 PODOLAK Jakub M II Rzeszów
65 KOZIOŁ Konrad M VI Przemyśl
66 ŚWISTAK Kacper M VIII Przemyśl
67 KRZYSZTYŃSKA Marcela K III Przemyśl
68 KRZYSZTYŃSKI Karol M VIII Przemyśl
69 PYRCZ Izabela K XI Przemyśl
70 PYRCZ Mikołaj M X Przemyśl
71 PYRCZ Jakub M X Przemyśl
72 SYKAŁA Adam M VIII Ustrzyki Dolne
73 CIEĆKO Magdalena K XIII Kuńkowce
74 CIEĆKO Zuzanna K III Kuńkowce
75 CIEĆKO Dominik M XIV Przemyśl
76 CIEĆKO Konrad M XII Przemyśl
77 CIEĆKO Daniel M XIV Przemyśl
78 KASPRZYK Michał M VI Przemyśl
79 HRYNISZYN Adrian M XII Przemyśl
80 HRYNISZYN Julia K VII Przemyśl
81 HRYNISZYN Jakub M II Przemyśl
82 ŚMIGIELSKI Kacper M VIII Przemyśl
83 MICHALCEWICZ Robert M XVI Przemyśl
84 TOMKIEWICZ Karol M X Milocin
85 ZALESZCZYK Daniel M VI Przemyśl
86 ZALESZCZYK Maja K III Przemyśl
87 GIBALEWICZ Grzegorz M X Przemyśl
88 GIBALEWICZ Paweł M IV Przemyśl
89 KOŁCZ Sylwia K III Przemyśl
90 KOBZDEJ Weronika K VII Ustrzyki Dolne
91 GROCHOWICZ Emilia K I Przemyśl
92 KĄDZIOŁKA Oliwia K VII Ustrzyki Dolne, UKN Laworta
93 KĄDZIOŁKA Pola K III Ustrzyki Dolne, UKN Laworta
94 SEMP Damian M II Przemyśl
95 KULIGOWSKA Oliwia K XI Przemyśl
96 KULIGOWSKA Małgorzata K XV Przemyśl
97 KULIGOWSKA Zofia K I Przemyśl
98 STEC Marcel M VI Przemyśl
99 STEC Marcel M VI Przemyśl
100 RABKA Aleksandra K III Przemyśl
101 RABKA Wiktoria K V Przemyśl
102 SOWA Nikola K III Przemyśl
103 LĄG Małgorzata K VII Przemyśl
104 JĘDRUCH Mikołaj M VIII Przemyśl
105 MISZCZAK Olga K IX Ustrzyki Dolne
106 MISZCZAK Olga K IX Ustrzyki Dolne
107 MISZCZAK Kinga K IX Ustrzyki Dolne
108 MISZCZAK Hanna K V Ustrzyki Dolne
109 MISZCZAK Adam M IV Ustrzyki Dolne
110 HENDZEL Maja K I Przemyśl
111 HAJDUK Łukasz M IV Przemyśl
112 STRUSIEWICZ Jakub M VIII Ustrzyki Dolne
113 KOCHANOWICZ Blanka K III Ustrzyki dolne
114 ZIĘBA Martyna K V Ustrzyki dolne
115 SŁYSZ Blanka K V Ustrzyki Dolne UKN Laworta
116 SŁYSZ Nikodem M X Ustrzyki Dolne UKN Laworta
117 SAMEK Miłosz M VIII Przemyśl
118 KRUSZYŃSKI Paweł M X Przemyśl
119 KRUSZYŃSKI Maciej M VIII Przemyśl
120 BODNAR Jarek M VIII Przemyśl
121 BODNAR Hania K V Przemyśl
122 BODNAR Ksenia K III Przemyśl
123 GALA Dawid M VI Radymno
124 GALA Wiktor M II Radymno
125 OLEJARSKA Blanka M VII Przemysl
126 OLEJARSKI Maksym M IV Przemysl
127 OLEJARSKA Blanka K VII Przemysl
128 MICHALEWSKA Kacper M VI Przemyśl
129 GAWLIK Jagoda K VII Ustrzyki Dolne UKN
130 WĘGLOWSKA Kamila K IX Iwonicz
131 WĘGLOWSKA Laura K V Iwonicz
132 WĘGLOWSKI Michał M X Rymanów Zdrój
133 WĘGLOWSKA Emilia K V Rymanów Zdrój
134 IGIELSKI Michał M X Przemyśl
135 CHLEBOWSKA Teresa K XV Przemyśl
136 CIESZYŃSKA Nina K V Przemyśł
137 ANDRZEJ Ciezyński M XVI Przemyśl
138 CIESZYŃSKI Andrzej M XVI Przemyśl
139 MAZUR Milena K V Przemyśl
140 MICHALCEWICZ Robert M XVI Przemyśl
141 CHOJNACKA Pola K III Ustrzyki Dolne UKN Laworta
142 DĄBROWSKI Damian M VI Ustrzyki Dolne UKN Laworta
143 MARTOWICZ Maja K IX Przemyśl
144 GROCHOWICZ Marcel M II Przemyśl
145 GROCHOWICZ Gracjan M X Przemyśl
146 KRYWIAK Zosia K V Wrocław / Przemyśl
147 KRYWIAK Zosia K V Wrocław / Przemyśl
148 DYSZKIELEWICZ Aziz M IV Przemyśl
149 LORENOWICZ Kacper M VIII Przemyśl
150 AFTANAS Nikola K I Przemyśl
151 BASISTA Dominika K V Przemyśl
152 BASISTA Karolina K IX Przemyśl
153 CZERNECKA Emilia K III Przemyśl
154 CZERNECKA Zuzanna K I Przemyśl
155 DUDA Wojtek M XVI Przemyśl
156 SZUPER Natalia K IX Przemyśl
157 STADNIK Jakub M IV Krasiczyn
158 ULICKI Konrad M X Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda