Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 BIELEC Agnieszka K Grupa XV Ostrów
2 KULIGOWSKA Oliwia K Grupa XI Przemyśl
3 GRZEGORZAK Leszek M Grupa XVI Przemyśl
4 LACH Wiesław M Grupa XVI Przemyśl
5 HRYNISZYN Kamil M Grupa XII Przemyśl PTN
6 CIESZYŃSKI Andrzej M Grupa XVI Przemyśl
7 STACHÓW Stanisław M Grupa XVI Przemyśl
8 WOŚ Krzysztof M Grupa VIII Przemyśl
9 SIKORA Wojciech M Grupa XVI Rzeszów
10 CHLEBOWSKA Teresa K Grupa XV Przemyśl
11 KOZA Maciej M Grupa XVI Krosno
12 ANTONIK Tymoteusz M Grupa VIII przemyśl
13 DWORNICKA Michalina K Grupa III UKN Laworta Ustrzyki Dolne
14 MATYS Mateusz M Grupa IV Przemyśl
15 DUDA Wojciech M Grupa XVI Przemyśl
16 GRZYBOWSKI Paweł M Grupa XIV Przemyśl
17 ŁABUŃSKI Marcin M Grupa XIV Przemyśl
18 LIPKO Cezary M Grupa XVI lublin
19 KĘNSKA Łukasz M Grupa XIV Przemyśl
20 KLEIN Michal M Grupa VIII PRZEMYSL
21 CUDEK Paweł M Grupa XIV Tarnów
22 PAWUL Witold M Grupa XVI Przemyśl
23 WIEJOWSKA Magdalenn K Grupa XV Sanok
24 FEDACZYŃSKI Stanisław M Grupa IV Przemyśl
25 HOŁYSZ Dariusz M Grupa XVI Jarosław
26 SĘDŁAK Mirosław M Grupa XVI Raszyn
27 TRYSŁA Kacper M Grupa VIII Przemyśl
28 KOMOROWSKA Laura K Grupa I Przemyśl
29 GAWCZYŃSKI Konrad M Grupa VI Przemyśl
30 SIENKIEWCZ Michał M Grupa XIV Przemyśl
31 KRUSZYŃSKI Marek M Grupa XVI Przemyśl
32 LESNY Robert M Grupa XVI Przemyśl
33 PIĄTEK Michał M Grupa XIV Szczawnica
34 TOMKIEWICZ Dariusz M Grupa XVI Milocin
35 ŚMIGIELSKA Marcelina K Grupa IX PTN Przemyśl
36 NARAJEWSKI Andrzej M Grupa XVI Krasice
37 PRĄDZYŃSKI Michał M Grupa XVI Warszawa
38 PROCYK Katarzyna K Grupa III Przemyśl
39 SZEWCZYK Jacek M Grupa VI Ustrzyki Dolne
40 JAŁOCHA Mateusz M Grupa XII Przemyśl
41 KĘSICKA Lilianna K Grupa III Przemyśl
42 HENDZEL Maja K Grupa I Przemyśl
43 JULIA Knychała K Grupa III Przemyśl
44 STRUSIEWICZ Julia K Grupa III Ustrzyki Dolne
45 BIEŃKO Franciszek M Grupa IV Przemyśl
46 GAJDEK Filip M Grupa VI UKN LAWORTA Rzeszów
47 STEC Kazimierz M Grupa XVI Przemyśl
48 SOBOTA Marcel M Grupa VI Przemyśl
49 KOZŁOWSKI Bartosz M Grupa VI Dybawka
50 BIAŁACHOWSKI Paweł M Grupa XVI Przemyśl
51 GROCHOWICZ Gracjan M Grupa X Przemyśl PTN
52 DĘBICKI Krzysztof M Grupa XIV Przemyśl
53 DOMINIK Wiącek M Grupa VIII Przemyśl
54 KONDEL Krzysztof M Grupa XIV Kraków
55 BODNAR Ula K Grupa VIII Przemyśl
56 WASIAK Eva K Grupa V ustrzyki dolne
57 JEDLIKOWSKA Katarzyna K Grupa XIII Ostrowiec
58 STAWARZ Paweł M Grupa XIV Tarnawce
59 BOBKO Zygmunt M Grupa XVI Przemyśl
60 JAROSZ Piotr M Grupa XIV Wola Mała
61 RATAJCZYK Karolina K Grupa I przemysl
62 SZPILEK Aleksandra K Grupa V PTN Przemyśl
63 HANNA Bachusz K Grupa I Przemyśl

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
64 MICHALCEWICZ Robert M Grupa XVI Krasiczyn Dybawka
65 KUNKIEWICZ Adolf M Grupa XVI przemysl
66 HRYNISZYN Adrian M Grupa XII Przemyśl
67 HRYNISZYN Jakub M Grupa II Przemyśl
68 GUDZELAK Józef M Grupa XVI Przemyśl
69 PYRCZ Izabela K Grupa XI Przemyśl PTN
70 PYRCZ Mikołaj M Grupa X Przemyśl PTN
71 PYRCZ Jakub M Grupa X Przemyśl PTN
72 HRYNISZYN Julia K Grupa VII Przemyśl
73 KĄDZIOŁKA Pola K Grupa III Ustrzyki Dolne
74 KRZYSZTYŃSKA Marcelina K Grupa III Przemyśl
75 GIBALEWICZ Grzegorz M Grupa X PTN Przemyśl
76 GIBALEWICZ Paweł M Grupa IV PTN Przemyśl
77 BARCZAK Norbert M Grupa VI Przemyśl PTN
78 BARCZAK Kuba M Grupa IV Przemyśl PTN
79 BIJAN Marek M Grupa XVI Przemyśl
80 DĄBROWSKI Damian M Grupa VI Ustrzyki Dolne
81 ŁUKASIEWICZ Milenka K Grupa I ZZS Przemyśl
82 ŁUKASIEWICZ Olek M Grupa II ZZS Przemyśl
83 KĘNSKA Aleksandra K Grupa VII Przemyśl
84 KĘNSKA Kacper M Grupa IV Przemyśl
85 POGORZELEC Paulina K Grupa VII Przemyśl
86 MISZCZAK Adam M Grupa IV UKN Laworta Ustrzyki Dolne
87 MISZCZAK Hanna K Grupa V UKN Laworta Ustrzyki Dolne
88 MISZCZAK Kinga K Grupa XI UKN Laworta Ustrzyki Dolne
89 KASPRZYK Michał M Grupa VI Przemyśl PTN
90 ŚLISKI Dawid M Grupa XIV Tarnów
91 PAWUL Tomasz M Grupa XIV PRZEMYŚL
92 WIEJOWSKA Maja K Grupa V Sanok
93 WIEJOWSKI Michał M Grupa IV Sanok
94 SKŁADAN Patrycja K Grupa XI Przemyśl
95 KOCHANOWICZ Blanka K Grupa III UKN lAWORTA- Ustrzyki Dolne
96 KRUSZYŃSKI Paweł M Grupa XII Przemyśl
97 KRUSZYŃŚKI Maciej M Grupa VIII Przemyśl
98 DĄBEK Katarzyna K Grupa VII Hermanowice
99 KOBZDEJ Weronika K Grupa VII Ustrzyki Dolne
100 TŁUCZEK Kasper M Grupa IV Przemyśl
101 MIELNIK Fabian M Grupa II UKS Śródmieście Przemyśl
102 KULIGOWSKA Zofia K Grupa I UKS Śródmieście Przemyśl
103 GRĘDA Zuzanna K Grupa I UKS Śródmieście Przemyśl
104 SEMP Damian M Grupa II UKS Śródmieście Przemyśl
105 HENDZEL Maja K Grupa I UKS Śródmieście Przemyśl
106 HAJDUK Łukasz M Grupa IV UKS Śródmieście Przemyśl
107 KĘSICKA Lilianna K Grupa III UKS Śródmieście Przemyśl
108 SOWA Nikola K Grupa III UKS Śródmieście Przemyśl
109 OLEJARSKI Maksymilian M Grupa IV UKS Śródmieście Przemyśl
110 GRĘDA Jakub M Grupa VI UKS Śródmieście Przemyśl
111 LECH Katarzyna K Grupa V UKS Śródmieście Przemyśl
112 GAWCZYŃSKI Konrad M Grupa VI UKS Śródmieście Przemyśl
113 LECH Jakub M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
114 SAMEK Miłosz M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
115 GRZEGORZAK Gabriel M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
116 GOŁAWSKA Aleksandra K Grupa IX UKS Śródmieście Przemyśl
117 BRONKOWSKA Gabriela K Grupa XI UKS Śródmieście Przemyśl
118 GOŁAWSKI Bartosz M Grupa XII UKS Śródmieście Przemyśl
119 GRZEGORZAK Kacper M Grupa XII UKS Śródmieście Przemyśl
120 HAMRYSZCZAK Dominika K Grupa VII UKS Śródmieście Przemyśl
121 HAMRYSZCZAK Damian M Grupa IV UKS Śródmieście Przemyśl
122 PAWŁOWSKI Mateusz M Grupa VI UKS Śródmieście Przemyśl
123 MAKARA Amelia K Grupa III UKS Śródmieście Przemyśl
124 JĘDRUCH Mikołaj M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
125 MAJGIER Miłosz M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
126 HAJDUK Martyna K Grupa VII UKS Śródmieście Przemyśl
127 KOŁCZ Sylwia K Grupa III Przemyśl
128 ROGALIŃSKI Stefan K Grupa II UKN Laworta Ustrzyki Dolne
129 WIĄCEK Dominik M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl
130 SYKAŁA Adam M Grupa VIII Ustrzyki Dolne Laworta
131 FISCHER Rafał M Grupa VI UKN Laworta Ustrzyki Dolne
132 KOZIOŁ Konrad M Grupa VI PTN Przemyśl
133 MAKARA Kornel M Grupa II Przemyśl
134 TOMKIEWICZ Karol M Grupa XII Milocin
135 WIEJOWSKA Anita K Grupa XI Sanok
136 WIEJOWSKI Adam M Grupa XVI Sanok
137 GRZYBOWSKI Paweł M Grupa XIV Przemyśl
138 GRZYBOWSKI Kacper M Grupa II Przemyśl
139 ŚMIGIELSKI Kacper M Grupa VIII PTN Przemyśl
140 DOŁŻYCKA Lena K Grupa I Ustrzyki Dolne
141 HRYNISZYN Hubert M Grupa VI PTN Przemysl
142 BUZIEWICZ Jakub M Grupa VI Ustrzyki Dolne
143 GAWLIK Jagoda K Grupa VII Ustrzyki Dolne UKN
144 PROCYK Maja K Grupa III Kniażyce 2
145 PROCYK Anna K Grupa V Kniażyce 2
146 PROCYK Katarzyna K Grupa IX Kniażyce 2
147 ZIĘBA Martyna K Grupa V USTRZYKI DOLNE
148 KOWALSKA Julia K Grupa III USTRZYKI DOLNE
149 SZYMAŃSKI Marek M Grupa XVI Przemyśl
150 NARAJEWSKA Katarzyna K Grupa V Krasice
151 NARAJEWSKA Beata K Grupa XV Krasice
152 STRUSIEWICZ Jakub M Grupa VIII Ustrzyki Dolne
153 WILK Weronika K Grupa I UKN Laworta Ustrzyki Dolne
154 MAKSYM Aleksandra K Grupa VII Przemyśl PTN
155 GAJDEK Tymoteusz M Grupa II UKN LAWORTA RZESZÓW
156 WITKA Jakub M Grupa VI UKN Laworta Ustrzyki Dolne
157 FIAŁKIEWICZ Martyna K Grupa VII Przemyśl
158 DAROSZ Kacper M Grupa VI UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne
159 LEŚNIAK Helena K Grupa I UKN Laworta Sanok
160 LEŚNIAK Zuzanna K Grupa I UKN Laworta Sanok
161 LEŚNIAK Zofia K Grupa I uKN Laworta Sanok
162 KRYDA Mikołaj M Grupa IV Ustrzyki Dolne
163 GROCHOWICZ Marcel M Grupa II Przemyśl PTN
164 PISARSKA Katarzyna K Grupa V Przemyśl
165 PISARSKA Aleksandra K Grupa V Przemyśl
166 KOZŁOWSKA Bianka K Grupa I DYBAWKA
167 CYBULSKA Anna K Grupa V Przemyśl
168 GROCHOWICZ Mariusz M Grupa XVI Przemyśl PTN
169 GROCHOWICZ Emilia K Grupa I Przemyśl PTN
170 DUDA Adrianna K Grupa III Prałkowce
171 DUDA Dominik M Grupa VIII Prałkowce
172 KOMOREK Mateusz M Grupa II Przemysl
173 KOMOREK Aleksandra K Grupa V Przemyśl
174 SŁYSZ Blanka K Grupa V UKN Laworta Ustrzyki Dolne
175 SŁYSZ Nikodem M Grupa X UKN Laworta Ustrzyki Dolne
176 KOWALIK Karolina K Grupa IX Czaszyn
177 KOWALIK Małgorzata K Grupa XV Czaszyn
178 CIEĆKO Magdalena K Grupa XV Kuńkowce
179 CIEĆKO Zuzanna K Grupa III Kuńkowce
180 BODNAR Jarosław M Grupa VIII Przemyśl
181 BODNAR Hanna K Grupa V Przemyśl
182 BODNAR Ksenia K Grupa III Przemyśl
183 WASIAK Karina K Grupa I ustrzyki dolne
184 WASIAK Eva K Grupa V ustrzyki dolne
185 BRONKOWSKA Martyna K Grupa III Przemyśl
186 MAKSYM Małgorzata K Grupa XV Przemyśl
187 SZCZEPANIEC Jan M Grupa XVI Przemyśl
188 BERNAT Karol M Grupa IV UKN Laworta Sanok
189 BERNAT Kaja K Grupa I Sanok
190 IGIELSKI Michał M Grupa X PTN Przemyśl
191 CYZIO Jakub M Grupa VI UKN Laworta
192 PAWŁOWSKA Martyna K Grupa I OLSZANY
193 LORENOWICZ Kacper M Grupa VIII Przemyśl
194 RABKA Aleksandra K Grupa III PTN Przemyśl
195 RABKA Wiktoria K Grupa V PTN Przemyśl
196 KULIGOWSKI Maciej M Grupa VIII Przemyśl
197 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa XIII Przemyśl
198 WIESZCZEK Emilia K Grupa I Przemyśl
199 ŚWISTAK Kacper M Grupa VIII UKS Śródmieście Przemyśl - Tarnawce
200 STADNIK Jakub M Grupa II PTN Przemyśl
201 RYKOWSKA Zofia K Grupa VII Przemyśl
202 KULIGOWSKA Małgorzata K Grupa XV Przemyśl
203 KĄDZIOŁKA Oliwia K Grupa VII Ustrzyki Dolne
204 OLECH Michał M Grupa VI Przemyśl PTN
205 DOŁŻYCKA Lena K Grupa I Ustrzyki Dolne
206 KUSZCZAK Julia M Grupa V Przemyśl
207 KUSZCZAK Jakub M Grupa III Przemyśl
208 WĘGLOWSKI Jace M Grupa XVI Iwonicz
209 WĘGLOWSKA Laura K Grupa V Iwonicz
210 PROCYK Jakub M Grupa VI Kosienice
211 DRYJAŃSKA Emilia K Grupa V Przemyśl
212 KASPRZYK Michał M Grupa VI Przemyśl PTN
213 POTOCZNY Piotr M Grupa X Rybotycze
214 POTOCZNY Ryszard M Grupa XVI Rybotycze
215 KULIGOWSKI Jerzy M Grupa II Przemyśl
216 KORDEK Emilia K Grupa I Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda