Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 BIELEC Agnieszka K Grupa III Ostrów
2 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa IV Przemyśl
3 GRZEGORZAK Leszek M Grupa III Przemyśl
4 TRZASKA Paweł M Grupa IV Mikołów
5 BIEDROŃ Mirosław M Grupa IV Bychawa
6 LACH Wiesław M Grupa II Przemyśl
7 KRZANOWSKI Mateusz M Grupa IV Krosno
8 STACHÓW Stanisław M Grupa I Przemyśl
9 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa I Przemyśl
10 WAWRZONKIEWICZ Maciej M Grupa IV Warszawa
11 KOZA Maciej M Grupa IV Krosno
12 DUDA Wojciech M Grupa II Przemyśl
13 STAWARZ Paweł M Grupa V Tarnawce
14 LIPKO Cezary M Grupa II lublin
15 CUDEK Paweł M Grupa V Tarnów
16 HOŁYSZ Dariusz M Grupa III Jarosław
17 SĘDŁAK Mirosław M Grupa III Raszyn
18 WIECZOREK Patryk M Grupa V Potok
19 SZCZUPAK Jacek M Grupa IV Łańcut
20 SIENKIEWCZ Michał M Grupa V Przemyśl
21 PIĄTEK Michał M Grupa IV Szczawnica
22 PAJA Jarosław M Grupa II Kraków
23 GRZYBOWSKI Paweł M Grupa V Przemyśl
24 NARAJEWSKI Andrzej M Grupa III Krasice
25 TOMASIUK Karol M Grupa IV Minsk Mazowiecki
26 PRĄDZYŃSKI Michał M Grupa III Warszawa
27 BOCHEŃSKI Stanisław M Grupa III rzeszów
28 JAŁOCHA Mateusz M Grupa V Przemyśl
29 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa II Przemyśl
30 MATEUSZ Kozubal M Grupa V Dukla
31 STEC Kazimierz M Grupa I Przemyśl
32 TOMKIEWICZ Dariusz M Grupa III Milocin
33 DĘBSKA Anna K Grupa III Warszawa
34 ZGODA Paweł M Grupa IV Kraków
35 BŁASZCZYKOWSKI Marek M Grupa IV Kielce
36 KOŁACZKOWSKI Tomasz M Grupa III warszawa
37 GÓRNY Edmund M Grupa I Bielsko-Biała
38 ZIĘBA Michał M Grupa IV Głogów Młp.
39 CICHOŃ Sławomir M Grupa III Warszawa
40 WOJCIECH Jaszcz M Grupa IV Kraków
41 REWERELLI Tomasz M Grupa III WARSZAWA
42 ZAŚKO Karol M Grupa V Rzeszów

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
43 MICHALCEWICZ Robert M Grupa I Krasiczyn Dybawka
44 GRZEGORZAK Kacper M Grupa V PRZEMYŚL
45 BLASKI Wojciech M Grupa IV Orzesze
46 KUNKIEWICZ Adolf M Grupa I przemysl
47 PYRCZ Izabela K Grupa IV Przemyśl
48 HRYNISZYN Adrian M Grupa V Przemyśl
49 GUDZELAK Józef M Grupa I Przemyśl
50 SZYMAŃSKI Marek M Grupa III Przemyśl
51 LIPKO Cezary M Grupa II Lublin
52 ŚLISKI Dawid M Grupa IV Tarnów
53 PAWUL Tomasz M Grupa V PRZEMYŚL
54 WIECZOREK Przemysław M Grupa V Potok
55 SOKOŁOWSKI Jerzy M Grupa II Łańcut
56 KOŚCIELNIAK Bartłomiej M Grupa IV Krosno
57 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa V Przemyśl
58 KOZUBAL Wacław M Grupa II Dukla
59 ZGODA Agnieszka K Grupa III Kraków
60 WOŹNY Krystyna K Grupa III Juszczyn
61 WOŹNY Krystyna K Grupa III Juszczyn
62 WOŹNY Roman M Grupa IV Juszczyn
63 CIEĆKO Magdalena K Grupa III Kuńkowce
64 PŁOSKONKA Wojciech M Grupa II Nowy Sącz
65 ZIĘBA Michał M Grupa IV Głogów Młp.
66 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa III Przemyśl
67 BOBKO Zygmunt M Grupa II Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda