Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - I runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
13GRZEGORZAK Gabriel 37.29 20SP-6
25KULIGOWSKI Maciej 38.11 0.82 18SP-4
314ŚMIGIELSKI Kacper 39.74 2.45 16SP-16
46HRYNISZYN Jan 52.06 14.77 14SP-MUZ
513RADOCHOŃSKI Michał 56.39 19.10 12SP-14
61BAJOREK Patryk 58.84 21.55 10SP-4
711PUCHALSKI Maciej 1:05.19 27.90 8SP-14
84HRYNISZYN Andrzej 1:30.93 53.64 6SP-MUZ


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
119HAJDUK Martyna 32.11 20SP-4
217ŚLIWA Zuzanna 35.04 2.93 18SP-16
322POLIŃSKA Patrycja 35.93 3.82 16SP-16
418GORZELNIK Julia 40.80 8.69 14SP-6
515CZERNECKA Julia 48.54 16.43 12SP-4
620MAKSYM Aleksandra 50.91 18.80 10SP-16
723PUCHALSKA Maja 57.74 25.63 8SP-14
DSQ21MAZUR Natalia DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
141ROJEK Adam 28.28 20SP-16
240ROJEK Piotr 29.07 0.79 18SP-16
329GROCHOWICZ Gracjan 31.61 3.33 16SP-16
439PYRCZ Mikołaj 32.28 4.00 14SP-6
528GIBALEWICZ Grzegorz 32.92 4.64 12SP-11
637POGORZELEC Michał 33.48 5.20 10SP-14
725BIELEC Miłosz 34.07 5.79 8SP-4
831MAZUR Łukasz 35.99 7.71 6SP-14
932HISZPAN Stanisław 38.74 10.46 4SP-11
1038PYRCZ Jakub 38.81 10.53 3SP-6
1147ZAGULAK Filip 38.91 10.63 2SP-4
1233IGIELSKI Michał 39.86 11.58 1SP-14
1330GRUSZECKI Jakub 40.58 12.30 1SP-11
1434KOWALCZYK Sebastian 41.53 13.25 1SP-4
1545WIĘCZ Konrad 42.64 14.36 1SP-16
1642SIDOR Jakub 46.00 17.72 1SP-4
1744SZCZĄCHOR Piotr 47.10 18.82 1SP-14
1843SZAŁYGA Aleksander 47.74 19.46 1SP-16
1936ZIELENIECKI Wiktor 50.41 22.13 1SP-4
DSQ26FEDYK Kacper DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
154MARTOWICZ Maja 29.32 20SP-11
258SZUPER Natalia 31.03 1.71 18SP-15
355MAZUR Milena 32.49 3.17 16SP-4
449GOŁAWSKA Aleksandra 33.74 4.42 14SP-16
559ŚMIGIELSKA Marcelina 35.49 6.17 12SP-16
652KOSTERKIEWICZ Wiktoria 39.06 9.74 10SP-11
751KOPCIUCH Kamila 47.43 18.11 8SP-5
848DOBOSIEWICZ Aleksandra 47.72 18.40 6SP-14
950HAWRYŚ Karolina 54.54 25.22 4SP-14
1057SŁABY Julia 1:37.46 1:08.14 3SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
179ŚLIWA Bartosz 28.25 20SP-16
270MARTOWICZ Mikołaj 29.05 0.80 18SP-11
375RADOCHOŃSKI Jakub 31.75 3.50 16SP-14
461DOBOSIEWICZ Jakub 32.34 4.09 14SP-14
567KRUSZYŃSKI Paweł 32.73 4.48 12SP-16
678WITALIS Filip 33.44 5.19 10SP-MUZ
763DUDEK Eryk 33.93 5.68 8SP-14
873PUCHALSKI Kajetan 34.00 5.75 6SP-14
968KUCHARSKI Jakub 34.97 6.72 4SP-14
1076RESZKA Paweł 35.08 6.83 3SP-4
1172PEMPUŚ Bernard 35.35 7.10 2SP-16
1280TOKARSKI Kacper 35.98 7.73 1SP-4
1374WIŚNIEWSKI Hubert 36.00 7.75 1SP-MUZ
1482ŻÓŁKIEWICZ Adrian 39.62 11.37 1SP-15
1564GÓRKA Kacper 39.71 11.46 1SP-11
1677SIDOR Kamil 41.25 13.00 1SP-4
1781WASIEWICZ Konrad 41.96 13.71 1SP-MUZ
1865GRODECKI Oskar 51.28 23.03 1SP-4
1966HRYNISZYN Adrian 51.60 23.35 1SP-16


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
186KACZOR Weronika 33.52 20SP-15
292SZUPER Julia 33.97 0.45 18SP-15
390POGORZELEC Patrycja 34.22 0.70 16SP-14
483BRONKOWSKA Gabriela 36.18 2.66 14SP-4
587MAKUCH Aleksandra 36.42 2.90 12SP-11
685FLADER Kinga 38.00 4.48 10SP-4
791SKOWRONEK Joanna 39.20 5.68 8SP-4
893TAWORSKA Oliwia 40.34 6.82 6SP-14
984SKŁADAN Patrycja 44.01 10.49 4SP-14


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1103GRZEGORZAK Kacper 27.12 20GIM-SAILO
2108WALCZUK Jakub 27.38 0.26 18GIM-1
3105JAŁOCHA Mateusz 27.88 0.76 16GIM-SAILO
499DUPLAGA Paweł 28.55 1.43 14GIM-SAILO
597DUPLAGA Tomasz 28.58 1.46 12GIM-SAILO
698GOŁAWSKI Bartosz 28.80 1.68 10GIM-4
7101GRABOWSKI Filip 29.27 2.15 8GIM-SAILO
8100GORZELNIK Sebastian 30.18 3.06 6GIM-1
9104MARSZAŁ Ignacy 30.96 3.84 4GIM-1
10102SOLARZ Krystian 31.85 4.73 3GIM-4
11107MISIEWICZ Gabriel 36.69 9.57 2GIM-4
1296BURZAŃSKI Piotr 41.68 14.56 1GIM-5
1395BUKSA Bartłomiej 48.19 21.07 1GIM-4


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1110BIELECKA Iwona 27.40 20GIM-SAL
2113FEDYK Sabina 28.48 1.08 18GIM-SAL
3121SERKIS Barbara 29.49 2.09 16GIM-SAILO
4119PYRCZ Izabela 30.21 2.81 14GIM-SAILO
5115KIERYK Anna 30.32 2.92 12GIM-SAILO
6117MACHAJ Joanna 30.49 3.09 10GIM-SAILO
7122SUMIEC Karolina 33.35 5.95 8GIM-5
8112DRABCZYŃSKA Katarzyna 33.74 6.34 6GIM-SAILO
9114INGLOT Adrianna 36.54 9.14 4GIM-5
10124WYRWICZ Amelia 36.63 9.23 3GIM-1
11120TOMASZEWSKA Monika 36.72 9.32 2GIM-1
12116NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela 37.91 10.51 1GIM-5
13123WIĘCZ Weronika 38.37 10.97 1GIM-4


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1143ŻACZEK Bartosz 25.71 20GIM-5
2140ŚLIWA Grzegorz 25.96 0.25 18GIM-4
3130HRYNISZYN Kamil 27.83 2.12 16GIM-4
4125BARTOCHA Łukasz 28.42 2.71 14GIM-1
5137PILCH Piotr 30.25 4.54 12GIM-SAILO
6135MACHAJ Miłosz 30.27 4.56 10GIM-SAILO
7136PAWŁUCKI Piotr 30.99 5.28 8GIM-SAL
8133KWIATKOWSKI Krystian 33.30 7.59 6GIM-4
9142WRONA Paweł 33.31 7.60 4GIM-1
10127BURZAŃSKI Krzysztof 33.64 7.93 3GIM-5
11126BERESTECKI Michał 33.77 8.06 2GIM-SAL
12131JURKIEWICZ Maksymilian 33.78 8.07 1GIM-5
13139RZEŹNICZEK Mateusz 33.88 8.17 1GIM-4
14132KACZOR Marcin 33.91 8.20 1GIM-1
15129DOMAGALISKI Marek 34.84 9.13 1GIM-5
16138ROMANEK Patryk 35.58 9.87 1GIM-5
17141TELEGA Michał 36.61 10.90 1GIM-SAL


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1144KULIGOWSKA Oliwia 29.49 20GIM-5
2147WALCZUK Gabriela 31.84 2.35 18GIM-SAL


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1148BOCHNIAK Marcin 25.45 20I-LO
2149BOCHNIAK Maciej 25.71 0.26 18I-LO
3154PAWUL Tomasz 25.91 0.46 16I-LO
4150DĘBICKI Krzysztof 27.28 1.83 14I-LO
5244PĘTKOWSKI Jakub 27.55 2.10 12II-LO
6151JARMISZEWSKI Mikołaj 27.63 2.18 10I-LO
7245KSIEL Michał 28.70 3.25 8II-LO
8152JĘDRUCH Kuba 29.01 3.56 6ZSEiO
9153LIWEŃ Marcel 29.67 4.22 4ZSEiO
10247SZTABA Patryk 30.34 4.89 3II-LO
11155PISARSKI Grzegorz 31.05 5.60 2ZSEiO
12246BEDNARZ Grzegorz 33.63 8.18 1II-LO
13248BERESTECKI Dominik 36.49 11.04 1II-LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1160SOROCKA Małgorzata 27.57 20I-LO
2243PĘTKOWSKA Kinga 28.04 0.47 18II-LO
3156BIAŁOCHOWSKA Ewa 28.45 0.88 16I-LO
3159ŁABA Jagoda 28.45 0.88 16I-LO
5158KUBICKA Aleksandra 28.72 1.15 12I-LO
6157GRABOWSKA Katarzyna 29.83 2.26 10I-LO
7161WOJNAROWICZ Małgorzata 30.74 3.17 8ZSEiO
8242WILGUCKA Emilia 32.62 5.05 6II-LO
9241SKOWRONEK Ola 32.98 5.41 4II-LO
10249JASINA Justyna 40.03 12.46 3II-LO


PODSUMOWANIE - I runda
Liczba zawodników: 142


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 15 92
2 Szkoła Podstawowa Nr 11 8 72
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 17 61
4 Szkoła Podstawowa Nr 15 4 57
5 Szkoła Podstawowa Nr 6 4 51
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 20 40
7 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 5 32
8 Szkoła Podstawowa Nr 5 1 8


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 12 66
1 Gimnazjum Salezjańskie 6 66
3 Gimnazjum Nr 5 10 51
4 Gimnazjum Nr 4 9 49
5 Gimnazjum Nr 1 8 43


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 10 90
2 II Liceum Ogólnokształcące 9 38
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 4 20




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda