Jesteś tutaj: strona główna » kalendarz » lista zgłoszeń

 

Zawodnicy zapisani do zawodów - zarejestrowani w systemie


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
1 DUDA Piotr M Gr. XV Przemyśl POSiR
2 KACZOR Weronika K Gr. IV Przemyśl
3 FEDYK Sabina K Gr. VIII Przemyśl
4 KIERYK Anna K Gr. VI Przemyśl
5 KRUSZYŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
6 SERKIS Barbara K Gr. VIII Przemyśl
7 DĘBICKI Krzysztof M Gr. XI Przemyśl
8 HYJEK Michał M Gr. IX Dynów
9 SZYMAŃSKI Piotr M Gr. XV Przemyśl
10 POGORZELEC Artur M Gr. XVII KRASICZYN
11 POGORZELEC Michal M Gr. V KRASICZYN
12 POGORZELEC Paulina K Gr. II KRASICZYN
13 POGORZELEC Patrycja K Gr. VI Krasiczyn
14 MAZUR Dominika K Gr. XII Przemyśl
15 MELSZTYŃSKI Leszek M Gr. XVII Przemyśl
16 BOCHNIAK Marcin M Gr. XI Przemyśl
17 PAWUL Agata K Gr. XVI Przemyśl
18 LESNY Robert M Gr. XVII Przemyśl
19 ŁABA Jagoda K Gr. X Przemyśl
20 SIENKIEWCZ Michał M Gr. XV Przemyśl
21 MALEC Dariusz M Gr. XV Rzeszów
22 HAJDUK Martyna K Gr. I Przemyśl SP nr 4
23 SZLAG Józef M Gr. XVII Święte
24 STACHÓW Stanisław M Gr. XVII Przemyśl
25 MACHAJ Paweł M Gr. VII Przemyśl
26 MACHAJ Joanna K Gr. VIII Przemyśl
27 CUPRYŚ Edyta K Gr. XVI Rzeszów
28 KOWALECZKO Przemysław M Gr. XVII Stalowa Wola
29 JĘDRUCH Kuba M Gr. XIII Przemyśl
30 POCIECHA Karolina K Gr. VI Jarosław
31 MARCEL Liweń M Gr. XIII Przemyśl
32 KOŁECZEK Izabela K Gr. II Sandomierz
33 DAŃCZAK-MAKSYM Małgorzata K Gr. XVI Przemyśl
34 MICHALCEWICZ Robert M Gr. XVII Przemyśl
35 BIAŁACHOWSKA Ewa K Gr. X Przemyśl
36 KOSTERKIEWICZ Ryszard M Gr. XVII Przemyśl
37 WOJNAROWICZ Małgorzata K Gr. XII Przemyśl
38 KUCHARSKI Jakub M Gr. V Przemyśl
39 SZUPER Julia K Gr. IV Przemyśl
40 ŚMIGIELSKA Marcelina K Gr. IV PTN Przemyśl
41 ŚMIGIELSKI Kacper M Gr. I Przemyśl
42 KOSTERKIEWICZ Wiktoria K Gr. II Przemyśl
43 ŚLIWA Patrycja K Gr. VIII Przemyśl
44 KUROPATWA Anna K Gr. XVI Przemyśl
45 PISARSKI Grzegorz M Gr. XIII Przemyśl
46 PILCH Piotr M Gr. IX Przemyśl
47 GUDZELAK Józef M Gr. XVII Przemyśl
48 KUNKIEWICZ Adolf M Gr. XVII Przemyśl
49 SOROCKA Małgorzata K Gr. XII Przemyśl
50 SOROCKI Marcin M Gr. XVII Przemyśl
51 SOROCKI Janusz M Gr. XV Przemyśl
52 JAKUBÓW Janusz M Gr. XVII Przemyśl
53 DUDEK Jerzy M Gr. XVII Przemyśl
54 CZERNECKA Emilia K Gr. II Przemyśl
55 JAŁOCHA Mateusz M Gr. IX Przemyśl
56 ZAMIRSKI Mariusz M Gr. XVII Przemyśl
57 LORENOWICZ Joanna K Gr. V Przemyśl
58 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. XV Przemyśl
59 KAZIENKO Wiktoria K Gr. X Przemyśl
60 ROZMUS Damian M Gr. XI Przemyśl
61 SOLARZ Andrzej M Gr. XVII Przemyśl
62 HRYNISZYN Kamil M Gr. IX Przemyśl
63 MICHAŁ Sumiec M Gr. XI Przemyśl
64 MAJEWSKI Artur M Gr. XI Przemyśl
65 JABŁCZYK-PEMPUS Dorota K Gr. XVI Przemyśl
66 MACHAJ Miłosz M Gr. IX Przemyśl
67 ŚLIWA Bartosz M Gr. V Przemyśl
68 ŚLIWA Michał M Gr. XI Przemyśl
69 ŚLIWA Zuzanna K Gr. I Przemyśl
70 WOHNER Paweł M Gr. XV Przemyśl
71 GROCHOWICZ Anna K Gr. XIV Przemyśl
72 POLAŃSKA Martyna K Gr. I Przemyśl
73 BOBKO Zygmunt M Gr. XVII Przemyśl
74 BACZA Zuzanna K Gr. II Przemyśl
75 PAWŁUCKA Adrianna K Gr. VIII Przemyśl
76 WOHNER Stanisław M Gr. XV Przemyśl
77 HRYNISZYN Kamil M Gr. VII Przemyśl PTN
78 RUSIN Jerzy M Gr. XV Kraków
79 WASIŃSKA Magdalena K Gr. XIV Kraków

Zawodnicy zapisani do zawodów - zapisani przez zarejestrowane osoby


LP. NAZWISKO I IMIĘ PŁEĆ KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ
80 KISIEL Michał M Gr. XI Przemyśl
81 KRUSZYŃSKI Paweł M Gr. V Przemyśl
82 SZYMAŃSKI Marek M Gr. XVII Przemyśl
83 BOCHNIAK Maciej M Gr. XIII Przemyśl
84 SKOWRONEK Joanna K Gr. IV Przemyśl
85 KULIGOWSKI Maciej M Gr. III Przemyśl
86 KULIGOWSKA Oliwia K Gr. VIII Przemyśl
87 KULIGOWSKA Małgorzata K Gr. XVI Przemyśl
88 LEŚNY Mateusz M Gr. XIII Przemysl
89 GRZEGORZAK Gabriel M Gr. III Przemyśl
90 GRZEGORZAK Kacper M Gr. VII Przemyśl
91 WINCZURA Maksymilian M Gr. I Przemyśl
92 PYRCZ Izabela K Gr. VI Przemyśl
93 PYRCZ Mikołaj M Gr. V Przemyśl
94 PYRCZ Jakub M Gr. III Przemyśl
95 BIELECKA Iwona K Gr. VI Przemyśl
96 DOBOSIEWICZ Aleksandra K Gr. II Przemyśl
97 DOBOSIEWICZ Jakub M Gr. V Przemyśl
98 CHARATONIK Katarzyna K Gr. VIII Przemyśl
99 ZAJAC Robert M Gr. XVII Przemysl
100 PĘTKOWSKA Paulina K Gr. XIV Przemyśl
101 CUPRYŚ Marek M Gr. XVII Rzeszów
102 CUPRYŚ Dominika K Gr. VI Rzeszów
103 CUPRYŚ Tymoteusz M Gr. V Rzeszów
104 SUMIEC Michał M Gr. XI Przemyśl
105 SUMIEC Karolina K Gr. VI Przemyśl
106 MARTOWICZ Maja K Gr. IV Przemyśl
107 MARTOWICZ Mikołaj M Gr. VII Przemyśl
108 KOŁECZEK Anna K Gr. I Sandomierz
109 KOŁECZEK Krzysztof M Gr. XVII Sandomierz
110 MAKSYM Aleksandra K Gr. I Przemyśl
111 PŁOCICA Piotr M Gr. V Przemyśl
112 ROJEK Adam M Gr. III Przemyśl
113 ROJEK Piotr M Gr. III Przemyśl
114 OCZKO Witold M Gr. XVII Przemyśl
115 BIAŁACHOWSKI Paweł M Gr. XVII Przemyśl
116 WALCZUK Jakub M Gr. VII Przemyśl
117 WALCZUK Gabriela K Gr. VIII Przemyśl
118 KUCHARSKI Jakub M Gr. V PRZEMYŚL
119 RYMARCZYK-SZUPER Lucyna K Gr. XVI przemyśl
120 SZUPER Natalia K Gr. II przemyśl
121 MICHALCEWICZ Karolina K Gr. XII Przemyśl
122 GIBALEWICZ Grzegorz M Gr. III Przemyśl
123 JAKUBÓW Elżbieta K Gr. XVI przemyśl
124 ŻACZEK Magdalena K Gr. XII Przemyśl
125 ŻACZEK Bartosz M Gr. IX Przemyśl
126 GRABOWSKA Katarzyna K Gr. X Przemyśl
127 GRABOWSKI Filip M Gr. IX Przemyśl
128 GROCHOWICZ Aleksandra K Gr. XIV Przemyśl
129 MAKSYM Wojciech M Gr. XVII Przemyśl
130 TOKARSKI Kacper M Gr. V przemyśl
131 SKRZYPEK Pamela K Gr. VIII Przemyśl
132 ROJEK Witold M Gr. XVII Przemyśl
133 BRONKOWSKA Gabriela K Gr. IV Przemyśl
134 LORENOWICZ Kacper M Gr. I PRZEMYŚL
135 GORZELNIK Julia K Gr. II Przemyśl
136 GORZELNIK Sebastian M Gr. VII Przemyśl
137 GROCHOWICZ Gracjan M Gr. V OSTRÓW
138 GROCHOWICZ Marcin M Gr. XV OSTRÓW
139 CHLEBOWSKA Teresa K Gr. XVI Przemyśl
140 ZIELENIECKI Wiktor M Gr. II PRZEMYŚL
141 SOLARZ Krystian M Gr. VII Przemyśl
142 SOLARZ Andrzej M Gr. XVII Przemyśl
143 SKŁADAN Patrycja K Gr. IV Przemyśl
144 PEMPUS Bernard M Gr. VII Przemysl
145 PEMPUS Magdalena K Gr. IV Przemysl
146 KOZIMOR Dawid M Gr. V Gwoźnica Górna
147 SMELA Kamil M Gr. V Gwoźnica Górna
148 BABIARZ Dawid M Gr. III Gwoźnica Górna
149 WOLANIN Marcin M Gr. III Gwoźnica Górna
150 SMALARZ Przemysław M Gr. V Gwoźnica Górna
151 DOMARADZKA Aleksandra K Gr. VI Gwoźnica Górna
152 SMELA Damian M Gr. VII Gwoźnica Górna
153 SZPIECH Krzysztof M Gr. IX Gwoźnica Górna
154 WNĘK Justyna K Gr. X Gwoźnica Górna
155 BROŻEK Katarzyna K Gr. X Gwoźnica Górna
156 BROŻEK Łukasz M Gr. XIII Gwoźnica Górna
157 BABIARZ Mateusz M Gr. XIII Gwoźnica Górna
158 BABIARZ Wacław M Gr. XVII Gwoźnica Górna
159 GROCHOWICZ Anna K Gr. XIV Przemyśl
160 SZCZEPANIEC Jan M Gr. XVII Przemyśl
161 TAWORSKA Oliwia K Gr. IV Przemyśl
162 OCZKO Zuzanna K Gr. IV Przemyśl
163 PEMPUS Remigiusz M Gr. V Przemysl
164 KOPCIUCH Kamila K Gr. IV Przemyśl
165 KAMINSKA Paulina K Gr. VI Przemyśl
166 URBAN Miłosz M Gr. V Przemyśl
167 GROCHOWICZ Anna K Gr. XIV PRZEMYŚL
168 BURZAŃSKI Krzysztof M Gr. IX Przemyśl
169 PĘTKOWSKI Jakub M Gr. XI Przemyśl
170 PĘTKOWSKA Kinga K Gr. X Przemyśl
171 MAZUR Janusz M Gr. XVII Przemyśl
172 BARCZAK Norbert M Gr. I Przemyśl
173 PAWŁUCKA Oliwia K Gr. II Przemyśl
174 KOROBCZAK Tomasz M Gr. XI Przemyśl
175 RUSZEL Przemysław M Gr. XI Przemysl
176 DARZYCKI Sebastian M Gr. XI Przemyśl
177 TOMASZEWSKI Eryk M Gr. XI Przemyśl
178 WYRWICZ Amelia K Gr. VIII Przemyśl
179 TOMASZEWSKA Monika K Gr. VIII Przemyśl
180 SKOWRONEK Weronika K Gr. I Przemyśl
181 MARKOWICZ Julia K Gr. II Przemyśl
182 MOTYL Amelia K Gr. II Przemyśl
183 SURMACZ Urszula K Gr. II Przemyśl
184 CIELECKA Joanna K Gr. II Przemyśl
185 KĘDZIERSKA Dominika K Gr. II Przemyśl
186 SIEŃKO Weronika K Gr. IV Przemyśl
187 MAZUR Milena K Gr. IV Przemyśl
188 ZAREMBA Julia K Gr. IV Przemyśl
189 BIAŁY Aleksandra K Gr. IV Przemyśl
190 TERPIŁOWSKA Karolina K Gr. IV Przemyśl
191 OLEJARSKA Sonia K Gr. IV Przemyśl
192 ŚWIERZYŃSKA Izabela K Gr. VI Przemyśl
193 NAWOROL Aleksandra K Gr. VI Przemyśl
194 MAKUCH Aleksandra K Gr. VI Przemyśl
195 PIŚ Kalina K Gr. VI Przemyśl
196 CEBEŃKO Karolina K Gr. VI Przemyśl
197 DRABCZYŃSKA Katarzyna K Gr. VI Przemyśl
198 LEW Kinga K Gr. VI Przemyśl
199 WIĘCH Weronika K Gr. VI Przemyśl
200 JANUSZCZYK Maria K Gr. VI Przemyśl
201 PIŚ Gabriela K Gr. VIII Przemyśl
202 BRUŹDZIŃSKA Patrycja K Gr. VIII Przemyśl
203 KUCHCIŃSKA Julia K Gr. VIII Przemyśl
204 KROCZEK Zuzanna K Gr. VIII Przemyśl
205 CAPECKA Katarzyna K Gr. VIII Przemyśl
206 KORNECKA Dominika K Gr. X Przemyśl
207 MAKUCH Olga K Gr. X Przemyśl
208 KUNCELMAN Anna K Gr. X Przemyśl
209 WILGUCKA Emilia K Gr. XII Przemyśl
210 WOJNAROWICZ Małgorzata K Gr. XII Przemyśl
211 KROCZEK Karol M Gr. I Przemyśl
212 ZADORA Miłosz M Gr. III Przemyśl
213 KRUSZYŃSKI Maciej M Gr. III Przemyśl
214 BOBKO Michał M Gr. III Przemyśl
215 MAZUR Łukasz M Gr. III Przemyśl
216 SEMKÓW Wojciech M Gr. III Przemyśl
217 WIĘCH Konrad M Gr. III Przemyśl
218 POPŁAWSKI Ziemowit M Gr. III Przemyśl
219 JANECZKO Jakub M Gr. V Przemyśl
220 ZAGULAK Filip M Gr. V Przemyśl
221 KILON Jan M Gr. V Przemyśl
222 KUNIEC Patryk M Gr. V Przemyśl
223 LIS Dominik M Gr. V Przemyśl
224 SZCZEPAŃSKI Jakub M Gr. V Przemyśl
225 MAZUR Bartosz M Gr. V Przemyśl
226 PUCHALSKI Kajetan M Gr. V Przemyśl
227 RADOCHOŃSKI Jakub M Gr. V Przemyśl
228 MIŚKO Paweł M Gr. V Przemyśl
229 POPŁAWSKI Mikołaj M Gr. V Przemyśl
230 WIŚNIEWSKI Hubert M Gr. V Przemyśl
231 DUDEK Eryk M Gr. VII Przemyśl
232 GAJDA Michał M Gr. VII Przemyśl
233 WITALIS Filip M Gr. VII Przemyśl
234 DUPLAGA Paweł M Gr. VII Przemyśl
235 DUPLAGA Tomasz M Gr. VII Przemyśl
236 SEMKÓW Paweł M Gr. VII Przemyśl
237 GOŁAWSKI Bartosz M Gr. VII Przemyśl
238 SULIBA Dawid M Gr. VII Przemyśl
239 BRODA Miłosz M Gr. IX Przemyśl
240 WOJDYŁA Bartłomiej M Gr. IX Przemyśl
241 WRONA Paweł M Gr. IX Przemyśl
242 KACZOR Marcin M Gr. IX Przemyśl
243 RZEŹNICZEK Mateusz M Gr. IX Przemyśl
244 IWANECZKO Krzysztof M Gr. XI Przemyśl
245 JARMISZEWSKI Mikołaj M Gr. XI Przemyśl
246 HORODYCKI Kamil M Gr. XI Przemyśl
247 LIWEM Marcel M Gr. XIII Przemyśl
248 PIECHOTA Marin M Gr. XIII Przemyśl
249 BŁACHUT Konrad M Gr. XIII Przemyśl
250 SKRZYPEK Iwona K Gr. XIV Przemyśl
251 SKRZYPEK Paula K Gr. X Przemyśl
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda