Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - I runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
116ŚMIGIELSKI Kacper 29.90 20SP-16
21ANTONIK Tymoteusz 33.89 03.99 18SP-6
37JĘDRUCH Mikołaj 34.46 04.56 16SP-6
44BARCZAK Norbert 36.25 06.35 14SP-16
58KLEIN Michał 37.40 07.50 12SP-4
610KROCZEK Karol 37.50 07.60 10SP-14
79KACZMARZ Emil 48.96 19.06 8SP-6
85BIELEC Maciej 01:41.78 01:11.88 6SP-4
DSQ13RACZKOWSKI Ernest 0SP-16


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
123HAJDUK Martyna 28.99 20SP-4
224MAKSYM Aleksandra 35.33 06.34 18SP-16
320DĄBEK Katarzyna 42.29 13.30 16SP-11
421FIAŁKIEWICZ Martyna 01:11.76 42.77 14SP-5
DSQ26ŚLIWA Zuzanna 0SP-16
DSQ19BASISTA Dominika 0SP-4
DSQ25RYKOWSKA Zofia 0SP-4


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
140ROJEK Adam 25.50 20SP-16
234ROJEK Piotr 26.20 00.70 18SP-16
336GIBALEWICZ Grzegorz 27.48 01.98 16SP-11
435GRZEGORZAK Gabriel 29.55 04.05 14SP-6
541IGIELSKI Michał 29.69 04.19 12SP-14
638KULIGOWSKI Maciej 32.68 07.18 10SP-4
739PYRCZ Jakub 36.00 10.50 8SP-6
837KRUSZYŃSKI Maciej 39.61 14.11 6SP-16
942SIENKIEWICZ Hubert 41.82 16.32 4SP-16
DSQ33BUĆ Artur 0SP-16


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
163SZUPER Natalia 26.11 20SP-15
253GOŁAWSKA Aleksandra 28.85 02.74 18SP-16
348CZARNECKA Julia 29.39 03.28 16SP-4
456KOSTERKIEWICZ Wiktoria 33.48 07.37 14SP-11
554GORZELNIK Julia 35.18 09.07 12SP-6
655SKOKAN Zofia 35.84 09.73 10SP-16
757LIWEŃ Gabriela 36.27 10.16 8SP-6
852FLADER Karolina 38.17 12.06 6SP-4
998POGORZELEC Paulina 38.83 12.72 4SP-14
1059POGORZELEC Zuzanna 40.35 14.24 3SP-14
1161KACZMARZ Wiktoria 41.70 15.59 2SP-6
1250CHOMA Adrianna 43.70 17.59 1SP-6


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
185ŚLIWA Bartosz 26.19 20SP-16
279PYRCZ Mikołaj 28.36 02.17 18SP-6
370BIELEC Miłosz 29.96 03.77 16SP-4
4278POGORZELEC Michał 30.00 03.81 14SP-14
584TOKARSKI Kacper 30.18 03.99 12SP-4
672GROCHOWICZ Gracjan 30.98 04.79 10SP-16
786ZAGULAK Filip 32.76 06.57 8SP-4
873GRUSZECKI Jakub 33.33 07.14 6SP-11
975KAWKA Jakub 38.43 12.24 4SP-16
1081SIDOR Jakub 39.45 13.26 3SP-4
1177KUĆMIERCZYK Aleksander 47.76 21.57 2SP-4
DSQ83HISZPAN Stanisław 0SP-11
DSQ76DROŃ Karol 0SP-15
DSQ69KRUSZYŃSKI Paweł 0SP-16
DSQ82SZAŁYGA Aleksander 0SP-16


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1201SZUPER Julia 26.68 20SP-15
296MARTOWICZ Maja 28.13 01.45 18SP-11
393KACZOR Weronika 28.65 01.97 16SP-15
4102BRONKOWSKA Gabriela 29.25 02.57 14SP-4
594KOWALIK Justyna 31.54 04.86 12SP-4
699SKOWRONEK Joanna 35.16 08.48 10SP-4
790BASISTA Karolina 36.92 10.24 8SP-4
897KOWALIK Wiktoria 40.96 14.28 6SP-4
995KURCZ Julia 41.02 14.34 4SP-5
10100SMIGIELSKA Marcelina 01:24.17 57.49 3SP-16
DSQ91OLEJARZ Gabriela 0SP-16


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1317WALCZUK Jakub 23.98 20GIM-SAL
2109GRZEGORZAK Kacper 25.14 01.16 18GIM-SAILO
3107DUPLAGA Tomasz 25.72 01.74 16GIM-SAILO
4316MARTOWICZ Mikołaj 25.77 01.79 14GIM-SAILO
5119DUPLAGA Paweł 25.83 01.85 12GIM-SAILO
6108GOŁAWSKI Bartosz 26.27 02.29 10GIM-4
7112MACHAJ Paweł 26.40 02.42 8GIM-SAILO
8110HRYNISZYN Adrian 26.66 02.68 6GIM-4
9114SARZYŃSKI Konrad 27.33 03.35 4GIM-SAL
10118WITALIS Filip 29.13 05.15 3GIM-5
11106TRZYNA Jakub 34.01 10.03 2GIM-5
12113PEMPUŚ Bernard 35.38 11.40 1GIM-4
13115SKŁADAN Kacper 37.56 13.58 1GIM-5


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1128DRABCZYŃSKA Katarzyna 27.15 20GIM-SAILO
2127BIELECKA Iwona 27.48 00.33 18GIM-SAL
3137KIERYK Anna 28.42 01.27 16GIM-SAILO
4131POGORZELEC Patrycja 31.59 04.44 14GIM-4
5136SKOKAN Anna 32.97 05.82 12GIM-SAL
6330KATAN Klaudia 33.07 05.92 10GIM-SAILO
7138KAMIŃSKA Paulina 33.29 06.14 8GIM-1
8132MAKUCH Aleksandra 34.25 07.10 6GIM-SAILO
9139ZIMOŃ Zuzanna 42.65 15.50 4GIM-1
DSQ135SKALSKA Julia 0GIM-4
DSQ134PYRCZ Izabela 0GIM-SAILO


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1143JAŁOCHA Mateusz 24.89 20GIM-SAILO
2148GRABOWSKI Filip 26.91 02.02 18GIM-SAILO
3149SOLARZ Jakub 28.11 03.22 16GIM-SAL
4145CHRZAN Karol 31.21 06.32 14GIM-SAL
5147WILGUCKI Miłosz 32.36 07.47 12GIM-SAL
6151ŁUKAŃSKI Kamil 33.19 08.30 10GIM-1
7144BRATUŃ Oskar 35.02 10.13 8GIM-SAL
8150EDER Paweł 35.77 10.88 6GIM-1


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1158SERKIS Barbara 28.31 20GIM-SAILO
2157MACHAJ Joanna 28.57 00.26 18GIM-SAILO
3162KROCZEK Zuzanna 31.45 03.14 16GIM-1
4159ŚLIWA Patrycja 31.86 03.55 14GIM-SAILO
5155CHARATONIK Katarzyna 32.28 03.97 12GIM-5
6160WYRWICZ Amelia 33.64 05.33 10GIM-1
7154BRUŹDZIŃSKA Patrycja 34.47 06.16 8GIM-SAILO
8156KUCHCIŃSKA Julia 35.21 06.90 6GIM-SAILO
9161TOMASZEWSKA Monika 35.57 07.26 4GIM-1
10129FEDYK Sabina 01:08.53 40.22 3GIM-SAL


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1165BOCHNIAK Marcin 22.80 20I-LO
2375DĘBICKI Krzysztof 23.08 00.28 18I-LO
3169HRYNISZYN Kamil 24.74 01.94 16II-LO
4167GAJEWSKI Adam 26.43 03.63 14I-LO
5171RZEŹNICZEK Mateusz 26.54 03.74 12ZSEiO
6177BRODZICKI Jakub 27.00 04.20 10II-LO
7166PĘTKOWSKI Jakub 27.01 04.21 8II-LO
8173SUMIEC Michał 27.75 04.95 6I-LO
9170PILCH Piotr 29.17 06.37 4I-LO
10168GARDY Kamil 29.59 06.79 3ZSEiO
11178BERESTECKI Michał 30.47 07.67 2II-LO
12176LISAK Michał 33.58 10.78 1ZSEiO
13172SENECZKO Kamil 35.09 12.29 1ZSEiO
14179GRABOWSKI Michał 47.85 25.05 1II-LO
DSQ174ZAREMBA Michał 0ZSEiO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1187PĘTKOWSKA Kinga 26.75 20II-LO
2180BIAŁACHOWSKA Ewa 26.82 00.07 18I-LO
3181KULIGOWSKA Oliwia 26.92 00.17 16II-LO
4184ŁABA Jagoda 27.98 01.23 14I-LO
5182KUNCELMAN Anna 30.54 03.79 12I-LO
6183WALCZUK Gabriela 32.98 06.23 10II-LO
7185SOBEK Klaudia 40.79 14.04 8II-LO


PODSUMOWANIE - I runda
Liczba zawodników: 128


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 19 78
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 10 74
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 18 70
4 Szkoła Podstawowa Nr 11 6 64
5 Szkoła Podstawowa Nr 15 4 56
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 5 39
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 2 18


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 17 76
2 Gimnazjum Salezjańskie 9 39
3 Gimnazjum Nr 1 7 38
4 Gimnazjum Nr 4 5 31
5 Gimnazjum Nr 5 4 18


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 8 76
2 II Liceum Ogólnokształcące 9 29
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 5 17




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda