Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 KRZYWONOS Krzysztof M Grupa 16 Przemyśl
2 BIAŁACHOWSKI Paweł M Grupa 16 Przemyśl
3 GRZEGORZAK Leszek M Grupa 16 Przemyśl
4 SĘDŁAK Mirosław M Grupa 16 Raszyn
5 HRYNISZYN Kamil M Grupa 12 Przemyśl PTN
6 KRZANOWSKI Mateusz M Grupa 16 Krosno
7 BARCZAK Bartłomiej M Grupa 14 Przemyśl PTN
8 KOŚCIELNIAK Bartłomiej M Grupa 14 Krosno
9 TOMKIEWICZ Dariusz M Grupa 16 Milocin
10 ANTONIK Tymoteusz M Grupa 8 przemyśl
11 KOZA Maciej M Grupa 16 Krosno
12 KANIA Robert M Grupa 14 Leżajsk
13 GAJDEK Filip M Grupa 6 UKN LAWORTA Rzeszów
14 DĄBROWSKI Damian M Grupa 6 Ustrzyki Dolne
15 DWORNICKA Michalina K Grupa 3 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
16 DAROSZ Kacper M Grupa 6 USTZRYKI DOLNE
17 LESNY Robert M Grupa 16 Przemyśl
18 BOCHEŃSKI Stanisław M Grupa 16 rzeszów
19 LACH Wiesław M Grupa 16 Przemyśl
20 SAMEK Miłosz M Grupa 8 Przemyśl
21 WITKA Jakub M Grupa 6 Ustrzyki Dolne
22 SZEWCZYK Jacek M Grupa 6 Ustrzyki Dolne
23 STEC Kazimierz M Grupa 16 Przemyśl
24 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa 16 Przemyśl
25 BŁAŻEJOWSKI Tomasz M Grupa 8 Jasło
26 MICHALCEWICZ Robert M Grupa 16 Przemyśl
27 GAWLIK Jagoda K Grupa 7 Ustrzyki Dolne
28 TONDERA Mariusz M Grupa 14 Rzeszów
29 DUDA Wojciech M Grupa 16 Przemyśl
30 KĘSICKA Lilianna K Grupa 3 Przemyśl
31 HRYNISZYN Hubert M Grupa 5 Przemyśl PTN
32 LEŚNIAK Helena K Grupa 1 Sanok
33 JAKUB Siwy M Grupa 12 Tyczyn
34 ŁABUŃSKI Marcin M Grupa 14 Przemyśl
35 ŁUKASIEWICZ Andrzej M Grupa 2 Przemyśl
36 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa 9 PTN Przemyśl
37 KOWALIK Maciej M Grupa 16 Czaszyn
38 LUDWIG Dariusz M Grupa 16 Przemyśl
39 SOBOTA Marcel M Grupa 6 Przemyśl
40 SOROCKA Małgorzata K Grupa 13 PTN Przemyśl
41 MALEC Dariusz M Grupa 14 Rzeszów
42 DAŃCZUK Damian M Grupa 12 Maćkowice
43 DAŃCZUK Kuba M Grupa 10 Przemyśl
44 SZKOŁA Krystian M Grupa 14 Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
45 BIAŁACHOWSKA Ewa K Grupa 13 Przemyśl
46 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa 8 Przemyśl
47 GRZEGORZAK Kacper M Grupa 12 Przemyśl
48 HRYNISZYN Kamil M Grupa 12 Przemyśl
49 HRYNISZYN Julia K Grupa 7 Przemyśl
50 MIELNIK Fabian M Grupa 2 Przemyśl
51 GALA Wiktor M Grupa 2 Radymno
52 SEMP Damian M Grupa 2 Przemyśl
53 KULIGOWSKA Zofia K Grupa 1 Przemyśl
54 GRĘDA Zuzanna K Grupa 1 Orły
55 HENDZEL Maja K Grupa 1 Przemyśl
56 MAKARA Amelia K Grupa 3 Przemyśl
57 KOŁCZ Sylwia K Grupa 3 Przemyśl
58 HAJDUK Łukasz M Grupa 4 Przemyśl
59 MATYS Mateusz M Grupa 4 Przemyśl
60 OLEJARSKI Maksymilian M Grupa 4 Przemyśl
61 SOWA Nikola K Grupa 3 Przemyśl
62 BRONKOWSKA Martyna K Grupa 3 Przemyśl
63 GRĘDA Jakub M Grupa 6 Orły
64 SOBOTA Marcel M Grupa 6 Przemyśl
65 CIESZYŃSKA Nina K Grupa 5 Przemyśl
66 GALA Dawid M Grupa 6 Radymno
67 ŚWISTAK Kacper M Grupa 8 Przemyśl
68 WIĄCEK Dominik M Grupa 8 Przemyśl
69 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa 8 Przemyśl
70 SAMEK Miłosz M Grupa 8 Przemyśl
71 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa 9 Przemyśl
72 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa 11 Przemyśl
73 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa 12 Przemyśl
74 STACHÓW Stanisław M Grupa 16 Przemyśl
75 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa 15 Przemyśl
76 TOMKIEWICZ Karol M Grupa 12 Milocin
77 KOZIOŁ Konrad M Grupa 6 PTN Przemyśl
78 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa 3 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne
79 CHOJNACKA Pola K Grupa 3 UKN LAWORTA
80 GAJDEK Paweł M Grupa 14 Rzeszów
81 GAJDEK Tymoteusz M Grupa 2 UKN LAWORTA Rzeszów
82 PYRCZ Izabela K Grupa 11 Przemyśl
83 BARCZAK Norbert M Grupa 6 Przemyśl PTN
84 BARCZAK Kuba M Grupa 4 Przemyśl PTN
85 BUZIEWICZ Jakub M Grupa 6 Ustrzyki Dolne
86 FIAŁKIEWICZ Martyna K Grupa 7 Przemyśl
87 BERNAT Karol M Grupa 4 SANOK
88 BERNAT Kaja K Grupa 1 SANOK
89 SŁYSZ Blanka K Grupa 5 Ustrzyki Dolne
90 SŁYSZ Nikodem M Grupa 10 Ustrzyki Dolne
91 SZYMAŃSKI Marek M Grupa 16 Przemyśl
92 KRAS Kami M Grupa 8 Jasło
93 KRAS Aleksandra K Grupa 9 Jasło
94 KOSIBA Kinga K Grupa 9 Jasło
95 RECZEK Emilia K Grupa 9 Jasło
96 KAMIŃSKA Dorota K Grupa 15 Jasło
97 MIKUŚ Ryszard M Grupa 16 Jasło
98 NITKA Andrzej M Grupa 16 Jasło
99 CHMIELOWSKA Gabriela K Grupa 5 Jasło
100 ŚLIŻ Zuzanna K Grupa 7 Jasło
101 KRAS Mariola K Grupa 11 Jasło
102 WÓJCIK Tadeusz M Grupa 16 Jasło
103 KORAB Rafał M Grupa 6 Lutcza
104 TONDERA Maja K Grupa 5 Rzeszów
105 NOWAK Piotr M Grupa 14 Rzeszów
106 FISCHER Rafał M Grupa 6 Dwerniczek
107 ANTONIK Ilona K Grupa 11 Jasło
108 MISZCZAK Kinga K Grupa 11 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
109 MISZCZAK Olga K Grupa 9 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
110 MISZCZAK Hanna K Grupa 5 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
111 IGIELSKI Michał M Grupa 10 PTN Przemyśl
112 LEŚNIAK Zuzanna maria K Grupa 1 Sanok UKN Laworta
113 LEŚNIAK Helena K Grupa 1 UKN Laworta Sanok
114 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa 11 Przemyśl
115 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa 15 Przemyśl
116 CIEĆKO Zuzanna K Grupa 3 Kuńkowce
117 CIEĆKO Magdalena K Grupa 15 Kuńkowce
118 KASPRZYK Michał M Grupa 6 Przemyśl PTN
119 PYRCZ Mikołaj M Grupa 10 Przemyśl PTN
120 PYRCZ Jakub M Grupa 10 Przemyśl PTN
121 KOCHANOWICZ Blanka K Grupa 3 USTRZYKI DOLNE
122 ZIĘBA Martyna K Grupa 5 USTRZYKI DOLNE
123 DUDA Adrianna K Grupa 3 Prałkowce
124 DUDA Dominik M Grupa 8 Prałkowce
125 HRYNISZYN Adrian M Grupa 12 Przemyśl PTN
126 HRYNISZYN Jakub M Grupa 2 Przemyśl PTN
127 GIBALEWICZ Grzegorz M Grupa 10 PTN Przemyśl
128 GIBALEWICZ Paweł M Grupa 4 PTN Przemyśl
129 PORADA Wiktor M Grupa 6 PTN Przemyśl
130 GAWCZYŃSKI Konrad M Grupa 6 Przemyśl
131 STADNIK Jakub M Grupa 4 PTN Przemyśl
132 ŁUKASIEWICZ Milena K Grupa 1 Przemyśl
133 ŁUKASIEWICZ Olek M Grupa 2 Przemyśl
134 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa 8 PTN Przemyśl
135 KOWALIK Małgorzata K Grupa 15 Czaszyn
136 KOWALIK Karolina K Grupa 9 Czaszyn
137 LEŚNIAK Zofia K Grupa 1 Sanok
138 AFTANAS Nikola K Grupa 1 Przemyśl
139 POGORZELEC Paulina K Grupa 7 Przemyśl
140 DROZD Sebastian M Grupa 6 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
141 DELIKAT Miłosz M Grupa 8 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
142 DROZD Krystian M Grupa 8 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
143 WOLAN Mateusz M Grupa 8 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
144 SMELA Kamil M Grupa 10 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
145 SMELA Bartłomiej M Grupa 12 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
146 SMALARZ Przemysław M Grupa 12 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
147 WOLAN Sylwia K Grupa 5 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
148 DASZYKOWSKA Natalia K Grupa 5 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
149 SOŁTYS Marcin M Grupa 10 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
150 SOŁTYS Kacper M Grupa 10 UKS"Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
151 WCISŁO Rafał M Grupa 12 UKS "Gwoździk" w Gwoźnicy Dolnej
152 ROGALIŃSKI Stefan M Grupa 2 Ustrzyki Dolne
153 GUDZELAK Józef M Grupa 16 Przemyśl
154 MISZCZAK Adam M Grupa 4 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
155 OLEJARSKA Blanka K Grupa 7 przemysl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda