Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - III runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
18ANTONIK Tymoteusz 31.30 20SP-6
27ŚMIGIELSKI Kacper 32.00 00.70 18SP-16
39JĘDRUCH Mikołaj 34.37 03.07 16SP-6
45BARCZAK Norbert 35.47 04.17 14SP-16
511KACZMARZ Emil 39.53 08.23 12SP-6
62KROCZEK Karol 39.88 08.58 10SP-14
76RACZKOWSKI Ernest 44.41 13.11 8SP-16
810GRZEŚKIEWICZ Michał 2:23.38 1:52.08 6SP-6


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
118HAJDUK Martyna 29.69 20SP-4
216ŚLIWA Zuzanna 33.86 04.17 18SP-16
312DĄBEK Katarzyna 42.76 13.07 16SP-11
417BASISTA Dominika 43.69 14.00 14SP-4
514LĄG Małgorzata 50.67 20.98 12SP-11


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
126ROJEK Adam 26.62 20SP-16
224ROJEK Piotr 27.14 00.52 18SP-16
320GIBALEWICZ Grzegorz 27.63 01.01 16SP-11
422IGIELSKI Michał 30.34 03.72 14SP-14
531GRZEGORZAK Gabriel 30.36 03.74 12SP-6
61DUDA Dominik 32.18 05.56 10SP-15
723BUĆ Artur 32.38 05.76 8SP-16
8200PYRCZ Jakub 32.52 05.90 6SP-6
929KULIGOWSKI Maciej 34.76 08.14 4SP-4
1021MALARCZUK Piotr 41.02 14.40 3SP-11
1130WOJDYLAK Paweł 42.35 15.73 2SP-5
1228SIENKIEWICZ Hubert 43.20 16.58 1SP-16
134DZIK Bruno 43.92 17.30 1SP-15


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1236SZUPER Natalia 28.93 20SP-15
242CZARNECKA Julia 29.64 00.71 18SP-4
338GOŁAWSKA Aleksandra 30.20 01.27 16SP-16
413KOSTERKIEWICZ Wiktoria 34.94 06.01 14SP-11
539SKOKAN Zofia 35.66 06.73 12SP-16
644LIWEŃ Gabriela 35.77 06.84 10SP-6
747KACZMARZ Wiktoria 37.32 08.39 8SP-6
843FLADER Karolina 37.56 08.63 6SP-4
945CHOMA Adrianna 39.34 10.41 4SP-6
1035POGORZELEC Zuzanna 39.78 10.85 3SP-14
1134POGORZELEC Paulina 40.40 11.47 2SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
157ŚLIWA Bartosz 27.61 20SP-16
254GROCHOWICZ Gracjan 30.15 02.54 18SP-16
360PYRCZ Mikołaj 30.22 02.61 16SP-6
451POGORZELEC Michał 30.91 03.30 14SP-14
559TOKARSKI Kacper 31.65 04.04 12SP-4
658BIELEC Miłosz 33.55 05.94 10SP-4
748GRUSZECKI Jakub 34.10 06.49 8SP-11
849HISZPAN Stanisław 35.12 07.51 6SP-11
956SZAŁYGA Aleksander 37.56 09.95 4SP-16
1055KAWKA Jakub 42.05 14.44 3SP-16


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
164SZUPER Julia 27.32 20SP-15
271BRONKOWSKA Gabriela 28.69 01.37 18SP-4
361MARTOWICZ Maja 29.55 02.23 16SP-11
463KACZOR Weronika 31.01 03.69 14SP-15
568KOWALIK Justyna 35.00 07.68 12SP-4
667BASISTA Karolina 35.91 08.59 10SP-4
770SKOWRONEK Joanna 37.28 09.96 8SP-4
869KOWALIK Wiktoria 39.45 12.13 6SP-4
972KURCZ Julia 41.14 13.82 4SP-5
1073PODGÓRSKA Łucja 43.80 16.48 3SP-5


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
185WALCZUK Jakub 25.94 20GIM-SAL
281GRZEGORZAK Kacper 26.92 00.98 18GIM-SAILO
375GOŁAWSKI Bartosz 27.12 01.18 16GIM-4
483MARTOWICZ Mikołaj 27.16 01.22 14GIM-SAILO
582MACHAJ Paweł 27.74 01.80 12GIM-SAILO
686SARZYŃSKI Kondrad 28.30 02.36 10GIM-SAL


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
197BIELECKA Iwona 26.89 20GIM-SAL
295PYRCZ Izabela 29.30 02.41 18GIM-SAILO
392DRABCZYŃSKA Katarzyna 29.77 02.88 16GIM-SAILO
496KIERYK Anna 30.59 03.70 14GIM-SAILO
593KATAN Klaudia 31.91 05.02 12GIM-SAILO
688POGORZELEC Patrycja 32.69 05.80 10GIM-4
794MAKUCH Aleksandra 34.91 08.02 8GIM-SAILO


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1102JAŁOCHA Mateusz 26.01 20GIM-SAILO
2104SOLARZ Jakub 28.19 02.18 18GIM-SAL
3103GRABOWSKI Filip 28.88 02.87 16GIM-SAILO
4105WILGUCKI Miłosz 31.91 05.90 14GIM-SAL
5101ZAGULAK Mariusz 33.96 07.95 12GIM-4
6106BRATUŃ Oskar 36.41 10.40 10GIM-SAL


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1113MACHAJ Joanna 29.21 20GIM-SAILO
2114SERKIS Barbara 29.29 00.08 18GIM-SAILO
3108KROCZEK Zuzanna 30.87 01.66 16GIM-1
4115ŚLIWA Patrycja 32.67 03.46 14GIM-SAILO
5107WYRWICZ Amelia 35.05 05.84 12GIM-1
6112KUCHCIŃSKA Julia 35.25 06.04 10GIM-SAILO


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1129BOCHNIAK Marcin 25.22 20I-LO
2133DĘBICKI Krzysztof 25.61 00.39 18I-LO
3123HRYNISZYN Kamil 26.61 01.39 16II-LO
4132SUMIEC Michał 28.26 03.04 14I-LO
5124BRODZICKI Jakub 28.87 03.65 12II-LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1121BIAŁACHOWSKA Ewa 26.44 20I-LO
2117KULIGOWSKA Oliwia 27.11 00.67 18II-LO
3116PETKOWSKA Kinga 28.38 01.94 16II-LO
4122ŁABA Jagoda 28.53 02.09 14I-LO


PODSUMOWANIE - III runda
Liczba zawodników: 91


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 14 94
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 12 78
3 Szkoła Podstawowa Nr 11 8 74
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 10 74
5 Szkoła Podstawowa Nr 15 5 65
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 5 43
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 3 9


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 14 88
2 Gimnazjum Salezjańskie 6 82
3 Gimnazjum Nr 4 3 38
4 Gimnazjum Nr 1 2 28


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 5 86
2 II Liceum Ogólnokształcące 4 62




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda