Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - III runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
116ROJEK Adam 34,88 20SP-16
217ROJEK Piotr 36,25 1,37 18SP-16
34GIBALEWICZ Grzegorz 37,7 2,82 16SP-11
412MAZUR Łukasz 38,96 4,08 14SP-14
56GRZEGORZAK Gabriel 39,53 4,65 12SP-6
68IGIELSKI Michał 40,51 5,63 10SP-14
718SEMKÓW Wojciech 40,55 5,67 8SP-14
814PYRCZ Jakub 43,26 8,38 6SP-6
913POPŁAWSKI Ziemowit 43,48 8,6 4SP-Muz.
1011KULIGOWSKI Maciej 46,35 11,47 3SP-6
1119WIĘCH Konrad 47,23 12,35 2SP-16
122DAŃKO Bartosz 48,92 14,04 1SP-4
139KROCZEK Karol 49,27 14,39 1SP-14
145GRODECKI Miłosz 51,57 16,69 1SP-4
151BAJOREK Patryk 52,83 17,95 1SP-4


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
135SZUPER Natalia 34,5 20SP-15
226HAJDUK Martyna 36,81 2,31 18SP-5
323DOBOSIEWICZ Aleksandra 43,36 8,86 16SP-14
429KOSTERKIEWICZ Wiktoria 44,31 9,81 14SP-11
525GORZELNIK Julia 46,3 11,8 12SP-6
634SURMACZ Urszula 47,8 13,3 10SP-16
721BACZA Zuzanna 50,68 16,18 8SP-4
824FLADER Karolina 51,76 17,26 6SP-4


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
160ŚLIWA Bartosz 31,28 20SP-16
252MIŚKO Paweł 35,15 3,87 18SP-Muz.
347KRUSZYŃSKI Paweł 36,27 4,99 16SP-16
439DOBOSIEWICZ Jakub 36,88 5,6 14SP-14
541GROCHOWICZ Gracjan 36,92 5,64 12SP-16
661TOKARSKI Kacper 37 5,72 10SP-4
754PUCHALSKI Kajetan 37,43 6,15 8SP-14
855PYRCZ Mikołaj 37,78 6,5 6SP-6
951MAZUR Bartosz 38,75 7,47 4SP-14
1058SKOWRONEK Marcin 38,9 7,62 3SP-4
1143HISZPAN Stanisław 39,91 8,63 2SP-11
1238BOGUCKI Wojciech 40,04 8,76 1SP-15
1348KUCHARSKI Jakub 40,13 8,85 1SP-14
1463WIŚNIEWSKI Hubert 40,46 9,18 1SP-Muz.
1540GÓRKA Kacper 42,31 11,03 1SP-11
1664ZAGULAK Filip 42,85 11,57 1SP-4
1742GRUSZECKI Jakub 43,98 12,7 1SP-11
1853POPŁAWSKI Mikołaj 44,14 12,86 1SP-Muz.
1962URBAN Miłosz 44,81 13,53 1SP-5
2037BAJOREK Hubert 47,46 16,18 1SP-4
2144JANECZKO Jakub 01:06,1 34,79 1SP-4


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
176SZUPER Julia 33,09 20SP-15
269MARTOWICZ Maja 34,69 1,6 18SP-11
370MAZUR Milena 37,32 4,23 16SP-4
466BRONKOWSKA Gabriela 37,33 4,24 14SP-4
567KACZOR Weronika 38,45 5,36 12SP-15
677ŚMIGIELSKA Marcelina 38,64 5,55 10SP-16
774SKŁADAN Patrycja 41,53 8,44 8SP-14
875SKOWRONEK Joanna 42,58 9,49 6SP-4
978TAWORSKA Oliwia 45,08 11,99 4SP-14
1082ZŁOTUCHA Iga 49,47 16,38 3SP-MODRZ.
1168KOPCIUCH Kamila 57,41 24,32 2SP-5


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1106WALCZUK Jakub 31,14 20SP-14
298MARTOWICZ Mikołaj 31,83 0,69 18SP-11
397MACHAJ Paweł 31,87 0,73 16SP-11
495GRZEGORZAK Kacper 32,65 1,51 14SP-6
589DUPLAGA Paweł 32,82 1,68 12SP-14
690DUPLAGA Tomasz 33,35 2,21 10SP-14
7102SARZYŃSKI Konrad 34,64 3,5 8SP-4
8108WITALIS Filip 35,39 4,25 6SP-Muz.
9385BOGUCKI Piotr 35,63 4,49 4SP-15
1096HRYNISZYN Adrian 36,66 5,52 3SP-16
11300BARTKOWIAK Karol 37,7 6,56 2SP-11
1287DAŃKO Jakub 37,8 6,66 1SP-4
13100PEMPUŚ Bernard 38,23 7,09 1SP-16
1486BUSZ Jan 39,03 7,89 1SP-4
15103SEMKÓW Paweł 39,89 8,75 1SP-14
16110ŻÓŁKIEWICZ Adrian 40,25 9,11 1SP-15
17109ZAWALSKI Karol 41,02 9,88 1SP-11
18105SULIBA Dawid 41,71 10,57 1SP-Muz.
1991GAJDA Michał 58,29 27,15 1SP-15


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1112BIELECKA Iwona 30,31 20SP-15
2120KIERYK Anna 33,72 3,41 18SP-5
3131PYRCZ Izabela 34,68 4,37 16SP-6
4119KAMIŃSKA Paulina 36,34 6,03 14SP-5
5132SUMIEC Karolina 37,4 7,09 12SP-4
6113BOGUCKA Elżbieta 38,48 8,17 10SP-15
7129POGORZELEC Patrycja 38,85 8,54 8SP-14
8118GRUSZECKA Hanna 39,62 9,31 6SP-11
9125NAWOROL Aleksandra 39,81 9,5 4SP-16
10123MAKUCH Aleksandra 39,82 9,51 3SP-MODRZ.
11121LEŚNIAK Aleksandra 41,59 11,28 2SP-11
12114BRZUCHACZ Joanna 41,64 11,33 1SP-11
13133ŚWIERZYŃSKA Izabela 42,05 11,74 1SP-14
14117FLADER Kinga 43,15 12,84 1SP-4
15128PIŚ Kalina 47,47 17,16 1SP-MODRZ.


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1156ŻACZEK Bartosz 29,27 20GIM-5
2146JAŁOCHA Mateusz 30,57 1,3 18GIM SA I LO
3140BARTOCHA Łukasz 31,09 1,82 16GIM-1
4148PILCH Piotr 31,27 2 14GIM SA I LO
5144GRABOWSKI Filip 32,36 3,09 12GIM SA I LO
6147MACHAJ Miłosz 34,25 4,98 10GIM SA I LO
7145HRYNISZYN Kamil 34,71 5,44 8GIM-4
8150SOLARZ Jakub 37,03 7,76 6GIM Sal.
9154WRONA Paweł 37,43 8,16 4GIM-1
10143BURZAŃSKI Krzysztof 38,53 9,26 3GIM-5
11142BRODA Miłosz 38,6 9,33 2GIM Muz.
12152WILGUCKI Miłosz 38,83 9,56 1GIM Sal.
13141KACZMARCZYK Jakub 47,26 17,99 1GIM Sal.
14153WOJDYŁA Bartłomiej 01:01,6 32,33 1GIM Muz.


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1167KULIGOWSKA Oliwia 30,87 20GIM-5
2168MACHAJ Joanna 32,48 1,61 18GIM SA I LO
3175WALCZUK Gabriela 32,75 1,88 16GIM Sal.
4160FEDYK Sabina 32,76 1,89 14GIM MODRZE.
5171SERKIS Barbara 33,6 2,73 12GIM SA I LO
6165KROCZEK Zuzanna 34,65 3,78 10GIM-1
7158CAPECKA Katarzyna 34,75 3,88 8GIM Sal.
8174ŚLIWA Patrycja 37,03 6,16 6GIM SA I LO
9159CHARATONIK Katarzyna 37,47 6,6 4GIM-5
10157BRUŹDZIŃSKA Patrycja 37,61 6,74 3GIM SA I LO
11173SKRZYPEK Pamela 38,43 7,56 2GIM-5
12176WYRWICZ Amelia 38,85 7,98 1GIM-1
13169PAWŁUCKA Adrianna 39,44 8,57 1GIM-4
14166KUCHCIŃSKA Julia 40,66 9,79 1GIM SA I LO
15130TOMASZEWSKA Monika 41,08 10,21 1GIM-1
16170PIŚ Gabriela 42,61 11,74 1GIM MODRZE.
17161JANUSZCZYK Maria 44,28 13,41 1GIM MODRZE.


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1177BOCHNIAK Marcin 28,66 20GIM SA I LO
2188PĘTKOWSKI Jakub 30,32 1,66 18GIM-4
3179DĘBICKI Krzysztof 30,38 1,72 16GIM SA I LO
4183KISIEL Michał 30,74 2,08 14GIM Sal.
5182JARMISZEWSKI Mikołaj 31,34 2,68 12GIM Sal.
6191TOBIASZ Michał 31,67 3,01 10GIM-5
7190RUSZEL Przemysław 32,35 3,69 8GIM-1
8186ŁAPIŃSKI Rafał 33,06 4,4 6GIM-5
9185LEŚKO Wojciech 34,24 5,58 4GIM Sal.
10184KOROBCZAK Tomasz 34,95 6,29 3GIM-1
11187MUCHA Mateusz 35,56 6,9 2GIM-5
12178DARZYCKI Sebastian 38,5 9,84 1GIM-1
13192TOMASZEWSKI Eryk 45,05 16,39 1GIM-1
14189ROZMUS Damian 54,03 25,37 1GIM-4


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1193BIAŁACHOWSKA Ewa 30,46 20GIM SA I LO
2198PĘTKOWSKA Kinga 30,77 0,31 18GIM-4
3197MAKUCH Olga 38,38 7,92 16GIM Sal.
4196KORNECKA Dominika 47,08 16,62 14GIM Sal.
5199WIŚNIEWSKA Aleksandra 47,98 17,52 12GIM Sal.
6194GARDECKA Patrycja 48,03 17,57 10GIM Sal.


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1202PAWUL Tomasz 28,78 20I LO
2207ŚLIWA Michał 29,16 0,38 18II LO
3201BOCHNIAK Maciej 29,2 0,42 16I LO
4204MAJEWSKI Artur 30,37 1,59 14I LO
5200SUMIEC Michał 31,98 3,2 12I LO
6203LEŚNY Mateusz 32,48 3,7 10I LO
7209LIWEM Marcel 32,97 4,19 8ZSEiO
8208JĘDRUCH Kuba 33,52 4,74 6ZSEiO
9206MARIO Pasek 39,5 10,72 4II LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1215SOROCKA Małgorzata 30,09 20I LO
2218GRABOWSKA Katarzyna 33,99 3,9 18I LO
3221WOJNAROWICZ Małgorzata 34,13 4,04 16ZSEiO
4220WILGUCKA Emilia 37,18 7,09 14II LO


PODSUMOWANIE - III runda
Liczba zawodników: 153


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 11 13 82
2 Szkoła Podstawowa Nr 15 9 72
3 Szkoła Podstawowa Nr 16 11 70
4 Szkoła Podstawowa Nr 14 17 56
5 Szkoła Podstawowa Nr 5 5 53
6 Szkoła Podstawowa Nr 6 7 50
7 Szkoła Podstawowa Nr 4 18 47
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 6 30
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 3 7


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 12 82
2 Gimnazjum Salezjańskie 12 66
3 Gimnazjum Nr 5 8 58
4 Gimnazjum Nr 4 5 45
5 Gimnazjum Nr 1 9 41
6 Niepubliczne Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej 3 16
7 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 2 3


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 7 74
2 II Liceum Ogólnokształcące 3 36
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 3 30




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda