Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 KUŹMIEK Tomasz M H1 Przemyśl
2 DĄBEK Paweł M H1 Hermanowice
3 SZEPIETOWSKA Marta K F2 Wrocław
4 BIEDROŃ Mirosław M H1 Bychawa
5 KANIA Robert M H1 Leżajsk
6 LACH Wiesław M I1 Przemyśl
7 SĘDŁAK Mirosław M I1 Raszyn
8 GRZEGORZAK Leszek M H1 Przemyśl
9 CHLEBOWSKA Teresa K I2 Przemyśl
10 GRONUŚ Radosław M G1 Kleszczów
11 MOGILANY Mariusz M G1 Zagórz
12 ŚMIGIELSKA Marcelina K E2 PTN Przemyśl
13 PAWUL Witold M I1 Przemyśl
14 KRUSZYŃSKI Marek M H1 Przemyśl
15 CIESZYŃSKI Andrzej M I1 Przemyśl
16 HOMA Andrzej M H1 Jarosław
17 KOZA Maciej M H1 Krosno
18 KRZANOWSKI Mateusz M H1 Krosno
19 GAJDEK Filip M C1 UKN LAWORTA Rzeszów
20 STACHÓW Stanisław M I1 Przemyśl
21 HENDZEL Maja K A2 Przemyśl
22 KĘSICKA Lilianna K B2 Przemyśl
23 BARCZAK Bartłomiej M H1 Przemyśl PTN
24 ANTONIK Tymoteusz M D1 przemyśl
25 WIEJOWSKA Magdalenn K H2 Sanok
26 DWORNICKA Michalina K B2 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
27 MATYS Mateusz M B1 Przemyśl
28 DUDA Wojciech M I1 Przemyśl
29 GRZYBOWSKI Paweł M G1 Przemyśl
30 CHOMA Adrianna K E2 Przemyśl
31 ŁUKASIEWICZ Andrzej M H1 Przemyśl
32 WIŚNIEWSKI Artur M H1 Przemyśl
33 KOWALIK Maciej M H1 Czaszyn
34 ZAGULAK Maciej M H1 Przemyśl
35 STAWARZ Paweł M G1 Tarnawce
36 LIPKO Cezary M I1 lublin
37 MICHALCEWICZ Robert M I1 Przemyśl
38 HAJDUK Martyna K B1 Przemyśl SP nr 4
39 CZERNECKA Emilia K B2 Przemyśl
40 TOMKIEWICZ Dariusz M H1 Milocin
41 KĘNSKA Łukasz M H1 Przemyśl
42 DOMINIK Wiącek M D1 Przemyśl
43 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K H2 Przemyśl
44 GROCHOWICZ Gracjan M E1 Przemyśl PTN
45 JEDLIKOWSKA Katarzyna K G2 Ostrowiec

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
46 KADZIOŁKA Pola K B2 Ustrzyki Dolne
47 DĄBEK Katarzyna M D2 Hermanowice
48 SEMP Damian M A1 PRZEMYŚL
49 KRZYSZTYŃSKA Marcelina K B2 Przemyśl
50 ŚWISTAK Kacper M D1 Tarnawce
51 BRONKOWSKA Gabriela K F2 Przemyśl
52 GIBALEWICZ Grzegorz M E1 PTN Przemyśl
53 GIBALEWICZ Paweł M B1 PTN Przemyśl
54 KUNKIEWICZ Adolf M I1 Przemysl
55 KOZIOŁ Konrad M C1 PTN Przemyśl
56 PYRCZ Izabela K G2 Przemyśl PTN
57 PYRCZ Jakub M E1 Przemyśl PTN
58 PYRCZ Mikołaj M E2 Przemyśl PTN
59 SOWA Nikola K B2 Przemyśl
60 MIELNIK Fabian M A1 Przemyśl
61 GRZEGORZAK Gabriel M D1 Przemyśl
62 GRZEGORZAK Kacper M G1 Przemyśl
63 HRYNISZYN Adrian M F1 Przemyśl
64 HRYNISZYN Jakub M A1 Przemyśl
65 HRYNISZYN Julia K D2 Przemyśl
66 GUDZELAK Józef M I1 Przemyśl
67 IGIELSKI Michał M E1 Przemyśl
68 BARCZAK Norbert M C1 Przemyśl PTN
69 BARCZAK Kuba M B1 Przemyśl PTN
70 OLECH Michał M C1 Przemyśl PTN
71 SAMEK Miłosz M D1 Przemyśl
72 GRONUŚ Milena K A2 Kraków
73 MATUSIK Hubert M H1 Zagórz
74 GRĘDA Jakub M C1 Przemyśl
75 GRĘDA Zuzanna K A2 Przemyśl
76 MAKARA Amelia K B2 Przemyśl
77 MAKARA Kornel M A1 Przemyśl
78 ŚMIGIELSKI Kacper M D1 PTN Przemyśl
79 SZYMAŃSKI Marek M I1 Przemyśl
80 GAWCZYŃSKI Konrad M C1 Przemyśl
81 KRUSZYŃSKI Paweł M F1 Przemyśl
82 ULICKI Konrad M F1 Przemyśl
83 PAWUL Tomasz M G1 Przemyśl
84 STADNIK Jakub M B1 PTN Przemyśl
85 KRUSZYŃSKI Maciej M D1 Przemyśl
86 GAJDEK Tymoteusz M A1 UKN LAWORTA RZESZÓW
87 LECH Katarzyna K C2 Przemyśl
88 LECH Jakub M D1 Przemyśl
89 OLEJARSKI Maksymilian M B1 Przemyśl
90 HENDZEL Jacek M H1 Przemyśl
91 DOŁŻYCKA Lena K A2 Ustrzyki Dolne
92 BIJAN Marek M I1 Przemyśl
93 PISARSKA Katarzyna K C2 Przemyśl
94 PISARSKA Aleksandra K C2 Przemyśl
95 WIEJOWSKA Maja K C2 Sanok
96 WIEJOWSKI Michał M B1 Sanok
97 DUDA Adrianna K B2 Prałkowce
98 DUDA Dominik M D1 Prałkowce
99 JĘDRUCH Mikołaj M D1 Przemyśl
100 ROGALIŃSKI Stefan M A1 UKN Laworta
101 DĄBROWSKI Damian M C1 Ustrzyki Dolne
102 KULIGOWSKA Zofia K A2 Przemyśl
103 KULIGOWSKI Maciej M D1 Przemyśl
104 KRYDA Mikołaj M B1 Ustrzyki Dolne
105 GAWLIK Jagoda K D2 Ustrzyki Dolne
106 DYBAŁA Marceli K B1 Ustrzyki Dolne
107 TŁUCZEK Kasper M B1 Przemyśl
108 ŁUKASIEWICZ Milenka K A2 ZZS Przemyśl
109 ŁUKASIEWICZ Olek M A1 ZZS Przemyśl
110 KOWALIK Karolina K E2 Czaszyn
111 KOWALIK Małgorzata K H2 Czaszyn
112 GAWLIK Jagoda K D2 Ustrzyki Dolne
113 HRYNISZYN Hubert M C1 PTN Przemyśl
114 CZERNECKA Zuzanna K A2 Przemyśl
115 PAWŁOWSKI Mateusz M C1 OLSZANY
116 TOMKIEWICZ Karol M H1 Milocin
117 SZYMBARA Józef M I1 Sanok
118 POGORZELEC Paulina K D2 Przemyśl
119 KĘNSKA Aleksandra K D2 Przemyśl
120 KĘNSKA Kacper M B1 Przemyśl
121 AFTANAS Nikola K A2 Przemyśl
122 ŁUKASZYK Dorota K H2 Ustrzyki Dolne
123 ŁUKASZYK Aleksandra K G2 Ustrzyki Dolne
124 PEMPUS Bernard M F1 Przemyśl
125 PEMPUS Remigiusz M E1 Przemyśl
126 MAKSYM Aleksandra K D2 Przemyśl PTN
127 GROCHOWICZ Emilia K A2 Przemyśl PTN
128 WĘGLOWSKA Laura K C2 Iwonicz
129 MISZCZAK Kinga K F2 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
130 MISZCZAK Hanna K C2 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
131 MISZCZAK Adam M B1 UKN Laworta Ustrzyki Dolne
132 BOBKO Zygmunt M I1 Przemyśl
133 SZCZEPANIEC Jan M I1 Przemyśl
134 KOŁCZ Sylwia K B2 przemyśl
135 KASPRZYK Michał M C1 Przemyśl PTN
136 TOMKIEWICZ Karol M F1 Milocin
137 MYCHKO Bohdan M H1 Ukraina
138 MARKO Oleksandr M H1 Ukraina
139 LABUDA Roman M H1 Ukraina
140 MAREK Piotr M H1 Warszawa
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda